Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: r0shaf   
Дата:   27-03-15 12:52

Здравейте,
Отдавна се оглеждах за замяна на стария ветеран Sony Ericsson Xperia Arc S с нещо друго и се спрях на тези двата. Какво може да ми каже някой сблъсквал се с тях? Бързо ли работят, как се справя камерата? Сменям стария телефон тъй като напоследък постоянно му се скапва софтуера и новите приложения го товарят. То един фейсбук забива какво остава за нещо друго...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: rx   
Дата:   27-03-15 13:02

Стар айфон - абсурд. Ябълката е само за хора, които като се качат на черешата - не слизат - седиш и чакаш най-новото, приготвил пачката в джоба. Имам първия АйПад служебен - над половината приложения не вървят, защото искат по-нова ОС. А по-новата ОС, не само, че не може да се сложи на моя таблет, а последния ъпдейт на старата по някаква "странна" причина, спъна таблета сериозно и работи доста по-бавно от преди. Защо ли? Познай защо...

S3 имам от 2 години и половина някъде, и досега проблем с него не съм имал - сложих си му калъфче и предпазно фолио, падал е десетина пъти - засега се държи [smile] Минал е и през сняг, и през дъжд и през вятър и не бих казал, че го пазя - в планината ми служи за навигация и въобще не ме интересува, че го вали дъжда и снега [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: blue.light   
Дата:   27-03-15 13:13

iPhone 4S е телефон на 4 години, което е много и към момента не виждам много смисъл от такава покупка. Ако държиш на iPhone, поне 5ца.

Същото важи и Samsung S3, по-добре потърси някоя S4 (разликата в цената няма да много голяма, но в с S4 получваш много повече)

Хвърли едно око и на Motorola Moto G.

@rx, намери 5 годишен Samsung 'Pad' и пробвай там дали най-новите версии на приложенията работят [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: rx   
Дата:   27-03-15 13:19

blue.light имам и аналогичния дърт галакси таб. Мога да те уверя, че каквото върви, върви както е вървяло и преди 5 години. Кое по-точно не разбра, че ябълките съвсем умишлено спъват старите си устройства, за да могат новите да "изпъкнат", понеже технологично няма с какво да се похвалят?

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: r0shaf   
Дата:   27-03-15 13:23

Ами чудех се тъй като доста харесвам дизайна на iphone. Но доста добра идея за LG гледайки ги са добри параметри, но как стой въпроса с камерата при тях как се справя спрямо s3 и s4?

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: paolo_n1   
Дата:   27-03-15 13:34

Продавам SAmsung Galaxy S4 много запазен с бг меню и с гаранция ако имаш интерес пиши на лични !


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: blue.light   
Дата:   27-03-15 13:36

Ако говориш за LG G2/G3, камерите им мисля, че са по-добри от тези на S3/S4. Същото важи и за дисплеите на LG-тата, поне на мен Amoled дисплеите на Samsung не ми допадат. Като User Interface и LG и Samsung са големи шарении, но това е лесно поправимо.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: rx   
Дата:   27-03-15 13:36

Каква цена му търсиш? Аз се колебая за С4-ка :) Драсни на лични няколко снимки да го видим колко е запазен...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: nikolaijelezov   
Дата:   27-03-15 13:38

Ползвам Galaxy S3 от около година и три месеца. Камерата е на ниво, но от доста време телефона ми буквално забива и не мога да си обясня на какво се дължи това, тъй като не го товаря нито с приложения нито с игри. Може би една преинсталация ще му дойде добре... Ако ще е iPhone нека да е в най-лошия случай 5-цата.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: paolo_n1   
Дата:   27-03-15 13:41

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=52515

Ето го имам обява тук във форума


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: r0shaf   
Дата:   27-03-15 13:48

За сега се спрях на LG G2, гледах ревю и ми се стори доста приличен телефон с добра камера, процесора е добър като честота, но реално не знам как се справя. Благодаря за отговорите! [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: realnoncho   
Дата:   27-03-15 13:53

Вземи си някой китайски за 150-200$, ще е по-добре и по-евтин от изброените [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: TheOne   
Дата:   27-03-15 13:58

rx - Ти като си се родил, предполагам мляко си цокал като всички нас....а дали си още само на мляко или си се развил с годините и с друго ? [beer]



Публикацията е редактирана (27-03-15 13:58)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: AlexHD   
Дата:   27-03-15 14:17

Изобщо няма да сбъркаш с Г2, предпочетох го пред С4. Бърз, няма забавяне, дисплея е отличен, а батерията 3000мач държи 2 дена при нормално ползване.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: kvakioh   
Дата:   27-03-15 14:43

Старички идват двата телефона от заглавието. Това е бързо развиваща се техника.
Иначе след сониериксон може би някое Сони. Доста стабилни са, не гледам всв пак много камерите.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: Daniel_P   
Дата:   27-03-15 15:02

Вземи си Samsung S4 или iphone 5 това са марките в тоя клас телефони, зарежи тва LG ще си чукаш главата с него после! А дали Самсунга или iphona тва е вече въпрос на вкус и как ще го ползваш! Аз съм за Самсунга С4 е страхотен тел ползвам го вече 2г някакъв проблем, инаш свободата да си сменяш батерията и да слагаш сд карте, дисплея е добър, камерата също!

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: PhotoBo   
Дата:   27-03-15 15:34

След проблемни два броя Galaxy S4 си взех един обновен модел от 2014-та година Samsung I9301 Galaxy S3 NEO. И аз и жената сме с такива от края на миналата и началото на тази година - за парите си е супер, всички върви много бързо и мазно, провери го като възможности, но според нас е the best value for the money! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: rx   
Дата:   27-03-15 16:00

TheOne ами ако държиш да се правиш на толкова отворен и знаеш, мога да те призова на едно тестче за интелигентност, ама ако разликата е двуцифрена, ще правиш лицеви опори по боксерки пред НДК. Сакаш ли да се пробваш? Ако сакаш, драсни ми на лични да ти кажа къде да направиш теста [beer]

nikolaijelezov преинсталирай го и виж как ще се държи ПРЕДИ да сложиш приложението за фейсбук и умрелия му месинджър. Откакто минах през тази беля, отварям фейсо само в браузър - приложението направо ми спъна телефона.



Публикацията е редактирана (27-03-15 16:02)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: TheOne   
Дата:   27-03-15 16:08

rx - [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Аз разликата я видях вече...... [smilie18] [smilie18] [smilie18]
[beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (27-03-15 16:10)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: rx   
Дата:   27-03-15 16:17

Виждаме, виждаме. Не искаш значи да се пробваш. Не боли, ще знаеш [beer]



Публикацията е редактирана (27-03-15 16:20)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: ford_perfect   
Дата:   27-03-15 16:36

rx ми напомня на ранния asahi, няма празно експертизно поле [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: vgramatikov   
Дата:   27-03-15 16:37

Аз съм за Nexus 4 или 5 [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: r0shaf   
Дата:   27-03-15 16:41

Страхотни предложения, но нека няма спорове и караници. [cool] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: Hman   
Дата:   27-03-15 23:36

от двата аз съм за iPhone 4S понеже го ползвам в момента както и galaxy s2, разликата на iPhone 4S с iPhone 5 е нищожна

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: viara123   
Дата:   27-03-15 23:56

nokia 6xx

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: BOZO   
Дата:   27-03-15 23:59

Samsung S4 black edition

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: Marten   
Дата:   28-03-15 23:15

Hman написа:

> от двата аз съм за iPhone 4S понеже го
> ползвам в момента както и galaxy s2,
> разликата на iPhone 4S с iPhone 5 е
> нищожна

Като човек, който е имал всеки iPhone с изключение на най-първия, всеки MacBook от както са алуминиеви, всяко AppleTV и бидейки доста обвързан с еко-системата на Apple.. бих казал, че това е абсолютна глупост. Разлика между iPhone 5 и iPhone 4S има и тя никак не е нищожна.


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: prozium   
Дата:   29-03-15 02:49

LG G2 ще ти върши идеална работа, ако те кефи не се замисляй :) Можеш да хвърлиш и едно око на htc one m7/m8 . Нексусите също са доста добри, би трябвало всичко да се върти в този ценови диапазон, така че няма да се оръсиш.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone 4s или Samsung galaxy s3
Автор: Hman   
Дата:   29-03-15 05:30

Аз като казвам че е нищожна разликата ти ми даваш линк за някакво тъпо елементарно сравнение писано от лайк продавач за да си продаде телефоните. Аз сравнявам моя 4s и на жена ми 5 -та . И затова казвам че разликата е нищожна а ти си купи колкот си искаш ай джаджи.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »