Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Родопите
Автор: MikeDimit   
Дата:   17-06-15 16:30

"знам, че част от мениджмънта (или целия) на форума има различни от вижданията на тъма по много теми. но, да оставите така брутално, просташки и цинично да бъде обиждана една жена не е правилно.
а и не само жена, по принцип такова отношение е недопустимо."

[beer] [smilie24]

Явно изтрещяването е много силно. Момчета, за космоса и ракетата нали си го знаете?!

А жените винаги са прави! Това е закон на цивилизования човек!

Тьма , моля за извинение от името на мъжете в този форум за наличието на определена липса на възпитание и първични културни навици в някои от пишештите тук!

Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: тьма   
Дата:   17-06-15 19:05

Всеки носи сам тежестта на постъпките си, както сам носи мъките и сам изживява радостите си. Няма значение, вече съм 12 години в този ФФ, нищо не се е променило.

Днес се наложи да говоря с едно момиче служебно. От доста време живее и работи в Англия, но се налага тук да прави една сложна и тежка операция. Поговорихме си, аз си харесвам работата и обикновено си говоря с клиентите повече. Тя накрая се разплака - попитах я защо - каза ми - нямате представа колко отзивчиви са хората в Англия, а не са по-умни от нас. Откакто съм тук, за първи път срещам човек, който да ми се усмихне и да ме разбере. Не, не се хваля, стана ми ужасно тъжно - защо не сме отново онези българи, които бяхме....


Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   17-06-15 19:35

Напротив, доста по-умни са. Ние сме рядко прост народ !

Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: imitev   
Дата:   17-06-15 20:47


Тъма само да ти кажа - никога не сме били други българи. Все такива сме си като от разказите на Чудомир...

Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: тьма   
Дата:   17-06-15 22:05

Не зная, може би съм прекалено стара вече, щом имам спомен и за другите [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: crownmaker   
Дата:   17-06-15 22:22

JORO пусна една много сериозна тема,но мягхкий знак си е МЯГХКИЙ.

Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: тьма   
Дата:   17-06-15 22:40




Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: tvk75   
Дата:   17-06-15 22:57

Asahi,какви са тия глупости за телефона 112 и за забраната на износа ,,,,,,,,, дотам някъде четох темата,адски наивно не е ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: J0R0   
Дата:   29-06-15 10:58

Точната реклама на точното място.
Юндола.




Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: Bumerang   
Дата:   29-06-15 19:40

Ами Жоро, това преди 1989 беше много трудно, да не кажа невъзможно.Ама сега сме в Европа .Не само гората ,но и нас ще острижат и то до дъно.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Родопите
Автор: landstar   
Дата:   29-06-15 20:59

Жоро, за агентите не знам какво общо имат но до 1989 подобна сеч до голо беше абсурд!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »