Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: Synthy   
Дата:   17-07-17 17:59

написа:

> То не бяха цели серии Никони дет
> фърлят масло по сензора, на други
> гумите им се разлепят кат детски
> играчки, хайде да не изброявам още
> от мъките Никонски... Що си
> причинявате тез ядове? Мазохисти
> ли сте? Купете си Канон и си
> живейте живота!
> [cool]

как не сме се сетили по-рано.. тц тц тц.. може ли да сме толкова застреляни?! Ум не ми го побира.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: kvakioh   
Дата:   17-07-17 18:59

Канон 100Д трети път му сменям гумите гаранционно- предна за грипа, където се хваща и задната. Факт. 1 път в Холандия, 2 пъти в Англия. На един и същ апарат. Отделно има случаи поне 4 отделни, други, които са ми известни пак със същия апарат и налице е проблема.



Публикацията е редактирана (17-07-17 19:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: PhotoBo   
Дата:   17-07-17 19:26

Преди си мислех, че няма по-голям хейтър от Никонския (снимам с Никон х 2), ама вече мисля, че няма такава любов Канон-ска [smilie18] Тази тема и темата за Д820 потвърждават това...Все се намира някой да ми каже коя е правата вяра [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: Agop4o   
Дата:   17-07-17 19:30

На сина ми на единия д750 се строши затвора а не беше в списъка за проблемните.А сега се сетете какво стана след като апарата попадна в черния списък след последната актуализация а ние си бяхме платили ремонта.Между другото апарата нямаше гаранция още при закупуването му.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: hotsnail   
Дата:   17-07-17 23:02

ми търсете си парите ..... това би трябвало никон да го покрият а не търговците ни в БГ.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: Agop4o   
Дата:   17-07-17 23:48

Е да ама никой не е длъжен през час да следи дали има нов списък с проблемни продукти.Просто от Профайлд ми се обадиха и съобщиха че ще възстановят сумата взета за смяната на затвора когато апарата не е бил в списъка за проблемните продукти.Това се казва лоялност към клиентите.Така че нека да не мрънкаме само.Всяка фирма допуска проблемни продукти и решаването на проблема не е работа за маса или пред компа.Видяхте господата от ВАГ как се криеха за проблема им с двигателите.Та искам да кажа свиквайте с еднодневките [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: angel9789   
Дата:   23-08-17 00:33

Първите 2 акции не бях сред засегнатите, но сега излиза, че съм проблемен! Досега не съм срещал този проблем в снимките си и затова се порових из нета и попаднах на това видео:
https://www.youtube.com/watch?v=tIWlZxPeOHo

Заиграх се и проблема се появи, но от долната страна. Отгоре не се появява.

http://prikachi.com/images.php?images/681/9167681f.jpg


Сигурно и затова досега не съм го видял този проблем. Ще понавъртя още километраж на затвора и тогава ще го пращам към Профайлд! [smilie3] Някой възползвал ли се е от тази акция? Дали ги оправят в БГ или ги пращат някъде и колко време отнема?



Публикацията е редактирана (23-08-17 00:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Как да закупим Nikon D750 без flare issue?
Автор: MarinY   
Дата:   23-08-17 01:44

Имам е камерата. Grey market, т.е. без гаранция от производителя. За две години, не ми направи ефекта! А обичам контражура. Три (3) пъти след като не е ползвана примерно седмица, ми залепна огледалото на първо щракане. Изключвам-включвам и готово. По време на снимки НИКОГА. Да ви имам проблема!
Винаги се чудя на двата типа оплаквачи или критикари. Едните с вградено съзнание на минати, все търсят, къде някой ги е излъгал, а другите, в ролята на лисицата или фенове на други марки, само чакат възможност да окалят и се посмеят, че Вуте пак са до прецакали.
С две думи, тъжен живот, но не го осъзнават. Светът е по-светъл от колкото ви се струва.
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »