Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Две притеснителни съобщения на компа
Автор: stalker   
Дата:   12-02-15 15:36

old_firehand, imitev загледайте се, доста от темите вече приличат на тази, да.И за съжаление аз съм една от причините да стане такава.Но не мога да стоя, гледам и мълча само как на хора търсещи помощ или съвет се дава "компетентно" мнение само и само да се "запише" в темата с умопомрачително заключение.В повечето от случаите грешно.И като им направиш забележка се почва..Затова става "бозата".

Вальо, съжелявам за разводнената тема.Надявам се не си хукнал да инсталираш линукс.
Едно от правилните и важни неща в тази тема е да си конвертираш файловата система от fat32 на ntfs.Но имай предвид, че за тази операция ще ти е необходимо и определено празно дисково пространство на f: Ако системата ти каже, че нямаш достатъчно празно пространство може да метнеш нещо някъде /махаш го от f:/ и после да го върнеш на мястото му след конвертирането.

Айде със здраве на всички.


Отговори на това съобщение
 Re: Две притеснителни съобщения на компа
Автор: imitev   
Дата:   12-02-15 15:38


Специално FAT32 не е толкова страшно нещо - все пак до преди 6-7 години всичко под уиндоус беше на FAT...

Изобщо не е болка за умиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Две притеснителни съобщения на компа
Автор: Kalimas   
Дата:   12-02-15 17:53

>Автор: old_firehand
>Дата: 12-02-15 14:41

>До Калимас , следиш ли темата ? Диска е външен,там няма фафли и >файлове .
>А дали си с Аваст,Касперски,БитДефендер е се тая, ако нямаш акъл >да се пазиш сам .

И като е външен няма как да се скапе и да има лоши сектори ли? Освен това явно в биос е заложено USB като стартов, за да го сканира по този начин, а и доста проблеми в XP се пооправят с дефрагментиране и махане на глупавите временни файлове.
Що се отнася до аваста - предопреждавам, потърси боот проблеми след сканиране с него. Не са малко. Пр: След сканира не ми намери нищо (винаги го настройвам да пита и за най-малкото нещо), но и Win7 спря да се зарежда докато не го възстанових.

Отговори на това съобщение
 Re: Две притеснителни съобщения на компа
Автор: imitev   
Дата:   12-02-15 20:56

Спецално аваст имам сложен поне на 20 компютъра. Досега не е правил проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Две притеснителни съобщения на компа
Автор: sherbit   
Дата:   12-02-15 22:06

и сега кво...кротките се захапахте. [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »