Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: fraction   
Дата:   25-02-15 16:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: victory13   
Дата:   25-02-15 16:39

Няма консултант, дето да ме накара да си купя или да не си купя нещо, дето съм си намислил, та ако ще да е Памела на младини, или Нели [cool] ... поне докато работеше Нели в единия от тях[smilie18]

Там са си и двата магазина, приятно е, разходете се, ще ви падне напрежението в пръстите и клавиатурата, дето огъвате сега [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: fraction   
Дата:   25-02-15 16:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: kosmodisk   
Дата:   25-02-15 16:50

О..
И аз имам случка, как отварям сайта им. гледам една промоция, която чакам от доста време, веднага поръчвам онлайн...
Само дето не знаех, че онлайн поръчка означава да се прати някакъв мейл,на който изобщо не получих и отговор.
Промоцията си свърши, а аз пих студена вода и така.
Оттогава не пазарувам оттам.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: iliyanb   
Дата:   25-02-15 16:51

Отдавна съм спрял да се занимавам с въпросния магазин. В предишната тема споделих мой опит. Консултант-продавачите го раздават важно-важно. Съживяват се само, когато дойде някое познато име от фотографския бранш. Лично съм присъствал и нямам против човека, точно обратното и затова няма да го споменавам кой е. Имам против отношението. Явно отдавна продажбите на масовия потребител не са им приоритет. Други фотографски дейности им носят повече приходи и въпросният физически магазин е по-скоро за парлама и някакво присъствие.
Конкурентите им са класи отгоре по отношение обслужване на клиента, въпреки огромната липса на стоки в наличност.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: chovecheto   
Дата:   25-02-15 23:49

Добре замислен магазин, но като всичко голямо, отношението към клиентите е под всякаква критика. Отделно от това такъв лигав персонал на много малко места можеш да срещнеш. На мен разните чупки, превземки, говорене на ти, ми идват в повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: kukumichin   
Дата:   26-02-15 21:05

Та да споделя за Синтесиса:
Ще купувам безогледалка за 3к. Давам капаро, следя в сайта. Идва стоката след 3 седмици и се питам защо не ми се обаждат.....
Звъня на 3 ден и питам ,стоката е дошла имам дадено капаро,.
Отговор ,всъщност вие искате ли стоката?,.

Загубих ума и дума ,ъъъъъъъъ,.

Втора случка от преди седмица:
,може ли да пробвам обектива за 2к?,
,Може, - и ми дава фото с обектива, хващам го, но виждам, че няма заряд в батерията - ептен..?..
,да обърна внимание, му казвам апарата няма заряд на батерията....?
Без дума взема апарата и го прибира за изложба...
Загубих дума ,ъъъъъъъ,

Та Pd приятели хубаво, ма...?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: satansho   
Дата:   26-02-15 21:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: rx   
Дата:   26-02-15 21:30

Аз не бих пазарувал физически в магазина от чисто законова гледна точка - като си поръчаш онлайн, можеш до 2 седмици да го пратиш обратно без да дължиш никакви обяснения никому, в случай, че не ми хареса :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: xm_style   
Дата:   26-02-15 23:14

Абе и вие сте едни купувачи ... продавачите ви пречат!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: georgivelev   
Дата:   27-02-15 00:14

Да ви кажа честно, трудно бих се решил да купувам нещо, което не е в наличност, от който и да е от 2та магазина. Сега ми трябва обектив за Никон 1 (32мм 1.2), но нашите го нямат. От Амазон струва 300лв по-скъпо и със сигурност пристига след 1 седмица, а нашите трябва да ги чакам цял месец. Това, което чета в темата, не ме окуражава да ползвам услугите им.

И на 2та магазина съм им брал ядове, то е хвани единия, та удари другия. Единствено Амазон работят безотказно, вече не е на далавера да се купува от английския заради скъпия паунд, но може от немския. Бе тъпо бе колеги, имаме едни пари за харчене, а родните ни 2 гранда не умеят да спечелят бизнеса ни.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: nyamago   
Дата:   27-02-15 00:36

^ Явно не са в тая игра заради парите [smilie3] Поне не за парите от продажби на фототехника, сигурно от нещо друго [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: satansho   
Дата:   27-02-15 11:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: nyamago   
Дата:   27-02-15 14:03

> "На вниманието на консултант - продавачите.."

Абе те "консултант"(?!) продавачите надали четат тук, а и да го видят им е през оная работа да го използват. На ръководството им - явно още по-малко.

Но на много потребители може да е полезно - добре си го споделил! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: fraction   
Дата:   27-02-15 14:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: sayman   
Дата:   27-02-15 16:31

fraction ... ами да ти е честито [cool] и на другия магазин честито [cool] а на зелената къща да им е "честита" поредната обеца на ухото [smilie7]

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: fraction   
Дата:   27-02-15 16:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: dak_evil   
Дата:   27-02-15 18:02

Фотосинтезис са много, ама много зле!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: compur   
Дата:   28-02-15 15:47

и к'во от т'ва?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: hotsnail   
Дата:   01-03-15 01:38

Е като нямат нещо налично поръчваш и до месец идва......

Иначе и аз екзотиките от Европа пазаря. А а в БГ цените често са по-добри а гара цвята по-дълга....


Това за брояча на Сони и аз не го знаех до скоро



Публикацията е редактирана (01-03-15 01:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: IsoIv   
Дата:   01-03-15 09:53

Досега съм пазарувал само в Павилиона и съм много доволен,а от другия магазин реших да поръчам един обектив онлайн,който пишеше,че е наличен.На другия ден ми звъннаха да ми кажат,че го нямат на склад и трябва да изчакам месец и цената ще бъде с 300 лв отгоре.Не благодаря-беше моя отговор и повече никога не съм отварял даже сайта им.А за обслужване най-доволен съм от Динафос-постоянна комуникация по телефон,имейли за наличност и много коректни във всяко едно отношение [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: satansho   
Дата:   01-03-15 10:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: hotsnail   
Дата:   01-03-15 15:46

Един дол дренки са. Аз съм разочарован от павилиона за някои непрофесионални изказвания и за това че все още се опитват на купи и сакато да набутат техниката дето те мислят за хубава или от която взимат най-много печалба и е супер грозно....синтеза поне се отказаха да спорят и да ти пробутват това дето те са си решили

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: metodiev_martin   
Дата:   02-03-15 00:43

Автор: prisonbreak
Дата: 25-02-15 12:48

Другата къщичка е по-точна....
Тоя зеления магазин, съм леко разочарован. Иначе има готино кафе и галерия.Но до там


Напълно те подкрепям!
На мен ми омръзна във въпросния магазин, да ми се правят на интересни и приятно разсеяни. Като клиент, въобще не одобрявам надменното поведение на част от персонала и неуместните "шегички", които иронично подмятат (досега ми се е случвало да си излизам разочарован заради обслужването им, точно 5 пъти за две години).
Последните ми неприятни преживявания от там са от преди две седмици. Минавах от там и реших да видя, що за чудо са силиконовите "опаковки" за DSLR-и (Easy Cover), защото отдавна исках да си купя. Беше към 11 без нещо и в магазина нямаше клиенти. Поразгледах витрините, но не ги открих. В дъното, намусен младеж си цъкаше по компютъра и ме гледаше все едно съм му изял закуската. Попитах къде мога да видя въпросните силиконови протектори и дали мога да ги изпробвам. Обяснено ми беше, че няма как да стане - има изнесена мостра. Мострата обаче (патешко жълта на цвят за никон д3100), беше "облечена" на парче стиропор, чиито размери са 3 пъти по-малки от моя апарат. Казах, че по този начин не мога да добия представа и че не мога да купя нещо, което ще ми стои в шкафа, защото не ми е удобно или не ми върши работа. Отговорът на "продавача" беше - "аз тая грозна глупост на моя апарат няма да си я сложа" е продължи да си клика с мишката - аз си излязох. Да предположим, че поради ниската цена на стоката (около 60лв), въпросният нямаше никаква мотивация за ми даде нужната информация и да ми обърне внимание. Но имах и случай (август), в който отидох да си купя (подчертавам купя) апарат за 3 000, но продавачите даже не пожелаха да ми отварят витрината за да ползвам техен обектив за тест на апарата, които исках да купя. След като разбраха, че наистина искам да купя въпросния КАНОН, започнаха едни увещавания и обяснения, че си давам парите на вятъра, че не съм запознат и компетентен, затова ще направя грешен избор, защото "НИКОН СМАЧКВАТ" конкуренцията с по високо исо и автофокус... не им дочаках края на одата и разбира се, окончателно ме изгубиха като клиент. След това ЛОГИЧНО, отидох при конкуренцията... Ако продаваха чорапи на женския пазар, може би щях да ги разбера, но в случая ги мързи, та ги боли!
Не искам за започвам с другите истории с тях, защото философите ще започнат с обвиненията, че нарочно ги насаждаме, а в случая сами си режат клона, на който стоят.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся телефон на отдел "Продажби" на Фотосинтезис
Автор: georgivelev   
Дата:   02-03-15 10:12

Леле-леле, аз вече си мисля, че това, което на мен ми се е случило в тези магазини, е "мека Мария". Всъщност, моите единствени оплаквания са, че в будката се опитаха да ме накарат да подпиша запис на заповед на стойност, по-голяма от цената на наеманите от мен изделия. А цветенцата ми продадоха цееф карта от 2гигабайта за 21лв, когато 4гигабайтовата струваше 23. В последна сметка си купих от амазон 8гб и магазинът загуби от мен 50лв затова, че си спестиха 2.

Като клиенти имаме право да сме взискателни към продавачите. Работя във фирма, където изискванията към сейлсовете са доста високи, защото работим на международния пазар. Ако някой от тях каже нещо от рода на

такава грозна глупост на апарата си няма да сложа,

ще изхвърчи като бомба от Втората световна война. Наистина, като чета какво пишете в тази тема, заставам твърдо на убеждението, че на шефчетата не им пука, а магазините са просто за парлама. Нещо, каквото беше навремето ПроСофт за Юлиян, ако ме разбирате накъде бия.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »