Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сносен безплатен сайт ?
Автор: sherbit   
Дата:   25-04-15 17:55

аз платих 2.50 за 1 година

Отговори на това съобщение
 Re: Сносен безплатен сайт ?
Автор: gbdesign   
Дата:   25-04-15 18:13

@tzl, точно в общият случай съм прав. В частни, като твоят, нещата може и да са по-различни. Но с трици, маймуни не се ловят. До колкото виждам, при успешната ти цел и реализация, пак се налага да даваш пари на Гугъл, за да ти рекламират сайта, иначе вероятно ще потъне. Гугъл индексира добре само сайтове имащи доста текст и линкове, от и към други сайтове. Такива елементи в сайтове тип портфолио, на практика липсват. С изискванията влезли в сила преди няколко дни, всички сайтове, нямащи мобилна версия или непригодени за разглеждане на мобилно устройство, пак ще потънат. Читав сайт си иска много труд, честа смяна или поне добавяне на съдържание, редовен рекодинг, за актуалност на технологията и т.н. Казано по-просто, иска си труд и пари. Когато собственика му идея си няма що е хост, домейн, хостинг и т.н. нещата опират само до пари и то не малко. ФБ е универсална /безплатна/ платформа, даваща свобода на не особено технически компетентни хора, в областта на web технологиите, да имат сравнително лесно, успешно навлизане на пазара, както и доста добро презентиране на техните умения в дадена област. Това важи с особена сила за фотографията! За адекватно SEO и качествен хостинг хич и няма да отварям дума, а само ще отбележа, че и те имат огромно значение за това, сайта да бъде в първите, а не въобще да липсва при резултати от търсене в Гугъл.



Публикацията е редактирана (25-04-15 18:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Сносен безплатен сайт ?
Автор: sherbit   
Дата:   25-04-15 18:23

Много задълбахте. Автора не го интересува кой колко знае [smilie5]. Едва ли ще тръгне да оптимизира каквото и да е. Следя темата с интерес.

Отговори на това съобщение
 Re: Сносен безплатен сайт ?
Автор: tzl   
Дата:   25-04-15 18:38

@gbdesign — виждам, че говориш за общия случай на хора, които са купили фотоапарат, снимали са няколко кадъра на красиви момичета, 3 пейзажа и са решили да си правят портфолио сайт. В такива случаи съм съгласен. В останалите целта е съвсем различна. Аз говоря само за останалите случаи.

Отговори на това съобщение
 Re: Сносен безплатен сайт ?
Автор: iasen2   
Дата:   25-04-15 18:58

Аз лично предлагам на моите клиенти да качват на моя хостинг. Така ползват качествен и бърз хостинг на много по ниска цена. Плащат само за домейна. Хостинга е включен в SEO пакета.

Отговори на това съобщение
 Re: Сносен безплатен сайт ?
Автор: Argo   
Дата:   25-04-15 23:26

https://wordpress.com/


https://www.blogger.com

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »