Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   09-08-15 17:20

От толерантност станахме безлична държава. Чак толкова толерантен не съм да подскачам в захласт на застаряващ член на пошла бой/гей група. А даваха изявления някога, че се пробват за групи като Beastie Boys и RATM...Е по-една или друга причина няма да се случи...групите ги няма, фестивала стана безлична поп мазня. Напъните с платени репортажи по тв да ни покажат какъв купон е бил празния влак с лика на Робенцето ....ми фенките му някога нямаха мензис......не ми се говори.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: realnoncho   
Дата:   09-08-15 17:32

И Мадона е виновна!

По горните приказки трябва да харесваш само групи на твоята възраст, от твоята раса от Варна, които нямат повече от 200 фена, че иначе е комерс и толерантност [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: 2metraninja   
Дата:   09-08-15 17:42

Робито е пич.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: jivkojj   
Дата:   09-08-15 17:51

Роби верно е пич.

Истинските боклуци се оказаха например металика или Боно - чист комерс, да го духат феновете.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   09-08-15 18:00

Нончо ръси пърхут на бат Роби с порасналите фенки.
50-те дадоха на света рокендрол, 60-те златните години на рока, 70-метъл музиката, 80-те - пънка и ню уейва, 90-те - алтернатив и хип-хоп...От там на татък няма нищо......само посредственост, скубане на вежди и вазелин.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: kvakioh   
Дата:   09-08-15 18:04

Музиката днешно време е много зле. КАкто и изпълнителите.
На тоя спирит пак нищо...
Нончо- трябва ти един Brutal Assault.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: arris   
Дата:   09-08-15 18:07

realnoncho
За следващия фест в Каварна ще направя каквото ми е по силите за да ти помогна с акредитацията. Ако не се лъжа точно това ти казах пред стадиона, докато пиехме по-бира със Светлио и Диана. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: 2metraninja   
Дата:   09-08-15 18:09

:) Остарявате, момчета.

На една от най- старите шумерски глинени плочки с клинопис намирани изобщо превода е приблизително: "Младото поколение не стават за нищо, а едно време какви музиканти имаше..."

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   09-08-15 18:17

Сигурно сме плешиви дядки, тук Нончо ще компенсира за 10 рунтави, но пичове то няма групи - има проекти, MTV не е музикална телевизия....Сега са на мода епилираните гейове и чалгата българска или западна.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: 2metraninja   
Дата:   09-08-15 18:26

Съгласен съм за МТВ и проектите, аз затова и не ги гледам, ама говорейки за Робито можем да го обвиним във всичко друго - наркоман, алкохолик, хахо, курвар, ненормалник, ама пък гей?

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   09-08-15 18:32

Той е завършен педераст.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: mmjm   
Дата:   09-08-15 18:42

sherbit, някой карал ли те е силом да ходиш да подскачаш в захлас на групи, които не харесваш? Толерантността, търпимостта към различните е въпрос на възпитание, пък и никой, никого не кара да е сред хора, които не харесва и да слуша групи, които не харесва. Дет се вика има и Буги -барабата (невероятно готин пич), кат си падаш по по-рунтави.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   09-08-15 20:19

Ако някой ме кара ще го наредя здраво. Помнете ми думата - феста в Бургас умря, гледайте Exit и завиждайте.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-08-15 20:20

Ти па, нали си от Варна, к'во ти пука за Бургаския фест [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   09-08-15 21:29

Можеше да е нещо, но угасна в поп посредственост

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: hose   
Дата:   10-08-15 01:03

и аз не бих си оставил техниката… ами ако нещо стане или изчезне?! кой поема отговорност?!.. това стана вече като по летищата… адски дразнещо

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   10-08-15 01:33

Понеже Дидито се заяжда ще я поправя с една запетайка и една главна буква. Това в едно изречение.....

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: linken   
Дата:   10-08-15 01:41

Не знам за какво спорите колеги. В сайта на спирита си имаше акредитации, пишеш им и се надяваш да те одобрят. Снимахме 3 песни и си заминахме, никой не ни е взимал техниката и тн.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: fotopepi   
Дата:   10-08-15 19:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: realnoncho   
Дата:   10-08-15 20:12

fotopepi,
Нямам против рестрикциите на база на снимането, на концертите на които ходя половината фотографи са там за снимки да има за уеб и много си личи когато е снимал някой който знае какво прави и е с добра техника.
Преди време бях предложил да пробвам за 1-2 концерта на един сайт, за който снимаха рок и метъл концерти със сапунерка Panasonic FZ8 и резултата не беше особено добър. Еми все едно им казах, че ще им взема хляба. По-късно им дойде акъла, ама ако не ми била толкова голяма устата можело и да стане. Благодаря от такива професионалисти [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: fotopepi   
Дата:   10-08-15 20:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   10-08-15 21:19

След Роби другите метъли ще те отлъчат... ще те овъргалят в перушина ;)[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: mmjm   
Дата:   10-08-15 22:40

https://www.youtube.com/watch?v=5Rj4nky_MT4



Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: marrio31   
Дата:   10-08-15 22:41

Роби си е звезда,а това на някои от нас дали им харесва е друг въпрос(незначителен),има даже косми под мишниците,едва ли е гей.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: mmjm   
Дата:   10-08-15 22:58

Много малко ме интересува какъв е, темата от кого, как и защо допускат да снима на въпросното събитие, премина в обсъждане на какъв вазелин използват участниците. Това изобщо не ме интересува. Закачката ми беше към стожерите на "високия морал". [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »