Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: marrio31   
Дата:   10-08-15 23:00

Човека гледам е написал как става
Автор: linken
Дата: 10-08-15 01:41

Не знам за какво спорите колеги. В сайта на спирита си имаше акредитации, пишеш им и се надяваш да те одобрят. Снимахме 3 песни и си заминахме, никой не ни е взимал техниката и тн.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: linken   
Дата:   11-08-15 01:27

Колкото до Роби там нещата стояха по друг начин. За да го снимаш , едва ли не излиза ,че мениджъра му си избира кой да го снима и кой не. От българските медии ,ако не се лъжа право получиха само 2 или 3 - БТВ , НОВА и още някой май..
Докато на втория ден с Kasabian нещата бяха коренно различни , с пойна си снимахме с колегите , та даже мога да кажа , че направиха по-голямо шоу от Роби.. най-малкото бяха на сцената час и половина.
Лично аз като фотограф не разбирам какъв е проблема , че някой "по-големи" изпълнители забраняват да ги снимат едва ли не... Нали все пак и ние трябва да си изкараме хляба ??
Айде със здраве да е и до следващия спирит [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-08-15 13:06

Някой да отиде с sony a7s и палачинка и да се прави на луд... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: linken   
Дата:   11-08-15 13:21

Pd оглеждах се за такива ама не видях [smilie5] Май бях единствен със Сони [smilie8] За в бъдеще обмислям като second body един A7s [smilie21] написа:


Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: realnoncho   
Дата:   11-08-15 13:22

Трябва си по-дълъг обектив от палачинка... или поне да е палачинка като пентакс 70 2.4 [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-08-15 13:45

Да си мислят ,че си с сапунерка нищо ,че си с най-бруталната безогледалка особено за заснемане в такива условия. [smilie18] Те половината про-камери немогат да изкарат такова качество на такива исо-стойности да речем.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: антивик   
Дата:   11-08-15 16:35

sherbit написа:


> 50-те дадоха на света рокендрол,
> 60-те златните години на рока,
> 70-метъл музиката, 80-те - пънка и ню
> уейва, 90-те - алтернатив и
> хип-хоп...От там на татък няма
> нищо......само посредственост,
> скубане на вежди и вазелин.
Шерби,

нещо малко бъркаш периодите и стиловете. През 50-те още беше ерата на Водолея, на Битълз, на зараждащия се Рок енд Рол/де тогава се е наричал по друг начин/Би Боп/, през 70-те си е баш рока с тук таме Хард /де цитирам ли групи като ..../80-те са бая трудни що тогава беше Диското на Бони-М, АББА, мелодиката на Би ДийС(те малко тръгват и те от 70-те), /тук таме се промъкваха и пънка и ню уейва/, Смоуки(и те мисля тръгват от 70-те), Майкъл Джексън, Мадона, Газебо, Джейсън Донован.... после де се появиха филми като "Божествени тела" с тяхната танцова аеробика и "Флаш данс", след това имаше наченки на Брейк и чак след това разни хип-хопове и това новато де не мяза на музика, а на рецитация под ритъм, ка се викаше....рап.
А след това някъде около 90-те започна чалгаризирането и за музика е трудно да се говори.
Относно това чудо Спирит, за служебните лица апаратите, но ако съм обикновен гражданин, де съм си купил билет и да тръгнат да ми смъкват техниката от гърба/раницата с апарат и обективи/....нещо ми се чини на погазване на гражданските ми права. Не застрашавам живота на никого, багажа си е мой, платил съм си таксата, както мога да денся и да се кефя, така мога и да снимам/това си е мое разбиране/, който не иска да го снимат да не идва и да не продава билети. Па и с такива условия заслужава един хубав бойкот бил той Роби Уилямс, бил Ролинг Стоунс, било Пърпъл, било Высоцки или кой ще да е, вземе ли да се надига много, бива да му се покаже, че и той е човек, като всички нас.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: fotopepi   
Дата:   11-08-15 16:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: антивик   
Дата:   11-08-15 16:46

Добре де, ще се съглася, края на 50-те и 60-те.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: fotopepi   
Дата:   11-08-15 16:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Правила за снимане на Spirit Бургас
Автор: sherbit   
Дата:   11-08-15 23:10

би бопа е джаз и е по рано 40-те...обичам такъв първичен с малко инструменти.... нарочно пропуснах джаьа той е една отделна тема

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »