Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Блокировъчна класация
Автор: тьма   
Дата:   19-06-15 07:14

По повод темата на мара - да си направим една класация на най-често блокиращите форумци.

Всъщност, това класиране няма негативна нотка.

Блокирането може да е по-различни причини и не мисля, че най-честата е нетърпимост към критика или супервисоко его и свръхсамооценка на блокиралия.

Причината може да е съвсем простичка - например непоносимост към този, когото си блокирал - както в случая с Кубето относно мен.
Ако искате, напишете кой ви е блокирал [smile]

 Re: Блокировъчна класация
Автор: тьма   
Дата:   19-06-15 07:16

Кубето [smitten]

VMK [smilie8]

продължението следва

 Re: Блокировъчна класация
Автор: bairi100   
Дата:   19-06-15 08:02

По-скоро да предложим секция Топ-блокирани автори,че да ставаме по-известни[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Блокировъчна класация
Автор: мара   
Дата:   19-06-15 08:10

темата на мара нема нищо общо...
освен тва идея си нямам кой ме е блокирал, освен фракшън, който очевидно кара тури-вади, вади-тури
у списъка [smilie18] [smilie18] [smilie18]
и туй го разбирам, щото току реша да пиша у некоя тема и ядец! гледам чия е темата - опа! негова!
има и още един подобен, ма сега се не сещам кой беше...
 Re: Блокировъчна класация
Автор: GOSPODIN   
Дата:   19-06-15 09:12

Не блокирам никого и не съм го правил. Това е израз на слабост и суета. Свободата на словото и изказване на мнение е неотменимо и съм да се прекрати възможността да се блокират хора и да се трият коментари под снимките(без Админите разбира се). Още по-странна е възможността да ти гласуват за снимките само "Б" автори. Все едно в автомобилните форуми да има изискване да си бил рали състезател, за да може да коментираш.[shtrak]
 Re: Блокировъчна класация
Автор: asahi   
Дата:   19-06-15 12:07

Мен са ме блокирали двама-трима мрънкач-комплексари, но не заслужават да им правя реклама.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: shampoanta   
Дата:   19-06-15 12:34

Мен са ме блокирали петима-шестима все продуктивни топ автори
кубето
Nyamarkova
DeePPaSSion

и още имаше ама не знам как да ги открия
[smilie7]
 Re: Блокировъчна класация
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-06-15 12:40

Ама много искам и аз да блокирам, защо не мога? [smilie11]
Преди няколко дни един симпатяга тръгна да ми обяснява колко надута ми е цената на обявата и ми даваше за сравнение някакви гробове с разлепени гуми и паднали копчалъци, хем пазарувал само от ибей, хем ровел нон-стоп из базара, малко го хапеше дявола. Та блокира ме той, гледам аз как мога да блокирам някого - ядец, не става - няма бутон "блокирВай тоз". Аз ли съм глъмав,или пък трябва да натрупам някакви бонус точки да блокирам...[smilie18]



Публикацията е редактирана (19-06-15 12:43)
 Re: Блокировъчна класация
Автор: kvakioh   
Дата:   19-06-15 12:41

Двама мисля са ме блокирали- единия е отдавна и още не знам защо, другия е един, който го нахраних на лични да не е нагъл и долен, пък той взе че се оплаква и вайка публично колко е нагъл и долен пред целия форум. Както и да е, пак си е нагъл и долен[smilie18] . Аз му простих.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: Slivenski   
Дата:   19-06-15 12:48

Поредната драматична тема... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Аз съм блокирал и мен са ме блокирали. Няма кво да се обяснявам кой, кого, защо и прочие. Удри с лопатата и толкоз.


Затова е сложен тоя бутон - да разкараш тия, дето не те кефят, или не могат сами да се спрат в злобата, простотията и нахалството си.


Просто и ясно. [beer] [beer]





п.п. Петък е. Време е за една биричка... [smilie21] [smilie21]

 Re: Блокировъчна класация
Автор: fraction   
Дата:   19-06-15 12:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: chrisnoch   
Дата:   19-06-15 12:55

И kvakioh, и fraction са ме блокирвали.
Аз НЕ блокирам никого. Смятам, че тази опция трябва да важи само за личната кореспонденция, но не и за публичните теми - независимо кой ги е отворил.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: Slivenski   
Дата:   19-06-15 12:59

Това, което няма да разбера никога, е защо трябва да се оплакваме, че някой ни бил блокирал.

Очевидно сме неприятни на този човек по някаква причина.

Голяма драма! Все едно животът ни зависи от това.

И се почват едни теми – тоя ме блокирал. Почват се едни обяснения и оплаквания на лични.

Абе, яяяяя… Да плува и толкоз!

На мен ми е приятно да си говоря с хора, на които също им е приятно да си говорят с мен.

А не да се натискам на някого, който очевидно не може да ме понася.

Това важи и в обратна посока – когато някой ти ходи подире по темите и по мненията, постоянно те репликира и търси да се заяде и така нататък.

Това е доста нелепо поведение. [smilie8]
 Re: Блокировъчна класация
Автор: nickchuck   
Дата:   19-06-15 13:05

Време е за витамин В комплекс! [beer]
Заядливите и свръхкомпететните, както в класация най-добрия и най лошия резултат отпадат!тьма написа:
 Re: Блокировъчна класация
Автор: realnoncho   
Дата:   19-06-15 13:20

Аз съм блокирал доста народ и мен са ме блокирали доста, на които не им харесва да се изказва мнение различно от лайкове [smilie5]
 Re: Блокировъчна класация
Автор: metodiev_martin   
Дата:   19-06-15 13:33

Мен ме блокират основно хобити, които не приемат коментари под снимките си, различни от общоприетите - !!!!!, "+++++, УУУУУ, ААААА, 666666, 44444, Злато", които си мислят, че светът се върти около тях и кръгът им от фейсбук приятели.
Подобен пример е elrisha, която даже и тема за ореваване пусна във форума заради мен.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: Slivenski   
Дата:   19-06-15 13:35

Въпросът е, че хората имат различна култура на общуване. Не казвам, че моята е по-добра от нечия друга, но един човек веднъж ми обясняваше, че те си се псували за добър ден пред блока… Ами, ако искат, и да си го слагат за добър ден. Моята култура на общуване е различна и на мен не ми е приятно някой приятелски да ме псува. Ако за някой нещо е в реда на нещата, за друг е свръх, а за трети пък дори е малко.

Проблемът е, че не се съобразяваме, и по-важното – не умеем да преценяваме степента на толерантност на събеседника си. Или пък, когато усетим, че някой не понася нещо, нарочно почваме да го дразним и провокираме. Причините за това поведение може да са различни, но пък и дразненият има правото да се защити. А във виртуалното пространство има един начин за защита от агресия – модерацията. Или с модератор, или сам да си модерираш темите и коментарите под снимките, както е тук.


[smile]



Публикацията е редактирана (19-06-15 13:39)
 Re: Блокировъчна класация
Автор: fraction   
Дата:   19-06-15 13:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: realnoncho   
Дата:   19-06-15 13:49

Разбира се, че съм те блокирал. Не искам да за занимавам с хора с обидни теми като Цомби като катакомби. В други теми също си изявявал пълна липса на върможност за дискусия и набиването само на собствената си позиция.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: lamerko   
Дата:   19-06-15 13:51

Блокирани потребители
Получени | Изпратени | Блокирани потребители
Потребител
Авторът отблокирай

Опит да се блокирам себе си... да, ама маи има проблем с идентификацията на "Авторът" [smilie18]
 Re: Блокировъчна класация
Автор: fraction   
Дата:   19-06-15 13:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: metodiev_martin   
Дата:   20-06-15 13:27

Сега очаквам и Начо Каменов да ме блокира, защото написах под последната му снимка - "За втора страница на Телеграф"... [smilie5]
 Re: Блокировъчна класация
Автор: fraction   
Дата:   20-06-15 13:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Блокировъчна класация
Автор: quazimodo   
Дата:   20-06-15 14:59

metodiev_martin написа:

> Сега очаквам и Начо Каменов да ме
> блокира, защото написах под
> последната му снимка - "За втора
> страница на Телеграф"... [smilie5]

И поради к'ва причина го написа[smilie10] !?

 Re: Блокировъчна класация
Автор: шдфдшд   
Дата:   20-06-15 18:35

...независимо от това , как е замислен и как се осъвременява , Фото форум се измята неизменно в посока "фотосайт за ВЗАИМНО ХВАЛЕНЕ"...

...аз се придържам стриктно към тази му същност...когато не харесвам - подминам , когато харесвам - гласувам и понякога(много рядко)коментирам.

...поради тази причина , много малко автори са ме блокирали...всъщност , само двама...[smilie21]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена