Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: sherbit   
Дата:   30-07-15 22:35

Английски клуб. За шепа нещастни сноби... мерси. Минало е времето за такива сайтове.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: iliyanb   
Дата:   30-07-15 22:38

Жалко е, ако тълкуваш по този начин предложеното от мен. Не, че е от голямо значение в крайна сметка.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: realnoncho   
Дата:   30-07-15 23:27

Значи, ако някой не е съгласен с твоите 3 ултимативни точки, авторе, това е простотия, невежество, пошлост...

Еми смешно е чак, веднага си пролича, че не си готов за дискусия [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: blind_photographer   
Дата:   31-07-15 01:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: anjsan   
Дата:   31-07-15 11:22

blind_photographer е прав че информацията е разпиляна . Доказателство е , че постоянно се появяват теми от сорта "какъв фотоапарат да си купя ?" Има една статия стара на Бони , която вече не е много актуална ... Вярно е , че не може да се отговори на всеки за всичко , но могат да се обновяват и систематизират нещата от време на време или препратки към други сайтове за техника,статии и т.н.
Инак за гласуването - вече се вижда кой как е гласувал , това вече е направено .

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: axlastro   
Дата:   31-07-15 13:57

Според мен има нужда от подобрения. Как да се качват снимките - има варианти, но винаги някой ще е недоволен.

Форума е разпилян - да се погледне примерно Fredmiranda - там има форуми по жанрове, могат да се задават конкретни въпроси, без да ти скочат поне 10 разбирачи.

Също така е цяло изкуство, човек да си качи снимките така, че евентуално ако приемем, че са нещо по-прилично като резултат, да бъдат забелязани от малкото гласуващи.

Сайта има нужда от обновление, въпроса е дали има финансова възможност да се направи и разбира се - желание.

Най-малкото - да се направи малко по-приятелски настроен за мобилни устройства, та и дори да се интегрира един Tapatalk - повечето форуми го имат. Може би ще е интересно да се отдели нещо като чат - там да се задават разните теми за покупка на апарати и т.н., или да се направят залепени теми. Такива неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: m.djorov   
Дата:   31-07-15 14:06

Tapatalk-a май работи само с по-известните форумни системи на Invision, phpBB, vBulletin и т.н. А тук доколкото разбирам, е правен специално за сайта. Не е вградена външна система.
Но има нужда от един много по-функционален като начин на работа форум, с раздели, а не като сега всичко на едно място.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: sayman   
Дата:   31-07-15 14:18

axlastro ... [smilie24]

Подкрепям с две ръце работата в насока за мобилна версия. 2015г. сме все пак. И за трите сайта, на малката ни фирма, наляхме допълнителни пари за да може и на малкото клиенти влизащи да им е удобно. А ФФ е с непрекъснато "анонимни потребители"минимум 1000. Четенето на текст от форума през мобилно устройство си е направо мъка.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: r_rusev   
Дата:   31-07-15 14:35

И аз мисля, че има нужда от подобрения.
Според мен точка първа трябва да е стриктното спазване на правилника.
Във форума да не се допускат обидни квалификации, цинизми, заяждания, простотии... и т.н.
Лично мен, това най ме отблъсква. Убеден съм, че всичко друго само ще си доде.


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: jekopj   
Дата:   31-07-15 14:36

Нямам проблеми с фф нито при четене,нито при писане с таблет.
За мен проблемът е липсата на секция "разни".Има такава в /почти/всички сайтове у нас.Някой му казват "говорилня",други друго.Липсата на такъв одушник избива в иначе смислени и полезни теми,което е в минус на темите.Въпросът е поставян многократно.Пречи ли нещо на админите поне да пробват?[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: Argo   
Дата:   31-07-15 15:36

Автор: sherbit
Дата: 30-07-15 19:51

Би ли споделил своя снимка дето е със супер качество във ФБ. Не се заяждам любопитен съм.


Малко извън темата, но ми писна от оплаквания как ФБ мачкал снимките, ако бяхте прочели повечко за това как се качват снимки с добро качество там, нямаше да мрънкате толкова.
sherbit ето и малко примери. https://www.facebook.com/ninobatistaphoto
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: anjsan   
Дата:   31-07-15 15:37

То имаше друг раздел за общи приказки , ама го махнаха ... май заради това , че основната насоченост на форума е фотографията . Донякъде го намирам за правилно .

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения на Фото-Форум
Автор: sherbit   
Дата:   31-07-15 18:06

жалко качество.....виж фона горе и долу... тъп пример


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »