Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Открадната техника
Автор: pmartinov   
Дата:   25-07-15 22:46

Някои в България си мислят ,че те са избрали Бай Ганьо !

Бива ли да сте толкова наивни ???

:)


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: realnoncho   
Дата:   25-07-15 23:04

Кажи за предните си премъдри пророчества и защо ме блокира след като ти припомних някои от тях, които разбира се не се случиха [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: jigsaw   
Дата:   26-07-15 10:53

И аз мился, че технически няма проблем да направят телата с GPS за проследяване. В днешно време електрониката е евтина и подобна стандартна опция не би оскъпила прекалено и без това достатъчно скъпите тела и обективи. Да дадат възможност обективите и телата да се "заключват" едно към друго. Tова би обезсмислило кражбата, както на едното, така и на другото, а също и на двете заедно. Схема подобна на тази при Apple. Apple устройството, един път активирано и обвързано чрез Activation Lock в icloud, става неизползваемо от друг потребител, докато собственика не го "откачи" от iCloud.



Публикацията е редактирана (26-07-15 10:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: ishootraw   
Дата:   26-07-15 18:12

И какво като са с gps!? Нали тогава трябва да се намесва полицията. На една позната й откраднаха телефона в трамвая. Проследихме го през find my phone и беше някъде в райнона на ЦУМ, като предположихме, че е в една заложна къща пред ЦУМ точно. Тя се е обадила на полицията да им каже и до там, май не им се е разкарвало за един телефон.
След това ходихме до заложната къща да питаме за уж такъв модел, но май беше късно.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: pmartinov   
Дата:   26-07-15 18:29

Ролята на полицията в България не е да се бори с престъпността,а единствено да я осчетоводява по най-удобен за нея начин така,че да харчи най-много пари и нищо да не прави...

Ако полицията овладее престъпността в поносими граници тя няма да има причина всяка година да иска все по-голям бюджет.

А така както е сега МВР изнудва държавата всяка година за все повече пари и симулира дейност.

За сметка на целия български народ...


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: izabela   
Дата:   26-07-15 18:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: m.djorov   
Дата:   26-07-15 19:17

Идва съсед и вика - някой ми е влизал в мазето и е подготвил нещата за кражба. Отивам с него - 2 баки латекс подготвени, 4 крушки в мазето свалени по коридорите. Засякохме, че една секция от мазетата с монтирана врата, изолираща 4-5 мазета е разбита. Викнахме съседите които имат мазета там - влизаме - на всичките патроните счупени с меча лапа и подготвени неща за изнасяне, туби с вино, кабели, инструменти - все неща, които бързо да се продадат и не се проследяват. Викаме полиция - идват, викам им - крушките ето ги къде са свалени и оставени, ако искате за отпечатъци - аааа, то всеки сега има ръкавици. Как разбраха без да ги видят, не знам. Хубаво, какво правим с мазетата? Ми откраднато ли е нещо - ми не виждате ли, че е подготвено днес ще идват. Ами елате утре да подадете жалба ако липсва нещо. Ми бай х*й - мазетата са разбити ве, има унищожена частна собственост - контрират с ми то нали нищо не е откраднато, ние какво да правим сега? И до там. Съседите се отказаха да се разкарват 3-4 пъти до районното. Толкова за полицията и нейната "работа".

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »