Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Надежден онлайн магазин
Автор: Mogila   
Дата:   27-07-15 08:50

Интересно за нещата, които говорите против Амазон. Аз пазарувам всяка седмица от немския Амазон и не съм имал нито един проблем до момента.

Отговори на това съобщение
 Re: Надежден онлайн магазин
Автор: m.djorov   
Дата:   27-07-15 09:37

2metraninja написа:

> Ето аз как пазарувам онлайн:
> - след 2-3 дни стоката ти е тук.
>
Е как за 2-3 дни? От Англия? Че те само толкова е времето да я доставят до фирмата в Англия. От там до тук около седмица е пътя на камионите. Иначе си прав. Най-бързо става с фирма посредник, защото директна доставка от Амазон до бг може да е проблемна. Или продавача няма да доставя до Бг, или пощите ще те мотат, още по-лошо загубят пратката. Кума ми чакаше две неща от чужбина. Получава за второто бележка да си го вземе. Отива в пощата и докато ровят за пратката - ааааа, ама вие сте имали още една тука, пристигнала преди 2 седмици. Вземете си и нея. А бележка за първата даже не беше получил.
По въпроса за фалшивите продукти от Амазон - те продадени от самия амазон ли бяха или от фирми, ползващи тяхната платформа? Аз от самите Амазон съм доста доволен. По няколко случая сме ги търсили аз или приятели - всичко е било ок, даже повече от ок. Но трябва да говорите с бял човек от съпорта. Попаднете ли някой индиец - сменяйте веднага. Тия са много зле. Но това не зависи от фирмата, навсякъде където има намесен индиец само ядове.

Отговори на това съобщение
 Re: Надежден онлайн магазин
Автор: lamerko   
Дата:   27-07-15 11:02

От UK до вкъщи в България отнема обикновенно между 4 и 5 РАБОТНИ дни. Естетсвено от момента на получаване на пратката в пощата, понеже някои търговци понякога маркират пратката като изпратена, че дори пускат тракинг номер, но самата пратка не е пусната. Дори в момента имам такъв случай - поръчах си в четвъртък вечерта комплект от два тригера и дистанционно управление за светкавици, като подозрително бързо ми беше даден тракинг, който до този момент не е валиден. Но ако реално днес ми го пусне, в петъка пратката ще е в ръцете ми :)

Отговори на това съобщение
 Re: Надежден онлайн магазин
Автор: 2metraninja   
Дата:   27-07-15 11:09

Имах предвид че от Англия до тук пътува 2-3 дни с куриера разбира се. Колко бързо ще ги изпрати продавача до адреса на куриера вече си е Божа работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Надежден онлайн магазин
Автор: petrov88   
Дата:   27-07-15 15:37

Благодаря за мненията. Свързах се с един търговец, но докато го чахак да ми отговори разбрах какво означава оцветеното в син цвят "Fulfilled by Amazon" на някои продукти, намерих си такъв търговец и поръчах от него.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »