Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: tonyboy79   
Дата:   23-06-15 15:02

То принципъТ важи насекъде... [beer]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   23-06-15 15:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: sky-fan   
Дата:   23-06-15 15:52

Само мрънкате...немо'а се оженя заради вас....:)
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   23-06-15 16:03

хм...вчера или оня ден разбрах, че мога да качвам само по 2 снимки на 5 дена в избрано...чудя се що така?!
ми ако зема да се засиля да качвам по повече и се депресирам, че не мога?! м?!
не ми се четат правила, може да няма промяна, може да има промяна...ма то човек вече не знае - сменят се често, неусетно почти...
ако някой вече е чел достатчъно, след като е преживял своя изненада - да ми разкаже [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie18]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   23-06-15 16:32

лелелелеле...сега според правилата ще требе да се втурана да бера "Б" точки, ако искам по повече снимки в избрано [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

лошо.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: MikeDimit   
Дата:   23-06-15 17:19

Че то ква е разликата между тук и суратя?!? Все страници...групи де? Тамо е по-лесно качването, па и можеш да споделиш лесно с комшията ако го щракнеш в крачка...
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: zookig   
Дата:   23-06-15 20:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: realnoncho   
Дата:   23-06-15 22:06

Всеки си решава сам, на много фотографи маркетинга им мина изцяло в шитбук. Няма лошо заради по-лесното достигане до повече маси/клиенти. Аз съм любител, маси народ лайкващи поредния моето.име.PHOTOGRAPHY не са ми много нужни. А и като ми попадат някои подобни страници и видя самочувстието на авторите сравнено със снимките мисля, че след такава страница ще взема да стана толкова важен, че няма да може да се говори с мен [smilie5] [thankyou]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: Marillion   
Дата:   23-06-15 22:11

realnoncho [smilie24]

Има и още нещо, което понатежа в последните години. ФФ се напълни с хора, които си изпразват картите и си лайкват посредствените снимки. Масовката води до спадане на качеството.

Отделно, тези които се занимават професионално си поддържат други контакти и не им се виси тук, с обикновените щракачи.

[beer]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   23-06-15 22:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   23-06-15 23:02

начи, мъри, тва, дето го казваш е така, ма не е най-страшното.
по-лошо е, че голяма част от сичките тез добри хора в масовката имат по едно Б
...и те създават критерия и вярват на вкуса си...наистина вярват!
понякога изпитвам истинско неудобство като си кажа мнението - карат ме да се усещам, все едно съм ошамарила детенце [smilie21]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   23-06-15 23:03

...пък аз даже не съм с безкомпромисно висок критерий и съм...ъъъ...бяла и добра.[smilie5]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: nyamago   
Дата:   23-06-15 23:11

Жалко :( Никога няма да разбера кои са истинските добри фотографи. И няма да имам еталон, та няма да разбера и какво е истинска добра фотография. Ще си умра прост :(

Във Фейсбук не ходя, нямам регистрация и не мисля да си правя - освен ако със закон и заплаха от затвор не ни задължат за всенародно членуване (което си е много възможно). Но дотогава няма да видя истинските майстори.

Пък и авторът на темата упорито ги крие и го е страх да посочи поне едно име на истински добър фотограф. Откъде да ги разбера кои са??

А наивно си мислех, че тук чат-пат се срещат и добри снимки ,но явно нищо не разбирам :( Не е лесно, да знаете!
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   23-06-15 23:18

спокойно, бе! не си лягай ся разплакан...срещат се!
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: nyamago   
Дата:   23-06-15 23:29

Ама НАЙ-ДОБРИТЕ (!) фотографи са избягали оттук до един и всичките (!) са отишли не другаде, а във Фейсбук! Как да не ридая безутешно ?! :(



Публикацията е редактирана (23-06-15 23:30)
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: pmartinov   
Дата:   24-06-15 00:00




nyamago [smilie24]


sirkhann [smilie24]

 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: tonyboy79   
Дата:   24-06-15 08:27

nyamago не ги крия. Просто ме мързи да копиирам линкове, а и без това след като повечето не ползват ФБ (поне така казват) за какво да си играя. Във ФБ следя няколко български и доста чужди фотографи, които намирам за доста добри.
Та темата беше защо избягаха добрите? Дали ние ползвателите на ФФ не ги изгонихме?
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   24-06-15 08:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: nyamago   
Дата:   24-06-15 11:49

Сериозен въпрос:

"Най-добрите" по какви критерии? С най-много 'Б' точки? С най-много заснети сватби за година? Носители на международни награди и титли? Най-продавани в западни галерии и издавани в реномирани издания? Или най-добри по твой вътрешен усет?

Изобщо тук всички едно и също ли разбираме като се каже "най-добри"?

И не е нужно да копираш линкове - просто кажи тук 2-3 имена, може някой да ги е чувал? (Така най-ясно би отговорил какво считаш за 'най-добри')
[shtrak]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: johnny_fx   
Дата:   24-06-15 11:58

Е то в днешно време е трудно да намериш двама човека, които да са съгласни за нещо, така че явно за вътрешния му усет ще да става въпрос. [smilie3]

 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   24-06-15 11:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: MauMyHa   
Дата:   24-06-15 12:38

По голямата част от колегите които споменавате, търсят реаизация реализирана в материални блага. Ще ме прощавате но, форума даалеч не предлага материален просперитет. Просто се превърна в едно добро място за посещение на едни хора които, малко или много губят време и ресурс да покажат на себеподобни на какво са способни. Това според мен е доста "спортменско" но само толкова. Крайно недостатачно да затвориш цикъла.
Време, материален ресурс, знания, умения и способности във фотографията
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: pmartinov   
Дата:   24-06-15 12:40

[smilie5]

Най-добрите в собствените си очи!

[smilie18]


Комлексарски сериали:

289631 епизод
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: pmartinov   
Дата:   24-06-15 12:46

Ще забогатеят !

С проблемите си.

Аааа материално ?

Кога цъфнат!

Налъмите...

Илюююю-жън!

Блаженни са вярващите...
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: tonyboy79   
Дата:   24-06-15 13:30

nyamago залиташ малко настрани. Казах добри фотографи, а не най-добрите.
Никола Борисов, Георги Андинов, Албена Маркова (има иа още доста)... също така и някои мои приятели, които считам за добри и са били тук: Стефан Стоянович, Иван Славов, Мирослав Белев, Ивайло Тодоров и т.н. ааа забравих и МЕН нали така? [smilie18]
Добре ще е преди да почнете да натискате копчетата на клавиатурата да прочетете първо написаното. [beer]
MauMyHa да някои го правят за пари, но има доста хора, които го правят за удоволствие и то добре.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена