Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Склонни ли сте друг да обработва снимките ви?
Автор: 798099   
Дата:   14-07-15 20:54

Рядко пиша във форума. Рядко пускам и снимки. Не съм фотограф, а шракач. Снимам за лично удоволствие и не се срамувам от това. Старая се да се уча от тези, които го могат, но това съвсем не означава, че съм простак без критерии.
Моята сватба (1979 г.) беше заснета от професионален фотограф с двама асистенти. Снимаше се с HASELBLAD и ROLEIFLEX среноформатни и един NIKON, "Leika" формат за back-up. Плучих около 50-60 снимки, отпечатани на хартия, каквато доста от вас не са и сънували. Това се случи не защого съм от "баровско" (комунистическо) семейство, а защого бяха близки, ама много близки приятели на баща ми и това беше техният подарък за сватбата ми.

Вярвайте, снимките бяха УНИКАЛНИ!!! Като видях жена си на снимките ми се прииска пак да се оженя за нея!!! Пак и пак, и пак...

Ще повторя онова, което написах вчера: преобладаващото мнозинство от днешните сватби са единствено и само демонстрация на финансови възможности и никаква идея за красота, излъчване и стил. СТИЛ е понятие извън ценностните критерии на средностатистическия българин в момента!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Склонни ли сте друг да обработва снимките ви?
Автор: 2metraninja   
Дата:   14-07-15 23:54

Ей, сега ме заинтригува. Снимай някак няколко снимки и постни да видим.

Отговори на това съобщение
 Re: Склонни ли сте друг да обработва снимките ви?
Автор: hose   
Дата:   15-07-15 15:17

798099 - това което не отчиташ е че хората ИСКАТ да се снимат… и да се снимат и да се снимат и да се снимат.. и сами и с фотографа и тн… и още в ритуалната се почва едно постване едно шерване… и не мислят за бройката или какво ще излезе - ИСКАТ ДА СЕ СНИМАТ, и си плащат за това - това е положението

а относно това - "След първите 50 на всички им писва, дори на младоженците. Плащат да ги снимат от куртоазия и желание за изява на финасови възможности, вЕрвайте ми. " - не знаеш колко си прав всъщност…

Отговори на това съобщение
 Re: Склонни ли сте друг да обработва снимките ви?
Автор: 798099   
Дата:   15-07-15 19:48

Добре, де! Съгласен. Сигурно съм твърде "ретро", за да го разбера и приема, но... това не пречи да имам собствено мнение по въпроса, нали?[beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (15-07-15 19:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Склонни ли сте друг да обработва снимките ви?
Автор: viktorio009   
Дата:   15-07-15 23:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »