Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: ND и CPL филтър
Автор: slavi_biserov   
Дата:   05-08-15 16:34

А 11-20 на пазара ли е и ако да на каква цена е или каква ще му бъде?
Гледам в амазон цената му е 550 долара някъде, значи ако излезе при нас ще бъде със сигурност над 1000 лв, колкото 11-16, който е 1300. [smilie10]



Публикацията е редактирана (05-08-15 16:37)

Отговори на това съобщение
 Re: ND и CPL филтър
Автор: kvakioh   
Дата:   05-08-15 16:38

480 паунда е нов с гаранцията.

Отговори на това съобщение
 Re: ND и CPL филтър
Автор: m.djorov   
Дата:   05-08-15 17:20

От Грмания 756 евро
11-16 е 550евра. с 5-6 доставка до Бг, пак идва към 200лв по-евтина и то ако я има налична.

Да, явно от UK е и по-евтина. От моя линк ако смениш de с co.uk идва към 470 паунда което по да речем 2.84 е под 1340лв



Публикацията е редактирана (05-08-15 17:28)

Отговори на това съобщение
 Re: ND и CPL филтър
Автор: slavi_biserov   
Дата:   05-08-15 17:38

Имам един приятел, който може да ми поръча от ebay, но ме притеснява, че се дават много пари, той идва от далече, притесняваме да не ми донесат повреден и после да не мога да го върна. Друго е на място да го пробваш и направиш тест. [smilie11]
Даже от UK пише, че не може да се достави до България. [smilie5]



Публикацията е редактирана (05-08-15 17:41)

Отговори на това съобщение
 Re: ND и CPL филтър
Автор: Pac   
Дата:   05-08-15 18:10

gabco.org доставят от UK за 2.25лв на започнат килограм. Познавам хора ползвали услугите им успешно. Аз чакам 2 пратики в момента от тях, но още не са пристигнали за да дам лично мнение.

Иначе в Азия са най-евтини нещата. Тая Токина 11-20 специално я чекнах преди малко, в Япония се намира за 960лв, във Виетнам за 980.

Отговори на това съобщение
 Re: ND и CPL филтър
Автор: Serbezov   
Дата:   05-08-15 19:50

Чета темата с интерес и не мислех да пиша,но много ми и странно когато някой дава препоръка за филтри а не знае и предназначението им какво е,неутралният филтър се казва така понеже е неутрален качественият такъв не трябва да променя цветовете може да подобри остротата но променя ли цветовете той е боклук,неговата цел е да намалиш скоростта в зависимост от филтъра 2,6,10 стопа!!!А тия варио неутралните от 24 лева сигурно нямат Х ефекта който имат скъпите при максимално затваряне[cool]
Разликата от обикновен дори и читав стъклен филтър и многослойно просветлен е доста,да не говорим за пластмаси за 20 лева,казвам тово понеже имам и трита вида споменати!
Многослойният поляризиращ който имам дори и да пипна с пръст го почиствам за секунди,а тъпото и прехвалено маруми неутрален се видях в чудо как да премахна петно от потен пръст!
А тези които ще снимат водопади и вода със няколко стопа неутрални и то на светло стъкло е малко трудна задачка,на мен 6 стопа при светлина над 20000 лукса не ми вършат работа нужни са десет стопа[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »