Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: kefalcho   
Дата:   11-09-15 19:34

Е аз знам, че си с канон[beer] мисля че с теб менкахме обективи вчера[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   11-09-15 23:24

Дам, но ти си лош човек, ще страня от теб - вкара ми мухата за 17-40 в главата сега!!! [beer] [smilie6] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: kefalcho   
Дата:   12-09-15 08:15

[smilie18] трябва да си благодарен , че не беше 16-35L [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   12-09-15 10:45

Да, бе, то това само оставаше - на сиромах човек все са му малко белите... [smilie18]
Моля, ако някой мисли да идва с 24-70 2.8 II да предупреждава, за да отсъствам благоразумно...
[smilie18] [beer]



Публикацията е редактирана (12-09-15 10:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   04-11-15 10:12

Разбутвам темата, за да кажа, че днес от 19:00 има организирана среща на копчетата (на фонтана, от страната на нон-стопа) срещу сградата на общината. Ще сме около 7-8-9-10 ентусиаста, който иска да дойде да си носи и статива, че в 19:00 часа светлината е отсъстваща [smile] .
Идеята е снимане нощни кадри на популярни места из Пловдив и последващо/предхождащо пийване на нещо в някое хубаво заведение, където да помухабетим за общата краста.
ФБ групата, в която се обсъждат детайлите:
https://web.facebook.com/groups/1088753784468442/

Добре дошли сте! [shtrak] [beer]



Публикацията е редактирана (04-11-15 11:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   18-11-15 10:03

И отново - днес, 19:00 часа, сбирка на копчетата в Пловдив - отново ще сме в порядъка на до 10-ина човека. Заповядайте на чай/кафе/и т.н. с елементи на снимане и фото-раздумка.

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: bepa   
Дата:   18-11-15 10:08

днес 18.11 се очертава сбирка, 7 часа на копчетата

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   30-01-16 10:31

Последните седмици започна нещо ново - фото вторници в клуб "Библиотеката" и някои се мяркаме там.

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: KateQP   
Дата:   30-01-16 14:03

епа дай и аз да се набутам в групата [cool] пък като се прибирам да се позапознаем [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   30-01-16 14:25

KateQP заповядай, заповядай. Пиши някой ред като си идваш към БГ и ще направим някаква уговорка. Засега сме малко тежки за организиране повече от 5-6 човека на мероприятие (макар и групата да е с над 100 участника), но го отдавам на сравнително лошото време досега.

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   30-01-16 17:27

Мен ми се стори че миналата седмица в Библиотеката бяхме 10-на човека от групата, предните 2 пак така кажи-речи.

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   28-04-17 08:25

Bump-че.

Да спомена, че идния weekend ще се проведе Маратон Пловдив и планирам да споделя някои насоки свързани със снимане на спортни събития от този тип.
https://www.facebook.com/events/1632299666784129/?ti=as


Отделно що-годе редовно си правим сБирки посредством ФБ групата, която Добромир сподели 3-4 поста по-горе.

Отделно, че наскоро имаше начална среща на клуб "Фото Свят" (да не се бърка с ФБ групата с това име) и се планира клуба да има и Пловдивско звено.

Отговори на това съобщение
 Re: Сбирки в Пловдив
Автор: kefalcho   
Дата:   28-04-17 20:40

Ся ако може да се организираме и за тъмна стаичка... имам доста аксесоари за съжаление без увеличител, който не благоразумно зарязах преди време ей така[smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »