Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Препоръчайте ми телефон
Автор: InnerSelf   
Дата:   06-02-15 19:01

Здравейте,
налага ми се да си купя нов телефон, тъй като старият ми се повреди, но досега не съм имал т.нар. смартфон или тъчскрийн и нямам никакъв опит. Порових се и прочетох това-онова, но още информация никога не е излишна, така че ще се радвам и на вашите съвети. Бихте ли ми препоръчали марка и модел до към 200-230 лв? Бих искал да има възможност да поддържа различни видове офлайн речници, не само на английски, а и на други езици. Това беше едно от големите удобства в стария ми телефон (Nokia E52), за което не съм сигурен, че го има във всеки от новите модели. Поразпитах и порових и ми казаха, че Android поддържа всякакви офлайн речници, които могат да се свалят. Така ли е наистина?
Ще се радвам да чуя предложения и препоръки :)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: aidend   
Дата:   06-02-15 19:50

Да аз имам Sony Xperia j и си инсталирах от гугъл плей английски български речник има безброй приложения за квото се сетиш .

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: agop4o   
Дата:   06-02-15 20:07

А има ли офлайн речник или всичките приложения изискват интернет

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: Simbon4o   
Дата:   06-02-15 20:24

За всички смартфони има речници. Ако все пак си пуснеш някакъв интернет на телефона за 2-3лв там... ще имаш и гугъл транслейт, което превежда веднагически дори снимка - снимаш табела или страница с текст и то я превежда...
Същото нещо го има и за уиндоусфон и за айфон... но са други приложения.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: jingov   
Дата:   06-02-15 20:28

За цената, която си посочил читав телефон с Андроид , едва ли ще намериш, освен ако не е секонд ханд.Имам предвид постоянните ъпдейти на софта и бързото напълване на паметта, а не всичко може да се инсталне в допълнителната памет. Към това и доста ниската резолюция на екрана и слабичък процесор . Марката е строго индивидуална, лични предпочитания имам към Хуауей и Престижио, читав екран + достъпна цена, под 500лв.
Лично аз съм на Престижио от две години , в момента 5508 /390лв, остатъчна свободна памет 10гиги от 16 ,без да съм качвал кой знае какво.
От горе написаното искам да кажа, че при закупуването на смартфон, трябва да се гледа две години напред от към съвременност и за това, което ще се ползва -качество/цена/практическа насоченост


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: dimidumi   
Дата:   06-02-15 20:29

小米 红米 [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: deerstalker   
Дата:   06-02-15 20:51

Samsung Galaxy S3 Neo i9301

беше по евтин, ама с този $

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: stanislav_terzziev   
Дата:   06-02-15 21:24

lenovo



Публикацията е редактирана (06-02-15 23:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: realnoncho   
Дата:   06-02-15 21:59

За тези пари може да си вземеш Nokia 630, която върши работа.

Иначе за Андроид направо от Китай Cubot S200 за 104.99$

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: Iordanov   
Дата:   06-02-15 23:02

Нокия [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: juslen   
Дата:   06-02-15 23:12

Nokia в ниския клас в никакъв случай, мизерни са. Nokia 630 е едно недоразумение, кофти изработка и бъгава система-за тия пари едно Lenovo да си вземеш ново няма да сбъркаш хич, само да е оригинал че има много ментета плъзнали у нас. Аз имам едно A800 за работен телефон и е класи над Nokia 630 която пък си бях взел преди Леновото понеже ми беше интересно как се държи, хич не беше добре и я разкарах.

To междудругото вече няма Nokia-вече е Microsoft Lumia 630 ама пак е същото дърво[smile]



Публикацията е редактирана (06-02-15 23:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: marrio31   
Дата:   06-02-15 23:18

Аз вече тотално се преориентирам към по-скъпите китайци,xiaomi[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   07-02-15 02:06

Леново!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: InnerSelf   
Дата:   07-02-15 09:16

Благодаря за отговорите и съветите. Засега съм се ориентирал към марките Sony и Samsung. Съгласен съм, че е добре да се мисли в перспектива, но в случая на първо място е бюджета :) Така че ще е до към 230 лв макс. Иначе и на мен ми се иска компа да ми е 3 GHz с 16 Gb Ram но... си цъкам мизерните 2 и това е :) Ще разгледам по магазините днес и утре ще реша.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: blue.light   
Дата:   07-02-15 09:22

Motorola Moto G изобщо не е лошо телефонче, виж дали и за колко ще намериш първото поколение.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: Simbon4o   
Дата:   07-02-15 09:23

Иди в androidbg.com форума [smilie3] там можеш да прочетеш за всичко с андроид ОС, че може даже да те разубедят за андроида и да вземеш нещо по-стабилно като ОС.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: imitev   
Дата:   07-02-15 09:41

Мото Г има жена ми... Хубав хардуер с много софтуерни бъгове излезе тоя телефон...

Има евтини самсунзи, дето няма да те е яд да ги търкаляш...

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: aroot   
Дата:   07-02-15 09:51

"Nokia в ниския клас в никакъв случай, мизерни са. Nokia 630 е едно недоразумение, кофти изработка и бъгава система-за тия пари едно Lenovo да си вземеш ново няма да сбъркаш хич, само да е оригинал че има много ментета плъзнали у нас. Аз имам едно A800 за работен телефон и е класи над Nokia 630 която пък си бях взел преди Леновото понеже ми беше интересно как се държи, хич не беше добре и я разкарах.

To междудругото вече няма Nokia-вече е Microsoft Lumia 630 ама пак е същото дърво[smile]
"
По-голяма глупост не бях чувал..
Ползвам телефона от 3 м. Прекрасен софтуер, без лагове. Новата ОС 8.1 кърти от всякъде. Всичко е плавно и мазно като работа.
Е, да, материалите не са хай-тек. И екрана не кърти. НО в ценовия диапазон е перфектен.
Но е истина, че не става за Android фенове..
Откакто барнаха ОС и се стегнаха тия америко-финландци направо се преродих. Според мен Windowsphone е по лесен, по интуитивен и по-добре направен - вече. Естествено има какво да се желае, но в днешно време никой не дава наведнъж, нали така?
Може да няма n брой ядра, но мощта е нищо без синхронизация и/или правилно използване на ниво софтуер..



Публикацията е редактирана (07-02-15 09:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: mlubomirov   
Дата:   07-02-15 10:19

Lenovо

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: mesko26   
Дата:   07-02-15 11:07

Не се занимавай с глупости , LENOVO,HUAWEI,ZTE . Купувай смело SAMSUNG или SONY както си се насочил.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: compur   
Дата:   07-02-15 11:08

Samsung Galaxy Core II за 220 лв. с 2 години гаранция (каквото и да означава това!)

ето ти спецификации тук

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: Pavlov   
Дата:   07-02-15 11:16

Телефон с Android 4.4 и 4GB вградена памет не трябва да се купува.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: imitev   
Дата:   07-02-15 11:28

Абсолютно!

Поне 8 GB...

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: pdimitrov   
Дата:   07-02-15 11:45

mesko26 написа:

> Не се занимавай с глупости ,
> LENOVO,HUAWEI,ZTE . Купувай смело SAMSUNG или
> SONY както си се насочил.

Забавно :) Към автора - Motorola, Lenovo, Huawei са марките в най-ниския ценови клас. Ако можеш да вдигнеш бюджета с около 100лв, в играта влиза и Galaxy 3 Neo.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми телефон
Автор: k7   
Дата:   07-02-15 12:00

Аз продавам един Google Nexus 4 базара. Не е нов, но за тези пари е супер!!!

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=46291


пс. Цената подлежи на коментар!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »