Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: Iordanov   
Дата:   07-02-15 12:21

Нокия в ниския клас...[smilie5]
Да де, не прилича на детска книжка за оцветяване.
Опитът ми е с няколко андроидски бози и нокия 625. Ами мислена работа. Ами никога повече Андроид. Освен "пилета бият прасета, брат" с нищо друго не ме е впечатлил.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: rx   
Дата:   07-02-15 12:34

Iordanov от 4 години ползвам андроидски телефон. Случвало ми се е да водя екселски отчет, да обработвам аудио, да обработвам снимки, да си върша работата и бизнеса на него, да менажирам сървъри отдалечено, да хвърлям по едно око на охранителните камери на село, да пазарувам, да гледам филми, да чета книги, да си управлявам онлайн банкирането, да плащам безконтактно, да ползвам навигацията в планината, да купувам самолетни билети, да променям резервации за самолетни билети, да следя цени на хотели и билети, да си поръчвам такси, да ползвам virtualreality приложения за навигация в непознати градове... но да, Iordanov явно трудно се впечатлява... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: ecobo   
Дата:   07-02-15 12:43

Преди време купих на майка ми един Нокиа 520. Оттогава тя почти не ползва лаптопа си. Разцъквал съм доста въпросния телефон, ами усещането е почти като за iOS - много "мазно" върви (нищо, че е с 2-ядрен процесор), никакво лагване, много интуитивен интефейс. За парите си е просто прекрасен.
Една МНОГО важна особеност на WP е че ВСИЧКИ телефони, от първия до последния модел могат да бъдат ъпдейтвани до последната версия на ОС-а, и Майкрософт казват, че ще е така и занапред. При Андроид не е така - вземаш телефон и се жениш за версията на ОС-а с която си го взел.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: rx   
Дата:   07-02-15 12:49

ecobo няма лошо. И WP е хубава система. Колкото до прочутото лагване и нестабилност на Андроид - както е казал един известен човек - свободата не е за робите. Андроид ти дава свобода да правиш каквото си поискаш. Това, че хората забатачват телефоните си не е проблем на телефоните, а на невежеството :) Но да - съгласен съм, че андроид не е за всеки - който иска да прави НИЩО, но да му върви "мазно" си взема айфон.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: realnoncho   
Дата:   07-02-15 13:03

Аз писах за тази Нокиа, защото имаме такива служебни и са доста приятни телефони за тези пари и за някой, на който не му се човърка много. Имах преди и 520 служебна, която се усещаше малко по-дървена от 630.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: aroot   
Дата:   07-02-15 13:04

Истината не може да се скрие.
Признавам, че приложенията за Iphone и Android са в пъти повече от тези на WP. Факт е, че всеки програмист и/или компании такива първо прави продукт за първите две ОС.
Освен това синхронизацията и работата като цяло на Iphone.ните е впечатляваща. Всичко работи гладко. Е, да затворена система. Скъпи продукти. Но от както Стив Джоб се спомина, работата при тях върви на лошо. Ако не стане чудо, след време ще последват съдбата на BB.
Но и WP средата се развива. Синхронизацията им с Windows като ОС ще става все по тясна. От там и офис приложенията. Просто стартираха по-късно..
Но, конкретно, както разбирам, за автора на темата, тези фактори не са решаващи. Човека иска телефон.


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: nyamago   
Дата:   07-02-15 13:30

В наши дни ВСИЧКИ телефони са добри. С изключение на най-най-ниския клас (от 20 долара парчето за Индия и Африка) - с всички може да се правят много неща: както с вградени функции, така и с инсталиране на приложения.

Не разглеждаме шепата (на пръстите на едната ръка) ИЗКЛЮЧИТЕЛНО добри телефони, защото те са ценово извън тази дискусия.

Под тях в масовия клас е трудно да сбъркаш. Има някои недомислия дори от велики марки, има и някои безотговорни не-марки с направо лошо качество и ниска надеждност - но те са малцинство и с прочитане на отзивите лесно се отсяват. Ако вече си чувал за една марка - значи е прилична или много добра. Като се увериш, че за модела няма твърде много 'една звездичка от пет' отзиви или плач по форумите - взимай и бягай.

Споровете между операционни системи са безпочвени за средния потребител - техните особености имат значение само за най-разбиращите и взискателните. Вярно е, че Андроид дава най-много свобода, но отлично става и 'за идиоти' като не се рут-ва и нищо не му се пипа (правиш нищо, но го прави мазно - също като айФон). Обновяването на операционната система с нови версии също е само за разбиращите и взискателните - имам в домакинството си хора, които са щастливи с 3-годишна стара версия ОС и не са забелязали, че телефонът им не позволява да се обнови (дори не знаят, че има нови версии и изобщо - версии).

Казвайки всичко това как НЯМА ЗНАЧЕНИЕ и всички телефони са добри - моят личен избор е бил винаги Андроид (откакто съществува) и марката Сони (от 5 поколения преди да има Андроид). Изборът ми на ОС има нещо общо със свободата и хакерството, а на марка - с фотографията. Но и в други марки има превъзходни камери (защото всиките камери са Сони : )
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: Iordanov   
Дата:   07-02-15 15:07

ЕрХикс, всичко това, което изброяваш е безпроблемно с Уиндоус. Изисква само по-големичък дисплей. Просто УФ е някак по изпипано, по-бързичко /с несравнима по-слаб хардуер/, по-комплексно и по-изчистено. Разбира се, това е личното ми предпочитание и не ангажирам никой с него.
Инак съм дълбоко впечатлен, че андроидският ти телефон има Интернет [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: rx   
Дата:   07-02-15 15:12

С политиката която имат МС, няма как някой да го е еня за техните апликейшъни. Затова и WP е една много хубава платформа... и дотам. За съжаление де.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: langel   
Дата:   07-02-15 18:38

Xiaomi Redmi 2
Това е възможно най-доброто за тези пари.
Няма да съжаляваш [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: georgioiv   
Дата:   07-02-15 19:07

Още един глас за Нокия - Майкрософт... Взехме един 535 докато ремонтираме дисплея на айфона - ами освен клавиатурата, ползвателя на айфона няма никакви други забележки. Малко е калпав за мен дисплея, останолото си е вече на много добро ниво, бързо напредва WP...

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: agop4o   
Дата:   07-02-15 20:04

langel а как ще стане доставката.В смисъл ще му сложат ли мита и ддс при получаване.Аз съм си харесал Xiaomi 3

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: don_kolev   
Дата:   08-02-15 17:25

Ползвам Windows от 3 години. Никога не бих се върнал към Андроид.
И не, приложенията в Уиндоуса не са в пъти по-малко. Говорим за 8.1.

Приятен интерфейс, лека за работа, стабилна.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: juslen   
Дата:   08-02-15 17:31

Приятен за един, скучен и сухарски за друг-една страничка с квадрати, още една пак със същото и толкоз [smilie5]

За едни изчистено и елегантно, за други като мен страшно ограничено и орязано. Не бих сменил Андроида за нищо, пробвах и WP8.1 обаче пред Андроид бледнее, ако го бях пробвал преди да съм видял Андроид сигурно щяха да ахкам и охкам, но не и след него [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: InnerSelf   
Дата:   08-02-15 19:08

Благодаря на всички за помощта!
В крайна сметка взех това SAMSUNG GALAXY S DUOS 2 S7582. Знам, че за някои сигурно е "еретично" :) но на мен ще ми върши иделна работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: compur   
Дата:   08-02-15 21:19


http://joking.of-cour.se/files/2014/10/nokia-n-kia-3.jpeg

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: J0R0   
Дата:   08-02-15 21:47

Още един глас за Моторола.
Жена ми със Самсунг, дъщеря ми със Сони Експерия. Не си сменям Моторолата за ни един от двата. Само камерата и не е добра, ама за снимане си имам фотоапарат. За интернет го ползвам все по-често.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: ipolit   
Дата:   09-02-15 08:31

Не е лош този, който си взел. Номерът е да има повече от 512 памет, а този има 768 МБ. Иначе щеше да си много по-доволен от Мото Е, примерно, понеже не си посочил, че ти трябва добра камера. Ползвай си го със здраве.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: kreten666   
Дата:   09-02-15 09:08

Какъвто и да вземеш - все тая (почти) , ако е с андроид .
Самсунг - телефон за една , максимум две , години без бъгове , после . . .
Сони - кажи-речи същата история .
И при двата даваш пари само заради , че са били име някога ( а и сега , но не и за телефони )
Не робувай на марката , а наблегни на параметрите (процесор , рам , вградена , батерия )
Моят е за 50лв (еднократно плащане, с промоция от оператор) и съм доволен - четири ядра , 1ГБ рам , 8ГБ вградена памет , а и със слот за допълнителна .
Успех с покупката [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: SoftImage   
Дата:   09-02-15 09:20

Още един глас за Nokia. Качеството е желязно, а и камерите им са на високо ниво! Win 8.1 е лека и стабилна нещо, което не може да се каже за Android.[smilie7]



Публикацията е редактирана (09-02-15 09:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: fraction   
Дата:   09-02-15 09:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: asahi   
Дата:   10-02-15 00:22

Гледай какво има под капака:
процесор - поне quad core
За Уиндоус - мин. 1GB РАМ и 8GB ROMк
За Андроид - 2GB/16GB (иска повече от всичко)
дисплей - IPS, над 540х960 писела.
батерия - над 2000mAh
време на готовност - над 96 часа

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: imitev   
Дата:   10-02-15 09:22

Стига толкова - човека си е купил телефон вече [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: Myth   
Дата:   10-02-15 10:24

Автор: langel
Дата: 07-02-15 18:38

Xiaomi Redmi 2
Това е възможно най-доброто за тези пари.
Няма да съжаляваш [smilie24]


Напълно съгласен, до 500лв няма по-добър телефон.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: RazorJack   
Дата:   10-02-15 11:30

мога да препоръчам ето ТОВА

може и PRO версията дето е същото, ама с 8-ядрен процесор и е $20 отгоре [smilie5]



Публикацията е редактирана (10-02-15 11:33)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »