Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23 ..  27  28     всички  напред  последна
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:22

Разгеле[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 22:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:27

Не защитавам никой, но не приемам първобитното опростяване на причините[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 22:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 22:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Slivenski   
Дата:   24-01-15 22:30

Има един лаф - че човек, който е обърнат с лице само към миналото, с какво е обърнат към бъдещето? :-))

Да кажа - с гъз. [smilie25]

Историята е наука, а не идеология. Нормално е да изследваме историческите факти, но когато започнем да ги използваме с цел да идеологизираме настоящето, това е много неправилно. Дори пагубно.

[beer]



Публикацията е редактирана (24-01-15 22:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:31

Петрос, тогава защо подкрепяш категоричии квалификации за това кой е причина едва ли не за всичко негативно????



Публикацията е редактирана (24-01-15 22:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Slivenski   
Дата:   24-01-15 22:33

Мен ли питаш? Аз не подкрепям никаква идеология. [smilie25] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 22:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:34

Не Slivenski, оправих поста за да се разбере, ти явно си на моята честота[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:34

И проблема в миналото са евреите така ли???

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Slivenski   
Дата:   24-01-15 22:39

Ма, естествено, че не са!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:40

Чакай с тея постове стана мазоло, не ти, Петрос питам[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Slivenski   
Дата:   24-01-15 22:42

:-))

ОК. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 22:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:46

Петрос колко дълбоко, чете ли всички постове в темата. С някакво конкретно натрупване на обстоятелства ли ще дадеш обяснение, това и което повечето се опитват да мотивират тук???

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: nyamago   
Дата:   24-01-15 22:50

Абе не знам за евреите, американците и нефта, ама Лицемерието (ако трябва да се върнем на темата - трябва ли?) днес пак си показа гнилите зъби в гнусно-лицемерна усмивка:

След като се напрегръщаха в Париж и се наснимаха ухилени (на празна улица далече от манифестациите, преструвайки се, че 'водят маршируващото множество'), лидерите на световната Демокрация се метнаха на самолетите и отидоха да се прегръщат с едни от най-реакционните диктатори на планетата.

- в държава, където жените не само нямат равни, а нямат НИКАКВИ права,
- в държава, където гейовете, трансвеститите и всички подобно 'отклонени' не ги толерират (както толерастите настояват), не ги и дискриминират дори - а направо ги УБИВАТ (по закон, с обесване или пребиване с камъни).
- в държава, където свободата на вероизповеданието значи свобода да си в Правата Религия. За всяка друга - подлежиш на официална и не подлежаща на обжалване смърт, чрез същите мъчителни методи като гейовете.
- в държава, където на дисидентите (разни 'смотани блогъри' и подобни) не им търсят укрити данъци или дребно хулиганство за някоя скалъпена присъда, ами направо ги пребиват с камшици и заключват в дрънголника за дълги години.
- да не говорим за дреболии като това, че в тази страна МУЗИКАТА Е ЗАБРАНЕНА и (нали сме уж такъв форум) ФОТОГАФИЯТА Е ЗАБРАНЕНА (позволиха я наскоро, но все още са забранени държавни и религиозни сгради, и всякакви хора. 'Всико друго' може да снимаш, но то друго там няма...)

И отидоха като един всички наши демократични лидери (дето яростно се борят за гражданските права на 'Пуси Райът' и подобни) - да се прегръщат със саудитските сатрапи. И да се кълнат във вярност и 'специално стратегическо партньорство'...

При все, че въпрсните финансират най-големите и най-радикални екстремистки организации, които имат за официална цел да унищожат Запада под предлог (дали не са прави?) че 'демокрацията е от Нечестивия'...

Не било, казват, заради нефта им [smilie11] Сигурно има и нещо друго, ама казва ли ти нЕкой?.. И, не - не е никакво лицемерие това...

Повдига ми се.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 22:52

Добре, мотивирал си се nyamago, а сега ми кажи кой конкретно трябва да бъде обесен , че това да НЕ СЕ СЛУЧВА ПОВЕЧЕ. Утре ще го видиш да виси на някой стълб, ако това би било окончателното решение на неволите ни[smilie7]



Публикацията е редактирана (24-01-15 22:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 22:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 22:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 23:03

Позна Петрос, само, че ги предизвиквам да мислят, да се концентрират върху същественото от фактите, не да се помпат емоционално и да залитат..на последното сме се нагледали с достатъчно примери в историята.
Винаги съм обичал примера с гравитацията, тя е факт, реалност, но спрямо нея няма това постоянно оплакване и жалване, приемаш я, оценяваш реалността и се ръководиш от този факт, който не може да промениш. Не се вайкаш и не пишеш теми за всяка нейна конкретна проява- докато ставаш от леглото, докато се движиш вкъщи, докато слизаш по стълбите и т.н и т.н. Не хабиш енергия и емоции, за всяко нейно конкретно проявление, защото знаеш, че тя ще се прояви винаги при определени обстоятелства. Е тогава не разбирам, защо е този постоянен хленч за останалите неща от живота, които с поне елементарна обективност към историята би следвало всички да сме наясно???



Публикацията е редактирана (24-01-15 23:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   24-01-15 23:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: nyamago   
Дата:   24-01-15 23:28

> "... кажи кой конкретно трябва да бъде обесен , че това да НЕ СЕ
> СЛУЧВА ПОВЕЧЕ...

НИКОГА не съм предлагал някой - който и да било - да бъде обесван. ТИ очевидно познаваш само това като единствено решение за всякакви проблеми?[smilie11]

И - не, НЕ Е същото като гравитацията. Лицемерието НЕ Е природен закон. Смъртните земни човеци имат избор (и съзнателно го правят) дали да са лицемерни. Аз нямам избор дали филията ми да пада към килима, или към тавана. Но имам избор дали да казвам на черното - черно, или 'леко тъмно бяло'...

НЕ СИ интресен с въпроса за обесването. Предложи някакъв друг цяр за Човечеството?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   24-01-15 23:34

А не, аз не искам да беся никой, не си схванал иронията, защото не си имал време да прочетеш предишните ми постов, или не си ги разбрал. Цяра е предложен вече преди 2000г с анекса на договора с човеците, но в дългосрочен план, за практическо олицетворение на този цяр, казах вече, че няма как да стане изцяло докато съществуваме. Но определено мъдростта, а не простото изброяване на примери от историята, е тази, която може поне малко да намали страданието на хората[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: GenaDP   
Дата:   25-01-15 00:58

Бесенето може да реши доста проблеми по света.
Може да бъде заменено с набиване на кол, пребиване с тояги и т.н.
Не ме карайте да изброявам поименно кого и защо - списъкът е твърде дълъг.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23 ..  27  28     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »