Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Второ мнение за широкоъгълен обектив?
Автор: pavelvasilev   
Дата:   14-01-15 16:46

Мерси :), поляризатора също съм го взел от фотосинтезиса, сега погледах в сайта им и виждам един филтър който имат в наличност -

B+W ND 0.6 4X MRC 102M 82mm - (Отлична цветова неутралност. • Филтър фактор: 4. Редукция на пропуснатата светлина с 2 f-стъпки за ефектни кадри (напр. при снимане на водопади) или при много силна светлина и използване на отворена диафрагма за малка дълбочина на рязкост.•Леко "затопляне" на цветовете.) ,

цената му е 219лв и ако смяташ че ще ти върши работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Второ мнение за широкоъгълен обектив?
Автор: Daniel_P   
Дата:   14-01-15 17:35

Аз също подкрепям мнението на PhotoBo за Токина 11-16 новата версия! Макар че не си я споменал, като опция! Аз лично не съм го имал но се бях надъхал много да си взема пейзажен обектив и след дълго разузнаване Токината 11-16 бе един от най-препоръчваните и хвален като най-добрия обектив за кроп при това светлосилен! По стечение на обстоятелствата не си купих никакъв защотот реших че след време ще минавам На ФХ тяло! Ти също помисли по въпроса! Успех[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Второ мнение за широкоъгълен обектив?
Автор: Daniel_P   
Дата:   14-01-15 17:37

А не видях че си купил да ти е честит и чакаме страхотни кадри[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »