Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: cTpaHHo   
Дата:   15-05-15 13:21

Мой близък иска да си купи този фотоапарат, но се сблъсква с трудности при намирането му. Аз от моя страна не съм в Бг често и не съм запознат кой са вносители, кой са основните дистрибутори на фотографска техника и гугъл не ми помага особено с единствения резултата Технополис които го нямат в наличност...

Къде, мислите или знаете, мога да го упътя да го закупи?

Желателно е да в БГ, за да се избегнат онлайн разплащания, с които, въпросният роднина, няма опит и регистрация в пейпал и прочие :)


Благодаря, предварително :))
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: marves   
Дата:   15-05-15 13:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: ivjordan   
Дата:   15-05-15 13:49

В Технополис - Младост и в тозив в Люлин имаше Х-А1 на първи май. Не знам дали са се изчерпали от тогава.
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: rapesco   
Дата:   15-05-15 16:17

http://www.technopolis.bg/bg/Cameras---hybrid/Camera-FUJI-X-A1%2BXC16-50/p/390302


има наличност само в Младост 4, ако ви говори нещо, аз съм от морето[smile]
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: ivjordan   
Дата:   15-05-15 16:21

И аз го видях това, след като бях писал. Явно в Люлин е заминала бройката. Нямам представа, дали Технополис прехвърлят стоки от магазин в магазин, че да си го купи човек, където му е удобно или трябва да се ходи в Младост.
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: rdo   
Дата:   15-05-15 17:31

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=46709

fanjabi мисля, че също има X-A1 за продажба.
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   15-05-15 18:11

ivjordan написа:

> И аз го видях това, след като бях
> писал. Явно в Люлин е заминала
> бройката. Нямам представа, дали
> Технополис прехвърлят стоки от
> магазин в магазин, че да си го купи
> човек, където му е удобно или
> трябва да се ходи в Младост.
Обикновенно веригите могат да си теглят стока от един магазин към друг, най-много да поискат някакво капаро в новия магазин, за да не разкарват апарата напразно.
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: rapesco   
Дата:   15-05-15 22:24

Когато е последна бройка от витрината (в случая точно за такава става дума) поне в Технополис отказват прехвърляне между магазини и онлайн продажба. Е ако е в София, по-лесно е да се отиде до конкретния магазин. За страната все пак трябва да се пита, може и пък да се навият.
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: PhotoBo   
Дата:   15-05-15 23:49

Имаше едно Х-А1 в базара за 320лв. Може да е същото от линка по-горе, не съм гледал, че пиша от телефона. Аз съм с такова и направо го обичам това апаратче. Не виждам защо не се гледа по-новото Х-А2 в случая, както каза marves, идва с новия китов обектив, а цената му е същата, на каквато беше навремето А1 като ново. [smilie24]
 Re: Покупка на Fuji X-A1, къде?
Автор: cTpaHHo   
Дата:   16-05-15 14:21

Благодаря Ви за помощта [smilie24]

[thankyou] [thankyou] [thankyou]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема. 
Нови предложения
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: