Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Новият EOS-M3
Автор: vgramatikov   
Дата:   06-02-15 20:03

Може до края на годината да видим по-висок тяло от ЕОС-3, което най-вероятно ще се случи.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   06-02-15 20:31

И с по-висока цена. За видеото ми е все тая, въпреки че можеше едно 4к да сложат. Зависи много какви стъкла ще изкарат. Като цяло доста хора са разочаровани, а решението им да не го пускат в Щатите намалява възможностите да се закупи на добра цена. Тия мегапиксели са излишни и залитането на канон в тази посока ме дразни изключително много.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: vgramatikov   
Дата:   06-02-15 20:32

То производител с по-малка резолюция няма освен Фуджи и Олимпус.
И при двата производителя си има причина да е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   06-02-15 20:49

Да. Така е. За съжаление.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: vgramatikov   
Дата:   06-02-15 20:54

Ами зависи от гледната точка. Малката резолюция има смисъл само като се снима спорт и на високи исо сотойности. А именно 18-20мп на ФФ. На кроп да се постигнат подобни резултати са нужни около 10-на мегапиксела ,което е твърде малко по-съвременнте стандарти.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   06-02-15 21:23

Новата батерия е 1040Mah, което е около 20% повече.
Иначе до лятото като се появят ревюта, начални продажби и отзиви ще се понагласят безогледалките обявени тези дни.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: Marconi   
Дата:   06-02-15 21:31

ако някой му направи и читав ъндъруотър хаусинг с домовете, които ми трябват, направо го зимам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   07-02-15 12:53

А, най-накрая видях и за буфера:

1000 JPEG/5 raw

Значи като снимам в RAW+JPEG пак е все едно нямам серия, като със старата М-ка [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   07-02-15 15:32

Те и другите им кропки са така орязани - моето 100D е пълна трагедия на серия, вероятно и наследника му ще е така. За тези новите не знам. Рядко снимам в серия, но като се наложи е дразнещо. Нещо ми подсказва, че след няколко месеца може да видим и про-версия на М-ката, със съответната цена. Както се казва - К'у щеш!

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   07-02-15 15:47

Да изчакаме да видим про-версия, да видим повече обективи... Просто ще ги видим от друг производител накрая.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: old_firehand   
Дата:   07-02-15 15:52

баси то Samsung NX500 е къде,къде по напред от този ....ама пуста любов към марката

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: kvakioh   
Дата:   07-02-15 19:42

Макро обектив специално да му пуснат и може да си го взема.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   07-02-15 20:07

И един 15/4 TS-e ако може за под 1000лв. И 70/1.4, но да макрото е по-реалистично да стане.



Публикацията е редактирана (07-02-15 20:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   07-02-15 21:50

Съвсем се размечтахте...

Попаднах на интересна информация, че в момента М3 + електронния визьор е пуснат за 58 000 йени в Япония, което е около 430Е - далеч по-нормална цена за апарата с допълнителния визьор.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   08-02-15 13:18

Само за първите 25000 клиента. Сега само ако измислим и начин да се внесе от Япония без мито. Аз не бих рискувал преди да се появят ревюта. Ако е със същото ниво на шум като старата м-ка и малко по-бърз но все още неадекватен фокус не виждам смисъл. Просто не го виждам да замени напълно огледален апарат, а и то не му е това целта явно. Ако наистина са сериозни да покажат поне една-две палачинки, подобни на тези на Самсунг и един-два портретен/макро обектив. Също ще е интересно дали няма да излезнат повече аксесоари от рода на Speed Booster и евентуално по-изгодни тилт-шифт приставки.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   09-04-15 14:21

Все повече оплаквания от различно естество се чуват за M3 - http://www.dpreview.com/forums/post/55594485
. Твърде много за цената и перспективите на системата в момента...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   09-04-15 14:31

Половината ще ги оправят с фирмуер според мен. Другите най-вероятно ще си бъдат като цяло проблеми на бъдещите канони - несъвместимост с тамрони, Yongnuo и новия сензор, който като нищо е правен от някой друг.
Като цяло аз не се доверявам на всичко писано в форумите на Dpreview и искам да го видя и пробвам на живо преди да го отпиша.

Канон просто си го направиха powershot G-сеиря със сменяеми обективи и голям сензор...



Публикацията е редактирана (09-04-15 14:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   09-04-15 14:43

Еми аз съм писал на Канон България, ако се появи някой за тест, ама не е много вероятно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   09-04-15 17:32

Канон не обичат такива неща. Спомням си, че на онзи китаец от TDP му бяха дали оригиналната м-ка за 1 час и после трябвало да им го върне.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   09-04-15 17:34

Е не обичат... бяха дали на Жоро 7D Mark II за няколко дни преди ФФ Фест.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   09-04-15 21:41

Може нашите тук да са по-либерални. Викни ме ако ти го дадат да видя за какво шумят толкова онези мрънкачи в dpreview.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   10-04-15 17:27

Ето и малко реални тестове с различни обективи, въпреки че са доста нескопосано направени. Вижда се, че има подобрение в бързината и точността на фокуса. Все още е бавен, но определено е подобрен.

ТУК

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: realnoncho   
Дата:   10-06-15 13:55

Дадоха ми М3 за няколко дни, скоро ще пиша отзиви [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: axlastro   
Дата:   10-06-15 14:01

Да не му счупиш екрана [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият EOS-M3
Автор: Джъмбо   
Дата:   10-06-15 14:30

аз вече го пробвах


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »