Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: imitev   
Дата:   12-03-15 08:50

Отиваш и питаш в офис на оператора...

Не се ли сещаш сам?

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: asahi   
Дата:   12-03-15 09:17

Цените падат, ама неграмотността не пада там дето чалгата живей.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: bg2014   
Дата:   12-03-15 09:18

Отиваш и преподписваш с нова тарифа, която не може да е по-ниска от старата. Равна или по-висока. Датата става различна, както и трафикът.
И не подкрепям постоянната смяна на оператор. Това си е глупост.
Каквато и опция да пуснат конкурентите скоро и моят оператор пуска подобна или по-добра.
От първия договор до сега НЕ СЪМ сменял оператора. Нямал съм никакви проблеми, надписвания или шмекери. Откак съществува ГЛОБУЛ и мобифоните.
Само добри емоции са ми предлагали. Като слушам и чета за страданията на други абонати, към други оператори и се чудя дали става въпрос за тази държава и тази година.
Сега "грабнах" за 29 лева 3000 минути към всички оператори и чужбина,и безкраен интернет с висока скорост. Подарък - още един номер с 300 безплатни минути за целия период на договора.
Няма нито как да ги изговоря, нито как да ми свърши интернета.
И така сме всички 6 човека от фамилията. Доволни и не мислим за смяна на оператор.
Чудя се за какво са тия гимнастики с постоянните смени?[smilie11]



Публикацията е редактирана (12-03-15 09:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-03-15 09:33

Направо като реклама прозвуча.Тип "Телешопинг" :)

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-03-15 09:47

Бе, ако трябва да бъда честен и аз не съм недоволен относно сегашния си оператор.Като цените в Бг не са по-високи май от средните за Европа.Просто им куца и на трите,поне така като слушам,добрият,както казват турците, "къстъмър сървиз". Особено към по-старите и лоялни клиенти.Не се чувствам ухажван, с други думи :)



Публикацията е редактирана (12-03-15 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: arkturian   
Дата:   12-03-15 10:03

Аз съм на бобъра от 2 години. сега си смених тарифата на 1000мин+2гб, но не спирам да се чудя как изведнъж всички оператори в унисон се хвърлиха да предлагат почти идентични условия за договори за 2 години. Чини ми се дека голяма балтия ще е това. Има нещо гнило[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: imitev   
Дата:   12-03-15 10:06


Ха на бас че ако отидеш в офиса на другия оператор ще ти предложат по-добра цена (и апарати, лаптопи и т.н.) отколкото настоящият ти оператор при преподписване на договора [smilie24]

Може да предодписваш и с по-ниска тарифа - справка в офиса на оператора ти.

Истината е че трябва да отидеш на място и да си търсиш по-добрите условия. Никой няма да ти се обади да ти ги предлага...

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: langel   
Дата:   12-03-15 10:10

Много готинко, ама са изхвърлили разговорите с Европата.
Има ги само в по-скъпичките тарифчици.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: Slivenski   
Дата:   12-03-15 10:12

И Боб е добра оферта, ако става дума само за телефония, без много говорене.

Имат план без месечна такса, като цената на минута разговор към всички оператори и 10 ст.

Имам и такъв номер.


[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: burningice   
Дата:   12-03-15 10:55

"Много готинко, ама са изхвърлили разговорите с Европата.
Има ги само в по-скъпичките тарифчици." точно така, моята тарифа от ВЕБ енд Талк от 13,99 става 20лв, което не е изгодно за мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: Тед   
Дата:   12-03-15 11:39

Булсатком ще пускат ли скоро ГСМ мрежата?

Нета на Виваком за мен е с най-добро качество от останалите 2-а оператора - и като покритие и като скорост.
/ преди ползвах на Теленор/.



Публикацията е редактирана (12-03-15 11:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: radi_nrj   
Дата:   12-03-15 11:48

Като скорост Мтел са по-добре особено в големите градове (14 мегабита стига), като покритие Виваком са по-добре (скорост около 8 мегабита, но е 8 абсолютно навсякъде къде има 3G).

Нета на Глобул, ъъъъ т'ва Теленор е - пхахахахахахахахахах



Публикацията е редактирана (12-03-15 11:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: e-mil   
Дата:   12-03-15 11:51

Автор: Тед
Дата: 12-03-15 11:39
"Булсатком ще пускат ли скоро ГСМ мрежата?"


Доколкото знам се готвят само за LTE. Ако изобщо предлагат GSM, то най-вероятно ще купуват ресурс от някой от трите телекома.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: InnerSelf   
Дата:   12-03-15 12:18

lamerko:

МТЕЛ са долни измекяри... най-малкото никаква им я няма мрежата за мобилни данни, а с тия планове съвсем ще се разпадне. Ква е файдата, че имаш някакви скорости в плана, след като нямаш обхват точно тогава, когато ти трябва спешно... например в баш центъра на Варна?!!


Че са измекяри няма спор. Но кои не са? А за обхвата не съм съгласен. Понеже като ходя из планината винаги първите, които увисват за глобул (теленор) и виваком. И често съм попадал в ситуации, в които мтел последен сдава фронта.
А иначе на мен от около година ми изтече договора и не подписвам нов, какъвто и ще да е. Тоя хомот няма да си го сложа повече, докато не махнат тия техни неустойки. Цъкам си месец за месец и това е.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: rx   
Дата:   12-03-15 12:26

Ще ми се наложи да оборя nyamago по неговата специалност. Аз съм инженер, по ценовите политики и рекламните глупости знания нямам. Обаче да ми хвалиш чуждестранните оператори дето трябва да излизаш на двора, за да имаш обхват - не, мерси. Всъщност комуникациите в България са на МНОГО високо ниво - говорим за обхват, скорост, стабилност на връзката - при телекоми, телевизия, интернет доставчици. Румънците също са на същото дередже, но масово в Западна Европа качеството на услугата освен на мегдана в големите градове е под всякаква критика. Последно бях по работа в UK за няколко седмици - еми това да трябва да излезеш на балкона на хотела в центъра на държава дето е колонизирала половината свят, за да проведеш елементарен телефонен разговор, си е срамота.

Та, рядкост са страните по света, в които горе на баира у хижата можеш спокойно да говориш по телефона. Затова не мисля, че са тоооолкова лоши нашите чак колкото ги изкарвате.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: kevi53   
Дата:   12-03-15 12:30

Лоши са им договорите и малките буквички в тях. Тия договори ни насочиха към Боб. Там плащаш - говориш, забравиш да плащаш - не говориш и никой не те търси да те разстреля или осъди...

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: D.S   
Дата:   12-03-15 13:03

Добре. Малко по-малко ще се оправят нещата. И все пак пак се правят на луди. Отиваме оня ден с един приятел да подпише тая промоция и да му вземем смартфон с договор на лизинг към плана. Какво се случва. Момичето казва, че видиш ли той имал още година от стария и не искат да му дадат телефон. Питаме как така. Еми така - ако искате ще ви направим нов договор, но телефона ще си го платите кеш ... В крайна сметка те самите не поискаха да му взимат по около 50 лв. за 2 години [smilie10]



Публикацията е редактирана (12-03-15 13:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: rx   
Дата:   12-03-15 13:12

Трябва да взема да мина през моя оператор да ги изтествам [smilie5] Много обичам да свирам в миша дупка разни такива образи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: lamerko   
Дата:   12-03-15 14:01

InnerSelf: за планината - не знам. Но знам, че в почти всички селца имат нет. За МТел - срамота е в центъра на голям град да няма. Да не говорим, че в половината Шумен, от където съм аз също няма добър обхват - за съжаление вкъщи няма никакъв такъв... а не съм в планината.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: anastas   
Дата:   12-03-15 14:36

Я кажете 44640 минути към всички национални оператори + 1500 МВ нет добра оферта ли е за 18лв.?Договора е за 1 година.



Публикацията е редактирана (12-03-15 14:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: lamerko   
Дата:   12-03-15 14:59

Че то няма толкова минути в месеца...

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: kevi53   
Дата:   12-03-15 15:02

Ти пък lamerko сега няма да издребняваш - като плащаш месечната сметка може да се окаже и че си надговорил и илядо минути отгоре[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: lamerko   
Дата:   12-03-15 15:29

Честно да си кажа - няма да ме учуди [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: GOSPODIN   
Дата:   12-03-15 16:08

rx, понякога проблема с липса на сигнал е от сградите, особено новите бизнес центрове. Работя в такава на Борис 3-ти и в началото не се хващаха никакви оператори вътре в сградата, та се наложи да инсталират репитери по етажите та да можем да си ползваме телефоните.

Отговори на това съобщение
 Re: Лекуй народе, цените се сгромолясаха!
Автор: bg2014   
Дата:   12-03-15 17:21

Макар предишните ми писания да са прозвучали като реклама - НЕ СА.
Ползвам само един оператор сега вече се казва ТЕЛЕНОР.
Обикалям постоянно по горите и то там, където повечето не ходят.
Често съм извън обхват, но само за няколко минути или за определена област. Малко да мръдна и хващам обхват.
Интернета, АКО ви се загуби, минавате от 3G на 2G обхват от телефона си и отново сте с интернет, макар малко по-бавен.
Просто е възможно да съм някакъв карък-късметлия (взаимно изключващи се понятия, знам), но не вярвам. По-вероятно всичко да си е наред и просто да сме големи мрънкала.
При моите ми се е случвало няколко пъти следното:
Извън града съм. Сметката е неплатена и няма да успея навреме да я платя. Ще ми спрат САМО изходящите обаждания. ОБАЧЕ, аз звъня на оператор и го моля да НЕ МИ ИЗКЛЮЧВАТ изходяшите обаждания. Молба!
Обяснява ми, че всичко е автоматизирано и ....не ми изключват изх. обаждания въпреки автоматизираната система.
Може би защото съм лоялен. Не знам. Няма причина да съм недоволен.



Публикацията е редактирана (12-03-15 21:13)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »