Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Уроци по фотография
Автор: dimidumi   
Дата:   14-09-15 15:37

Grifo01 написа:

> Не съм си и помислял да записвам
> фотография, само заради това, че ще
> има хляб в тази работа. Обичам да
> снимам пеизажи и черно бели
> картини с послания в тях. Колко ми
> се получава не мога да кажа, все
> пак се водя любител. [beer]

Ами като си от Пловдив и си решил да трошиш парите на баща ти (или твои собствени), може да запишеш в АМТИИ-Пловдив, "Графичен дизайн", учи се и фотография или само "Фотография", базата им е прилична, а и не е скъпо обучението. В София разходите скачат тройно за студенти от провинцията, а най-добра квалификация и контакти ще получиш в западноевропейски университет, проучи тази възможност...пак казвам, аз ако бях на 18-20 г. и един час няма да стоя да уча в Булгаристан [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: camelasign   
Дата:   14-09-15 18:47

Моят съвет е да се запишеш операторско майсторство. Ще научиш голяма част от нещата, които се учат от фотографите, и в крайна сметка ще имаш две специалности.

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: bg2014   
Дата:   14-09-15 22:59

Един млад човек се появи на хоризонта с хоби и мерак за образование едни и същи и вие го отказахте кажи-речи и от двете. Срамна работа!
Grifo01, учи си каквото трябва за кандидат-студентския изпит. Следвай си мечтата и си вземи образованието пък после да става каквото ще.
Който и човек да попитате (който е бил студент) ще ви каже, че това са най-хубавите му години. Най-хубавите. Все едно дали после се е реализирал или не по специалността.
Няма друго такова изживяване като студентските години.
А АКО и желанието не изчезне то тогава успехът е почти сигурен. Но дори и да не стане световно известех фотограф пак ще е ИЗЖИВЯЛ най-хубавите си години от живота.
Успех на автора на темата!
Стискам палци!

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: jino   
Дата:   14-09-15 23:21

[smilie24] имаш око !

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: антивик   
Дата:   15-09-15 05:58

bg2014

[smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: vkk1   
Дата:   15-09-15 07:42

bg2014, аз съм учил два пъти висше и не работя по нито една от специалностите, които "придобих" по време на това следване.
Аз явно съм първият, който не смята тези години за най-хубавите, тъй като опорните точки в този период следваше да бъдат - в коя дискотека ще се ходи вечерта; къде най-качествено и евтино да се напие човек; как най-умело да се препише на изпит;
Аз в нито един момент не видях точката - да се научи нещо, както и преподавателите не държаха на това.
Напълно споделям мнението на dimidumi.
И аз направих тази грешка и съжалявам ужасно, въпреки че по мое време не беше толкова лесно да се учи навън.

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: CDman   
Дата:   15-09-15 08:23

Най-хубавото на студентските години са студентките ![smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: hrup   
Дата:   15-09-15 10:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: illuminations   
Дата:   15-09-15 11:55

Grifo, ако търсиш бърз начин да вдигнеш нивото на снимане от техническо към изкуствено ... хм.. дали е правилната дума... "изкуство" - изкуствено ? ;) може да погледнеш тези младежи:
https://www.facebook.com/shkolakosmos


[beer]



Публикацията е редактирана (15-09-15 12:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: bg2014   
Дата:   15-09-15 19:25

vkk1
bg2014, аз съм учил два пъти висше и не работя по нито една от специалностите, които "придобих" по време на това следване.
Аз явно съм първият, който не смята тези години за най-хубавите, тъй като опорните точки в този период следваше да бъдат - в коя дискотека ще се ходи вечерта; къде най-качествено и евтино да се напие човек; как най-умело да се препише на изпит;
Аз в нито един момент не видях точката - да се научи нещо, както и преподавателите не държаха на това.
Напълно споделям мнението на dimidumi.
И аз направих тази грешка и съжалявам ужасно, въпреки че по мое време не беше толкова лесно да се учи навън.


Защо записа второто висше образование?[smile]
Имах колеги (състуденти, които почти не изтрезняваха. Сега дори са доста повече такива. Но аз виждам авторът на темата да иска своето хоби да го превърне в професия чрез образование. По-вярна посока от тази НЯМА според мен. Такова поведение и въпроси към УЖ по-мъдри и опитни колеги заслужава уважение. Не е ли така?
И аз уважавам всяко различно мнение защото във всяко има капчица истина.



Публикацията е редактирана (15-09-15 19:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Уроци по фотография
Автор: obscureman   
Дата:   17-09-15 17:50

hrup [smilie24]
приятел,
не мога да схвана логиката на поста ти...

> obscureman [smilie24]
> приятел,
> натфиз ще ти даде среда, култура,
> връзки и ...
> тия неща няма да ги намериш на курс
> или тичайки след някой корифей на
> сватбарските науки ...
>
> погледнах снимките ти, за мен имаш
> око, хайде стягай се в кръста :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »