Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 поръчка от ибей uk
Автор: nouon   
Дата:   04-02-15 23:31

Има ли някой навит да ми поръча от ebay.co.uk един комплект фотоапарат с обектив? Пращам парите по банков път. Всичко това е защото нямам регистрация, която ще отнеме време, а то е от значение. комплекта се намира в uk също.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: iioorrddaann   
Дата:   04-02-15 23:43

За мен попринцип няма проблем, но зависи и за каква сума говорим. Най- лесно е да се доразберем на ЛС. :)

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: nikolaijelezov   
Дата:   04-02-15 23:43

За времето което ще отделиш за получаването на комплекта, (примерно чрез Еконт) за превеждането на парите (било то и бързо през Paypal) и уговорките с човека който ще ги поръча, ще си направиш регистрация.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: imitev   
Дата:   04-02-15 23:45


Няма да си направи, защото пейпал ще изиска ауторизация на картата му и т.н. бюрократщини - минимум 5 дни преди да може да плаща през акаунта си...

Въпросът е дали си струва гимнастиката. По принцип в УК не е много евтино в ибей...

Обикновено в БГ са по-евтини нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: D.S   
Дата:   04-02-15 23:59

Може да си плащаш и без да ти е закачена картата за ebay и без ауторизация, може и без PayPal, в зависимост от кой купуваш. А регистация се прави за 2 минути. Във всички случаи по - сигурно, от това да разчиташ на непознат във форум, но колегата си преценява [shtrak]



Публикацията е редактирана (05-02-15 00:02)

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: lamerko   
Дата:   05-02-15 00:07

Преди имаше опция да платиш през paypal без да имаш акаунт там. Там дето беше входа имаше линк, откъдето можеше директно да въведеш данните на кредитна карта и да извършиш плащането.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: PhotoBo   
Дата:   05-02-15 00:12

Еконт предлагаха и опция да пазаруват вместо свой клиент от ebay uk и да доставят пратката на адрес в БГ. Не си спомням само цените, таксите и комисионните им, но ако се гони цена, едва ли ще са най-изгодния вариант. Писах и на ЛС, ако мога да помогна. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: imitev   
Дата:   05-02-15 00:16

Аз не бих купил нищо от ибей без пейпал... Пълно е с всякакви измамници...

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: nouon   
Дата:   05-02-15 00:18

Регистрация в ebay имам. Проблема е с PayPal. Става въпрос за около 1000лв. Вариант да не чакам няколко дни за картата не знам, как става това?

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: imitev   
Дата:   05-02-15 00:20

Пусни ми на ЛС какво искаш да купуваш...

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: D.S   
Дата:   05-02-15 00:25

Ако имаш карта и регистрация какъв е проблема ? влизаш в PayPal, плащаш 1.5 евро за кода, отиваш в банката да ти го принтнат и си готов другата седмица. Варианта е да платиш, без да ползваш PayPal, но там ако стане нещо е сложно а 1000 лв. не са малко пари

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: Mogila   
Дата:   05-02-15 01:01

Можеш да купиш с твоя акаунт и в него да платиш с на някой познат пейпала.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: nouon   
Дата:   05-02-15 02:07

Оправих се без карта. Утре ще ходя да внасям парите направо в пейпал акаунта ми.
Стискам зъби да не се продаде комплекта.
Благодаря на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: nouon   
Дата:   05-02-15 02:13

Все още не съм стигнал до там, но как се прави акаунт в габко? И пречи ли, че съм въвел в акаунта в пейпал моя личен адрес?

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: PhotoBo   
Дата:   05-02-15 03:08

Зависи дали продавача доставя до потвърден PayPal адрес само. Ако не - няма проблем, преди да купиш сменяш адреса за доставка в ebay профила си и в PP на този от gabco (като задължително слагаш ID номера ти пред името, както е описано в сайта на gabco). След като направиш покупката не пречи да драснеш едно лично съобщение на продавача отново с адреса за доставка, за да е сигурна работата. После като ти пристигне пратката от Gabco те уведомяват и си готов. [smilie24]

ПП: Регистрацята в gabco ТУК!



Публикацията е редактирана (05-02-15 03:12)

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: Mogila   
Дата:   05-02-15 03:10

Като го купиш ще въведеш в ибей в момента на плащането адреса а Габко или там каквото ще ползваш.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: kireto_a   
Дата:   05-02-15 06:19

в пп най-бързо регистрацията става, ако имаш смс известяване за транзакции. кода се вижда веднага.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: imitev   
Дата:   05-02-15 07:46


Не се вижда веднага - трябва да мине транзакцията първо и понеже е международна - 2 дни...

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: nouon   
Дата:   05-02-15 07:57

Това значи ли, че трябва да чакам два дни след внасянето на парите, за да се появят в пейпал акаунта ми? Аз разбрах, че превода става до един час?

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: imitev   
Дата:   05-02-15 08:01


Обявата ти има още 26 дни. Едва ли ще я купят в близките часове.

Ако превода е за 1 час банките искат още кинти. Питай в банка.

Когато правих моята регистрация преди години си отнемаше време.

При всяко подновяване на карта също правят проверка и отнема по 2 дни.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: lamerko   
Дата:   05-02-15 10:00

Ако имате банкиране - транзакциите се виждат веднага, но трябва да намерите една скрита справка "картови ауторизации" :)

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: imitev   
Дата:   05-02-15 11:00


Виждат се друг път - като платя през пейпал нещо чак след 2 дни излиза в банкирането транзакцията...

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: kireto_a   
Дата:   05-02-15 11:29

ми не знам, аз го видях в смс-а навремето и стана веднага.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: marrio31   
Дата:   05-02-15 11:36

Картата ми е виза електрон -дебитна към ДСК и е вързана към пайпал,при плащане през пейпал до няколко секунди имам смс за транзакцията,просто сменяй банката ако чакаш с дни.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от ибей uk
Автор: nouon   
Дата:   05-02-15 11:47

Внесох парите в банка ДСК към тръстпей и след два часа още баланса ми стои на нула. Не знам дали е проблем, че имената от плащането и акаунта ми са различни. На място ми казаха, че парите са вече в тръстпей.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »