Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   30-06-15 12:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: Slivenski   
Дата:   30-06-15 12:18

Стига сте яли момичето, бе! Какво ви е направило??? [smilie8]

Снима по-добре от много от пишещите в тая тема! [cool]

Като са и "захаросани" нещата, не ги гледайте и си снимайте "горчосани". [beer] [beer]

Бати... [smilie21] [smilie21]

 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: h_bio   
Дата:   30-06-15 12:23

Абе и ти си прав [smilie5]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: nyamago   
Дата:   30-06-15 12:28

> Мразя насилието. Съжалявам. :( realnoncho , абсолютно си прав........ тъпо беше, ама много...... :(

Това е казано докато съм писал, после го видях. Прецедент е в този форум - или поне голяма рядкост, някой да си признае грешка и да изрази съжаление за постъпка. Доживях да го видя с очите си, за което - респект! [smilie24]

- - - - -

Не е ли време авторът (след като всичко заслужаващо е вече казано) да позакрие темата? И всички да отидем да снимаме -
[shtrak]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: Mrockerkata   
Дата:   30-06-15 12:32

Ужас. Страшно много съжалявам за написаното......естествено, че никога не бих направила подобно нещо! Дадох си сметка, че далеч не всички четящи тук ме познават реално и....леле. Хора, рокерите не са такива, напротив, много по-благородни са и щедри и топли хора от повечето хора въобще. Наистина бях много обидена, прочитайки тази думичка по мой адрес. Но прекалих. Извинявам се! на всички.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: Mrockerkata   
Дата:   30-06-15 12:34

nyamago , изпреаврили сте ми последния коментар, докато съм писала. Но Ви благодаря. Винаги казвам каквото мисля, и винаги се извинявам, когато осъзная грешката си.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   30-06-15 12:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: nyamago   
Дата:   30-06-15 12:37

Сега вече написаното заслужава да остане неизтрито - заедно с безпрецедентните извинения. Като пример, че всички грешим, но малцина си признаваме.

Rock on [cool]



Публикацията е редактирана (30-06-15 12:38)
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: idoru   
Дата:   30-06-15 12:52

Четейки темата доста лесно човек може да стигне до отговора на въпроса в заглавието - ми избягаха къде ли не, просто щото тоя форум се превърна в свърталище на некви звероподобни мазняри, дето да те е гнус от тях и техните "групички на влияние"...
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   30-06-15 13:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: tonyboy79   
Дата:   30-06-15 13:20

Аааа за сега няма да затварям панаира. Гледам бой се е завързал ааууу... рев... извинения... чакам темата да постигне пълния си потениал... цял [smilie18]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: тьма   
Дата:   30-06-15 13:21

Мария, когато говориш от свое име, не намесвай рокерите, защото на първо място ти си Ти, а не рокерка, която може да каже какви са приоритетите на всички български рокери по принцип.

Не бих се извинявала, просто бих си изтрила коментарите - именно тези, за които молиш админите да не ги пипат.


idoru , прав си, старче [smilie3] [cool]

 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   30-06-15 14:16

марииииюююю, мариииююю, хем ми е смешно, хем ти се кефя, хем ако ми беше малка сестричка, щех да те пердаша на почивки [smilie18] [smilie18] [smilie18]
имаше една игра - мълчанка й се викаша - тебе туй ти е дерта - да не си първосигнална! туй се учи, не е много трудно даже!

да, имаш захаросани неща - ма няма лошо - туй си е работа! само искам да мога да си кажа какво мисля и ти да можеш да го приемеш спокойно!
оттам нататък - всичко друго е без значение!

[beer]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: тьма   
Дата:   30-06-15 14:20

И аз не смея да й казвам какво мисля, освен това ми подари кадър[smilie3] .

Та това исках да кажа - и аз съм първосигнална, но вече се понаучих да не скачам чак толкова бързо, обмисли аргументите на опонента, може и цяла нощ дори, тогава отговаряй [smilie3]

 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: Mrockerkata   
Дата:   30-06-15 14:28

Момичета....знам, ужасна съм. Паля и.......не мисля. А умните хора не правят така! :DDDDDD Маре, ще го приема за чест, лично да ме шляпаш! :))))))) Тъма, пак бих ти посветила, именно защото вече не скачаш чак така. :P
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: philip   
Дата:   30-06-15 14:53

Ех, момичета... Дънов беше казал: "Жената е форма за възпитание на чувствата..."[smilie3]

 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: тьма   
Дата:   30-06-15 15:02

Но пък виждам една огромна промяна - докато преди бях блокирана от над 20 автори, сега са останали само двама-трима от активно пускащите снимки - desiart78, кубето и сираков, разбира се, дори swan_ ме е отблокирал.

Това е добре, хората стават по-кротки и не се ядосват толкова на бързо скачащите. А може и Учителя да е прав.

Мария, чакам кадър, но ..може ли претенции - нещо по-рокерско, а?[smilie3] [beer]

 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: Тед   
Дата:   30-06-15 16:04

"Аз пък призовавам ощипаните девойки - чалга фотографки" това е лично отношение / "ощипани девойки" и "чалга" /и не е критика, дори след това да е изписано нещо критично, то ще е с оттенъци.
Затова авторът може да се засегне.

Обида под формата на критика е скрита обида и не води до конструктивен диалог, а действа деструктивно на всички посоки.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   30-06-15 17:15

тед, авторът може да се засегне и от грешната постановка на небесното светило, спрямо благородното продължение на гърба му - не е да не сме гледали сички за кво става дума [smilie18] [smilie18] [smilie18]
и хич даже не приказвам само за мария...наред приказвам...
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: мара   
Дата:   30-06-15 23:29

ей тука, малко за разведряване, нещо великолепно!

тоз автор/автори обикновено у мен буди основно недоумение с обработките си, но на моменти има впечатляващи изключения! това е едно от тях!

страхотна снимка!

https://photo-forum.net/i/1921996



https://photo-forum.net/static/site_pics/116/1435585440_DSC_9446.JPG



 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: marchello   
Дата:   30-06-15 23:40

[smilie8]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: pumabg   
Дата:   30-06-15 23:44

Климактериума отвръща на удара и НЕ прощава...
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: fraction   
Дата:   01-07-15 07:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: tonyboy79   
Дата:   01-07-15 08:32

Яяяя женорията да пишат по темата!!! Кви са тия сладникави неща??? [smilie10]
 Re: Защо добрите фотографи избягаха във Фейсбук?
Автор: Bengun   
Дата:   01-07-15 09:14

pumabg [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена