Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  22  23  24 ..  27  28     всички  напред  последна
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: nyamago   
Дата:   25-01-15 01:45

^ Точно така мислят и братята, които разстреляха френската редакция. Тя беше ли в твоя списък? (Щото дребната подробност е кой държи списъка и кой го попълва...) [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   25-01-15 05:05

Така мислят всички, които не гледат в дълбочина, а се прехласват по идеологии, независимо какви са те. Всички идеологии са модели, някой се простират до ограничени сфери на живота, други до по-обширни. Рано или късно създателите на една идеология или нейните лица стават реална причина за ефекта от нея и тогава изглежда оправдано да бъдат обесени - например Хитлер. Изглежда много оправдано да беше премахнат в определено време, но дали щеше да се стигне до това, ако идеологията му не беше хванала дикиш. Явно е, че не един човек или група хора са проблема, макар и да се превръщат в такива на по-късен етап.

А Гената не го мисли реално, надали има човек във форума, който наистина в крайна сметка да вярва, че това е изхода, но така е с натрупването на емоциите.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: ioana-foto   
Дата:   25-01-15 08:45

Споровете ви ми напомнят за онази пословица " видяла жабата че подковават коня , вдигнала и тя крак ".
Защо не си гледаме нашето положение а сме тръгнали да даваме акъл на другите , нещо което погледнато исторически нямаме.
В момента сме изтривалката на запада и парцала на изтока , държава на повикване , народ без индентичтност, без ценности, без морал , без кураж .
Единствената причина поради която България е все още цяла и не сме се превърнали в подобие на Сирия е това че поднасяме задните си части на запада , с готовност ги предлагаме и на истока но запада ревнува и се сърди, иска само той да ни оножда .
И на нашето тегло му се вижда края , вече ни готвят за плацдарм за предстоящия световен комфликт . Която и страна да вземеме , все ще ни използват като капут и после ще ни изхвърлят с погнуса.

Ай наздраве , Българе !

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: serjy   
Дата:   25-01-15 09:01

що бре, ето, сега си "свободен" да се махаш! отивайте там, където не сте никой, където ще си останете долнопробен емигрант още поколения наред, оставете тази ... територия, все още позната под името България, оставете я на циганите, турците и новите ни гости от изтока! това евисша евроатлантическа ценност!

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   25-01-15 09:04

За съжаление малките държави, особенно ценните в геополитически аспект винаги са страдали. Ама така е като тук не развиваме наука, не правим съвременни бомби и напреднали летящи машини, които дори и да не използваме са ценни инструменти в меренето на мускули. Имаме си чалгица, имаме си свободия на словото и куп други странни ценности.
Съдбата ни е такава, че трябва да избираме чия подлога да бъдем и тук избора е този, при който най-малко ще смърди после. Засега евроатлантическите л..на смърдят по-малко[smile]



Публикацията е редактирана (25-01-15 09:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: shamelessEyes   
Дата:   25-01-15 09:13

[smilie24]

и споко, кумчо Вълчо е българин

(обърках песента, затова я смених. Нещо не мога да му свикна на новия плейър)
General Yogurt - Mariana 2012



Публикацията е редактирана (25-01-15 09:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: ioana-foto   
Дата:   25-01-15 12:08

falcon , точно така , сами се поставихме в това унузително положение или по точно казано бездействието на българина позволи на няколко отрепки да го набутат в ъгъла.

serjy , представи си следния сценарий , на територията на България влизат 2-3 000 бойци на И.Д. през турската граница и създават бунт в родопските села и градове в южна България..нужно е само някой силен да ги поведе......Стига се до погром на няколко от тях , има убити много от българския ,турски и цигански етнос.
Турция и ДПС ще нададат вой до небесата че видите ли техния народ е подложен на геноцид и НАТО веднага ще се намеси или няма да се намеси, според интереса си.
Ако се намеси ще иска бързо разрешаване на проблема и създаване на автономна държава в рамките на България.
Ако не се намеси не виждам кой ще спре тези бойци да превърнат държавата ни в тотален кошмар( виж египет,сирия,ирак).
Случи ли се това всички ще сме пред избор , или да сме подложени на заколение понеже нямаме с какво да се противопоставиме на ислямистите или масово всички да станеме бежанци.
НАТО и Европа имат огромна нужда от Турция за целите си и не се съмнявам чия страна ще вземат,напук на всичките ценности които проповядват.
Тази "дълга партия " е замислена отдавна, сценария е написан,почвата е благоприятна и само чака подходящия ден и час и само слепец може да не го види.

Не съм на ничия страна , живяли сме и в единия и в другия строй и на всички сме им сърбали попарата , просто се задава световна зима и малките и слабите ще умрат от студ и глад и малко от тях ще оцелеят.Запада е гладен за ресурси, истока се стиска и с право и скоро ще има война, а дали ще бъде последната , зависи от това дали на руснаците им се умира или им се живее, запада направи своя ход, на ред е Русия.



Публикацията е редактирана (25-01-15 12:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   25-01-15 12:16

Сценарии много, този също е вероятен. Европа често ни е жертвала в миналото гонейки си интересите. Силните мачкат слабите за съжаление. Не мисля обаче, че съществуването на една или друга партия променя нещо съществено по отношение този процес. Ако нямаше партия, която уж да защитава определени етноси, европа щеше да го прави директно и доста по-активно от сегашните спорадични коментари.

Можем само да се надяваме да не сбъдват нито външни нито вътрешни апокалиптични сценарии и не мисля, че имаме много инструменти за ефективна промяна на тези възможности. Друго си е да си в центъра на Европа, друго е да си в периферията.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: ioana-foto   
Дата:   25-01-15 12:46

Те и в Мизия се надяват да не вали повече но едва ли да ги огрее.
Горния сценарий е неизбежен, дали сега или след 10-20 години , бавно и методично се поробва южна България , североисточна също , дори в северозападна България са плъзнали брадатите , щедро спонсорирани от някого с конкретна цел.
Тук мюсюлмани няма но за това пък цигани бол , циганина му дай храна , обещай му пари и му тикни калашника в ръцете и гледай какво може.
Европа не се интересува какво правят мишките в мазето, стига да слушат, да не вдигат много шум и да си плащат редовно. Казваш че партиите нямат нищо общо, в коя европейска държава има етническа партия ? , в никоя освен в България. Кой е превзел съдебната ни система,прокуратурата и БНБ ? Затваряме си очите май но има една поговорка " щом мечката играе у комшиите , ще дойде и при нас "
Има начин да спестиме горния сценарий но трябва крути мерки и много кръв .

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-01-15 12:49

"serjy , представи си следния сценарий , на територията на България влизат 2-3 000 бойци на И.Д. през турската граница и създават бунт в родопските села и градове в южна България..нужно е само някой силен да ги поведе......Стига се до погром на няколко от тях , има убити много от българския ,турски и цигански етнос.
Турция и ДПС ще нададат вой до небесата че видите ли техния народ е подложен на геноцид и НАТО веднага ще се намеси или няма да се намеси, според интереса си.
Ако се намеси ще иска бързо разрешаване на проблема и създаване на автономна държава в рамките на България.
Ако не се намеси не виждам кой ще спре тези бойци да превърнат държавата ни в тотален кошмар( виж египет,сирия,ирак).
Случи ли се това всички ще сме пред избор , или да сме подложени на заколение понеже нямаме с какво да се противопоставиме на ислямистите или масово всички да станеме бежанци.
НАТО и Европа имат огромна нужда от Турция за целите си и не се съмнявам чия страна ще вземат,напук на всичките ценности които проповядват.
Тази "дълга партия " е замислена отдавна, сценария е написан,почвата е благоприятна и само чака подходящия ден и час и само слепец може да не го види.

Не съм на ничия страна , живяли сме и в единия и в другия строй и на всички сме им сърбали попарата , просто се задава световна зима и малките и слабите ще умрат от студ и глад и малко от тях ще оцелеят.Запада е гладен за ресурси, истока се стиска и с право и скоро ще има война, а дали ще бъде последната , зависи от това дали на руснаците им се умира или им се живее, запада направи своя ход, на ред е Русия."

Нищо лично,но по-глупаво и неграмотно мнение (и като идея и като правопис) отдавна не бях виждал.
И понеже доста глупости прочетох въобще в тая тема,нека ви почерпя с нещо за четене,ако ще да е оффтопик:

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-01-15 12:53

И не може да се вмъкне линкът,поради недостатък на форума,сори ! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-01-15 13:07

обещаният оффтопик[smile]



Публикацията е редактирана (25-01-15 13:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: ioana-foto   
Дата:   25-01-15 14:18

fast_eyebrow , аз поне имам мнение за разлика от теб , освен да се плюнчиш насам натам ти друго не можеш ! На това аз му викам шут , палячо ,трол и тн.

Квалификации ще раздаваш когато ти дойде акъла , ясно ?! Нищо лично [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-01-15 14:24

"fast_eyebrow , аз поне имам мнение за разлика от теб , освен да се плюнчиш насам натам ти друго не можеш ! На това аз му викам шут , палячо ,трол и тн.

Квалификации ще раздаваш когато ти дойде акъла , ясно ?! Нищо лично"


Казах, че мнението ти е глупаво и неграмотно.За теб лично нищо не съм казал, въпреки, че наистина правилата на добрата грамотност явно за теб са пожелателни, не задължителни.
Освен това си пролича, че май никога не си ходил в Родопите и не си се срещал с хора от този край.

Така, че беше излишно да ме обиждаш персонално. Сега нали виждаш, на кого колко му е акълът. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: ioana-foto   
Дата:   25-01-15 14:36

Съжалявам , не исках да обидя теб лично а само поведението ти [smilie5]

Ходил съм в родопите, има села без нито един етнически българин ,макар че и тях ги водят българи,там се говори на турски и се молят на алах.Когато тръгнеш да назоваваш нечие мнение глупаво и неграмотно си приготви теза с която да го обориш , та в тоя ред на мисли аз чакам да кажеш каде не бях прав и да изложиш твоята версия на случващото се около нас а не да ме черпиш с линкове с измишльотини на някой болен мозък.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-01-15 14:50

Мнението ти е необорваемо, просто [smile]

За да коментираш нещо, някого или направо цяла група от хора, както го направи ти, трябва добре да ги познаваш. Очевидно ти не ги. Така че, въобще няма, какво да се оборва !



Публикацията е редактирана (25-01-15 14:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   25-01-15 14:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-01-15 14:54

Брей, колко сте категорични [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   25-01-15 15:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   25-01-15 15:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-01-15 15:12

Да,да.Както кажеш ! Пък на такива като вас,все някой друг им виновен за положението им.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: falcon   
Дата:   25-01-15 15:12

fast_eyebrow, как можа, как ти даде сърце ..да ни докараш до тук[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Slivenski   
Дата:   25-01-15 15:15

Та, какво викате - да излезем от ЕС и НАТО, да скъсаме дипломатически връзки с всички досегашни партньори, да затворим границите, да изгоним всички чужденци, да сменим имената на турците, да изселим циганите и евреите, да забраним Кока-колата и Уикипедията, дори направо да спрем целия интернет, да си купим кибрит и сухари, да се окопаем в землянки и да пуснем молба за членство в ОНД?

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: sherbit   
Дата:   25-01-15 15:21

23 страници я карате деликатно. Давайте директно: майки, лели, сестри [smilie18] [smilie18] [smilie18]. Изучи се народа, стана дипломатичен. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз не съм Шарли - поглед към лицемерието
Автор: Петрос   
Дата:   25-01-15 15:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  22  23  24 ..  27  28     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »