Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 MADE IN BULGARIA
Автор: J0R0   
Дата:   06-01-15 19:11


http://joro.photo-forum.net/images/napret2.jpg



ЦЪК ЗА ГОЛЯМА
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: gbdesign   
Дата:   06-01-15 19:16

Идиотията ходи по хората а не по дърветата.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: skeig   
Дата:   06-01-15 19:22

тия са за освидетелстване ....
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: EvaJor   
Дата:   06-01-15 19:31

Чак пък за освидетелстване....[smilie2]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: J0R0   
Дата:   06-01-15 19:31


http://joro.photo-forum.net/images/ADI.jpg

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 19:32

Хората които си правят татуировки са за освидетелстване? Нещо давате диагнози отдалеч. Според мен вазелините, които си правят нищо не значещи татуировки тип китайски йероглив са 100 пъти по-големи диагнози.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 19:36

Ако беше Че вместо Дякона щеше да е бунтарско. Така са вандали?
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: J0R0   
Дата:   06-01-15 19:37

При толкова много патриоти от глава на населението трябваше отдавна да сме една Германия на Балканите.
Да сме на три-четири морета.
Край Босфора шум да се вдига и в цариградските палати да трепери Ердоган.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: rx   
Дата:   06-01-15 19:37

Предлагам на Жоро на 2-ри март вечерта да пътува от София към Габрово с влака. Нека поговорим кой си прави труда да иде на Шипка на 3-ти - тези хубавци горе ряпа да ядат...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-01-15 19:40

Овце на Шипка, комплексари с татуси ... не народ, а мърша!
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: EvaJor   
Дата:   06-01-15 19:48

Просто в момента (псевдо)патриотизма е на мода. Пропагандиран и разпалван, разбира се, от всички политически формации, както и стари и/или новоизлюпени партийни лидери. Които и единствено имат полза от него.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: falcon   
Дата:   06-01-15 19:51

Може да се самоубиете, ако толкова ви тежи да сте част от този народ и историята му. Самообесване, мятане от мост без ластик, абе методи има много, тъкмо ще покажете на увсите как се правят нещата като хората[smilie7]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: EvaJor   
Дата:   06-01-15 19:55

??? Това пък какво общо има с темата? [smilie11]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-01-15 19:55

От историята да, но част от мангало-турско-помашка измет трудно. Твърде малко българи познавам. Не зная кога ще осъзнаете, че сме малцинство вече в собствената си държава ...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: realnoncho   
Дата:   06-01-15 19:59

Имам познати от Карлово, които имат по една татуировка по тях и тя е на Апостола. Ако искате да ви свържа да им кажете, че са за освидетелстване?

Подобни обобщения не помагат на никого.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lamerko   
Дата:   06-01-15 20:01

Но в комбинация с Хитлер? Ултра националистите не са патриоти и нямат нищо общо с тях. Без значение какво ще си изрисуват по кожата :)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: Iordanov   
Дата:   06-01-15 20:02

Е в Калофер с Христо Ботев ли са!?
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: GhostBuster   
Дата:   06-01-15 20:25

Тези са най-обикновени неудачници с кратък и тъжен живот.

Патриот може да се нарече Атанас Далчев:

Не съм те никога избирал на земята.
Родих се просто в теб на юнски ден във зноя.
Аз те обичам не защото си богата,
а само за това, че си родина моя.

И българин съм не заради твойта слава
и твойте подвизи и твойта бранна сила,
а зарад туй, че съм безсилен да забравя
за ослепелите бойци на Самуила.

Да търсим, който ще, във теб сполука бърза
и почести и власт със страст една и съща,
страданието мен по-силно с теб ме свързва
и нашата любов в една съдба превръща.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: mbs   
Дата:   06-01-15 20:28

Автор: Iordanov
Дата: 06-01-15 20:02

Е в Калофер с Христо Ботев ли са!?


В Калофер не се знае, но по ултрасите на Ботев (Пловдив) със сигурност. Жоро явно е случил на фенове на Левски...



Публикацията е редактирана (07-01-15 00:13)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: deerstalker   
Дата:   06-01-15 20:32





Публикацията е редактирана (07-01-15 02:48)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   06-01-15 20:32

По-лесно е да си татуираш Левски, отколкото да запретнеш ръкави.....
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: J0R0   
Дата:   06-01-15 20:35

Карловци с Апостола.
Калоферци с Ботев.
Ами софиянци?
Не върви да си татуират Фандъкова.


http://joro.photo-forum.net/images/sofia_tatoo.jpg

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   06-01-15 20:37

https://www.youtube.com/watch?v=gy19YmQHHJU
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: GOSPODIN   
Дата:   06-01-15 21:01

Абе, купете си вазелин и чакайте манафите щом не ви харесва Левски. Криворазбраната "толерантност" към пришълците след 20 години ще роди наяве прикритите сега демони , но ще бъде късно.
За справка Германия се надига!
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: AndreyIst   
Дата:   06-01-15 21:02

deerstalker
Дата: 06-01-15 20:32

ако имаше файда от разните му тато или както там му казват - професорите от бан да са бяха покрили от ушите до петите.


Опаа, професорите от БАН да не закачате. Нямам нито една татуировка.

Но пък си имам много особено мнение за хора с татуировки, които не са от Полинезия и островите в Тихоя океан. [thankyou]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 21:11

Дори в това има ценности. Трудовете на Мусолини са философски.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   06-01-15 21:12

Господине, защо вървиш срещу Левски?

"Всичките народи в нея (България) щат живеят под едни чисти и святи закони, както е дадено от бога да живее човекът; и за турчинът, и за евреинът и пр., каквито са, за всичките еднакво ще е само ако припознаят законите равно с българинът. Така ще е в наша България!"

На мене Левски си ми харесва, не ми харесват тия дето за друго не им стига акъла освен да викат "България на три морета" и да се загръщат с трибагреника, буквално и метафорично...



Публикацията е редактирана (06-01-15 21:16)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   06-01-15 21:13

Пошло е! Да бяха направили по две деца и да ги научат на по две народни песни.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: AndreyIst   
Дата:   06-01-15 21:22

Евалата, Хюз. Да вземеш да се покажеш, ей ...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   06-01-15 21:27

Ми на показвам се :)
По темата: убеждавам се, че Левски се е родил много рано. Не само в контекста на предосвобожденска България, а дори и от днешна гледна точка. Рано, имам предвид, с оглед на степента на зрялост на българина да осмисли идеалите му.
Неговата, за съжаление несъстояла се революция, е трябвало да бъде преди всичко социална, а не национална. В този смисъл, това което тези момчета "разбират" от Левски е чиста подмяна на идеалите на Апостола. Поклон.



Публикацията е редактирана (06-01-15 21:34)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: something   
Дата:   06-01-15 21:27

Моите 5 ст. в темата


https://photo-forum.net/static/forum/2015-01/buup7939.JPG


https://photo-forum.net/static/site_pics/109/m_1294601594_tangra.jpg

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-01-15 21:40

Мани ги тия татуси ... скивайте тука какво става ... И обичай и всичко отиде по дяволите ...
http://botevgrad.com/news/58847/Boy-za-krasta-v-Botevgrad-VIDEO/
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: kirilius   
Дата:   06-01-15 21:48

Автор: GOSPODIN
Дата: 06-01-15 21:01

Абе, купете си вазелин и чакайте манафите щом не ви харесва Левски. Криворазбраната "толерантност" към пришълците след 20 години ще роди наяве прикритите сега демони , но ще бъде късно.
За справка Германия се надига!


GOSPODIN, той Левски точно за толерантност и мир е проповядвал. Сигурно сега се обръща в гроба, като си гледа лицето по краката на разни нео-нацистки келеши.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 21:57

...споровете за бъдещето на България , във Фото Форум са излишни...

...бъпгарите имат една идея за България - България с българи...

...циганите - друга... Бъпгария без бългъри ....

...за турците...Бъпгария без бългъри е СУПЕР...

...тук никой не знае , кой - кой е !....трудно ще се разберете...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 21:58

...татусите...Хитлер-Митлер са подробности...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 22:00

...но България без българи е ОК!!!....
...всички закони и норми са спазени...[beer]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   06-01-15 22:01

Невъзможността да обединиш нацията около една обща кауза, доктрина или идеал не е провал на компонентите на нацията, а провал на държавността. Ако Аспарух искаше България с българи трябваше да натири славяните и траките.... и кой щеше да диша под вода при Ахелой???
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 22:04

...много си прав!...България за циганите!...да дишат под вода!....
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   06-01-15 22:06

Уравнението ти е грешно подредено (както и на една голяма част от българите).
Не е България за българите
България за циганите
България за турците и пр., а: всички за България.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 22:07

Аман от толерасти. Приветствам момчетата с Левски.


цък

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   06-01-15 22:10

Колкото и да не ви изнася на някои, всеки роден тук е българин. Който не е роден тук, но се чувства българин, също е българин.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 22:12

h_bio ...а Турция за кого е ?...за всички ???...или всички за Турция???...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   06-01-15 22:14

Не знам и не ме интересува.
Ако ти знаеш може да споделиш. Ако не знаеш, можеш да звъннеш на водещия си офицер Али да ти каже какво да ни кажеш.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 22:17

...не те разбирам...поясни !...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: pmartinov   
Дата:   06-01-15 22:18

Деградиралия социум си има характерни белези които не могат да се объркат.

Когато на човек му липсват вътрешни качества си добавя такива отвън...

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 22:18

Да си .... тъпата дъжава. Нито протестите ни протести, нито полицията ни бие както трябва. Ей тези "лумпени" защитиха хората в Катуница. На дъжавата ли да чакаш. На някой от пишещите по-рано...България е била военна сила номер 1 на полуострова преди 100 години.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   06-01-15 22:30

Когато мечтите ни спрат да бъдат агресивна милиция и военна мощ, а примерно научни и технически успехи, гражданска отговорност и равноправие, тогава ще си татуирам каквото кажете [smilie5]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 22:33

Което е видно от заглавието и застъпената агро тема.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 22:35

sherbit ...не се хаби....не му е мястото тук...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   06-01-15 22:46

Прав си! Ние не ви заслужаваме.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   06-01-15 22:49

h_bio ...всеки си иска Родинката...опитай се да разбереш!...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   06-01-15 22:50

В студената вода и баба знае. Ислямска държава е на две граници от тука, отивайте да браните вярата и родината като сте толкова напети патриоти христиени....
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 22:50


https://photo-forum.net/static/forum/2015-01/jksr5295.JPG


http://www.bliasak.bg/uploads/newBroi/file10790.jpg



Туй мОмче е по-арно... Поздравява.



Публикацията е редактирана (06-01-15 22:54)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: тьма   
Дата:   06-01-15 22:52

О, страхотно, предпочитам да виждам мъже, татуирали лика на Левски или знак на прабългарите, посочен в снимката на something, отколкото Хитлер, свастики и йероглиФи, чието значение малко хора знаят, да не говорим за разни съблечени дами, изреченийца, имена на бивши вече любими ....

А и кой от вас е наясно един мъж, сложил на рамото си образа на Левски, дали не е по-Човек от професор от БАН, например.

Андрей, тебе изобщо не те визирам в случая.

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   06-01-15 23:09

А Раковски смятал, че ще мине с 1000 души по билото на баклана и до морето ще е армия от милион...какъв наивник.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: AndreyIst   
Дата:   07-01-15 00:17

Даниела, благодаря, че не ме слагаш в кюпа.
Но, момчетата с татусите са толкова патриоти, колкото аз съм привърженик на ЦСКА. Но дори и като заклет левскар не ми е хрумнало да си татуирам образа на Апостола където и да е.

Аман он неонацисти и фашизирани ноебразовани младежи. Твърдо съм на мнение, че има граждани на България от турски или цигански етнос, които са много по-добри български граждани от класически "чистокръвни" българи.

Хюз, зная, че ти ме разбираш ...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   07-01-15 00:30


h_bio ...щеше да ми обясняваш , кой е водещеят ми офицер Али!!!...

...чакам!!!...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: шдфдшд   
Дата:   07-01-15 00:31

...турчин ли си?...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: stoyanivanov   
Дата:   07-01-15 00:58

J0R0,
изтрий си темата, моля те.
Нито те разбраха, нито пък ти отся плявата от зърното. По моето скромно мнение, разбира се.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: mihalo   
Дата:   07-01-15 03:17

Само да приема хомо сапиенс за животински вид... и всичко си застава на мястото ):)) Да не забравям, и аз съм от същата "черга" /на приматите/ :))

J0R0, хубаво сритване се получи :))) [smilie24] [beer]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 08:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: realnoncho   
Дата:   07-01-15 08:13


https://photo-forum.net/static/forum/2015-01/xprf4123.JPG


http://inews.bg/pictures/718726__377.jpg



https://photo-forum.net/static/forum/2015-01/mvob3869.JPG


http://hotnews.bg/uploads/tinymce/elena/blagoi-georgiev-27-05.jpg




https://photo-forum.net/static/forum/2015-01/blun9563.JPG


http://www.nenovinite.com/img/1331022146_ogito.jpg




Публикацията е редактирана (07-01-15 08:16)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 08:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   07-01-15 08:44


"Автор: шдфдшд
Дата: 07-01-15 00:31

...турчин ли си?...
"

Въпроси като този и хора като тебе ме карат да съжалявам, че не съм.

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 09:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-01-15 09:14

Страшно изостанали мозъци има тук. Какво точно се променя в човека от неговия външен вид? Защо не се гледат истинските му възможности, творчество или образование?
Аз нямам татуси, но имам характерна бяла брада и нося черни метал фланелки и черни ръкавици с рязани пръсти. Доста често ме питат защо не се обръсна или не съм ли дърт за да нося AC/DC и това го правят достатъчно интелигентни хора, та чак се чудя.

По темата и в отговор на fraction - познавам лично човек, който има огромен цветен татус на герба на гърба и работи в голяма световна компютърна фирма, като програмист.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 09:29

Темата е нелепа. Показаните хора не са достатъчно брутални за да им се отделя внимание. Чалгарите ме нервят, с тези момчета просто бих се съобразявал.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: J0R0   
Дата:   07-01-15 09:31

Добре де, не е толкова сложно...

Нищо против татуировките, но да си татуираш Левски на краката е като да направиш тоалетна чиния с образа на Дева Мария.
Още по абсурдно е да го комбинираш с лика на Хитлер или със свастика, защото идеите на Левски и на Хитлер са абсолютно противоположни. Който ги е чел де.
Лош вкус е, да не кажа простотия, съчетанието на свастиката със знака на хановете от рода Дуло, мисля че е това от снимката на Сомтинг. Не ми е ясно как тъма харесва едното, а не приема другото при положение че са на един гръб, но като за тъма е простено...
Да си татуираш на главата "made in bulgaria" би могло да мине за свежарски хумор в стил братя Маркс, но за съжаление не е.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-01-15 09:41

Свастиката е символ на 6000 години и има много общо със знака на хановете. Това, че някой я е използвал преди 70 години не променя нищо.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 09:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: rapesco   
Дата:   07-01-15 09:50

Нямам нито един татус, та бил той и на Левски, Ботев и т.н.
Всяка година ходя на по 2-3 почивки с децата си в България и не пропускам нито един музей или манастир, без да не влезна и да покажа на децата си историята и културата на нашата страна. Сега в училище когато имат История, големият ми син почти няма урок, в който когато отвори страницата и да не каже аз бях там, видях родната му къща, оръжието, знамето и т.н.
И понеже казвате, че карловци се праскат за най-големите патриоти, ще разкажа случка точно от родната къща на Дякона. Отиваме в Четвъртък около 13 часа и влизаме вътре, а дветете служителки ни казват, че затваряли музея. Имали обедна почивка. И понеже имаше и други хора всички се възмутихме, казахме им, че идваме от другия край на страната и не е редно и двете заедно с охраната да излизат едновременно и да затворят посред бял ден. Ако са на смени по обяд (явно държаха да си правят компания докато обядват) няма да затвори музея. Те обаче най-безскрупулно удариха кепенците, две минути след което пристигнаха два автобуса с деца, които трябваше да чакат на този пек цял час. На въпрос къде можем да се оплачем, ни бе отговорено: дреме ми дали ще влезете или не. Явно и шефовете им така мислят, и на тях не им пука за да измислях обедна почивка при двама служители и охрана. Никъде където съм бил в чуждоземско не съм видял обедна почивка. Ние си заминахме, а децата бяха разочаровани. Въпреки всичко на връщане за дома в Неделя минахме отново и успяхме да разгледаме.
Та патриотизма се носи в душата и сърцето. Някъде бях чел статия, че само родните ни футболни отбори носят имена на патриоти. Това е и причината да се правят татуси с ликовете на нашите герои, а не от патриотизъм.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: falcon   
Дата:   07-01-15 10:03

Жоро, примери за лош вкус бол, та че не виждам нищо толкова шокиращо, но определно темата изтрущя в крайностите...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 10:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: kreten666   
Дата:   07-01-15 10:06

Има хора с доооста ограничени разбирания ! Татуировки е имало , има и ще има !То и дрехи всеки има , едни имат повече от други . Тауирането е изкуство , така както и фотографията ! Възмутените от тауираните , защо не се възмущавате от хора тип "японски турист" ? Ама си викате "ей какъв апарат/обектив има този" (например) . Моля , не бъдете тесногръди и "коне с капаци" (не искам да обидя никого) [beer]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 10:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: falcon   
Дата:   07-01-15 10:13

Това боравене с квалификации е уникално. Като чета темата и повечето подобни се чувствам като на 14 когато спорехме дали метъла или диското било по-истинскка музика. Стига бе хора, как е възможно зрели хора да правят такива генерални квалификации.....
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: J0R0   
Дата:   07-01-15 10:15

Но виж, ако Андрей си татуира на главата "made in bulgaria" и се появи така на научна конференция, това вече е брилянтен хумор.
Като билог не знам, може би няма да се нареди до Дарвин, но ако направи тази смела стъпка ще се нареди заслужено до Чарли Чаплин.
А ако убеди всички учени от БАН да си татуират на главите "made in bulgaria", не само ще влезем в книгата на Гинес, но една година България ще е на първите страници на световната преса. Ще се прочуем по всичките земни кълбета. Мисля че учените ни дължат този жест на Родината. Андрей, ти си!
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Gospodin, разходи се със свастика из центъра на Берлин и обясни как това е символ на 6000 години ни това че някой преди 70 го е използвал нищо не променя [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Може първо в Тел Авив, за по-сигурно.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 10:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   07-01-15 10:18

Тия момчета горе с татуировките, интелектуално въобще не се различават от мангалите, дето си татуират котва, "Сл. бриаг '82" и "Айше" по ръцете.

Не защото имат татуировки, харесвам хубави, стилни и смислени татуировки.
Както се казва и такива трябва да има в мейн стрийма :)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   07-01-15 10:19

Странното е, че свастиките не са проблем само в Русия и останалото пост съветско пространство. Всъщност не е странно, а иронично.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 10:20

"Както мухите кацват на чужди рани, тъй и осъждащите уязвяват чуждите грехове"
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   07-01-15 10:21

А нищо странно няма. Едно момче знам като тия горе, дето на едната ръка има свастика, а на другата сърп и чук. Викам "Що така, ве, мен?" [smilie18]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 10:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: realnoncho   
Дата:   07-01-15 10:31

falcon [smilie24]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: 5co   
Дата:   07-01-15 10:34


https://photo-forum.net/static/forum/2015-01/cvkb7967.JPG


https://c2.staticflickr.com/4/3215/3758553924_5d5e5be9f8_m.jpg



Тази е върла фенка на Уили Нелсън.
Татуирала си го е на най-интимното място.
Не съм виждал наша патриотка да си татуира така Ботев?
Но пък от друга страна редовно да му го бутат в брадата [smilie11]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 10:40

Татуировките сами по себе си не са израз на простотия или нещо подобно. Съдържането им обаче може да е.

Никога не съм бил патриот. Не смятам, че Левски, знамето или някаква сграда са светини. Българите не са най-великия народ на света, не сме изобретили компютъра, в космоса летят и по-обикновени песни от нашата. Не съм горд, че съм българин. Нямам заслуги за постигнатото от мои сънародници преди мен и не виждам причина да си приписвам чужди успехи, за да се чувствам значим. Стремя се да съм достоен човек. За повече не мога да се надявам. Това, че ще ида да видя някой манастир или нечия къща, с нищо не ми помага да осмисля уроците на историята. С нищо не вреди, но не е нищо повече от туризъм.

В Турция също съм бил и наистина имаме много да свършим преди да ги настигнем турците, а после чак да мислим как да стигнем американците. Турците са много по-гостоприемни от нас и са страшно работливи. През резания им е за България дотолкова доколкото нямат никакви намерения да ни завладяват, както някои пишман патриоти сигурно си мислят. Това че техни политици са се изказвали по темата нищо не значи. Тва е все едно те да съдят за настроенията на българите по изказванията на нашите убавци в парламента.

Също така съм атеист, но ако питате някой истински християнин, ако има такива изобщо, ще ви каже, че такова почитане на Левски и приятели е идолопоклонничество и е грях.

Патриотизмът е празна идея. Всеки по света може да е патриот и да смята, че неговият народ е номер 1 и ще е прав също толкова, колкото всяка майка е права, че нейното дете е най-красивото, най-умното и тн. Фактите са други. Затова се радвайте, че сте българи, защото за гордост няма място.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 10:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   07-01-15 10:44

" Нямам заслуги за постигнатото от мои сънародници преди мен и не виждам причина да си приписвам чужди успехи, за да се чувствам значим. "

Това е добро. Останалото няма да си позволя да коментирам.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 10:49

Татусите са си човещинка, но човещинката не е само татус!

Биха ли могли учените от БАН да направят списък с положителни и отрицателните явления покрай един татус, примерно онзи с гърба на Л. и Х. ?

ето един екстремен шедьовър - (народна песен) , достойна поне за опит за анализ. Ако не от учен от БАН, то от някой който може д акаже нещо различно от "ля ля ля"
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: AndreyIst   
Дата:   07-01-15 10:52

Ааа, Жоро, на научните конференции на всяка проява на национализъм се гледа с много лошо око. Научните групи по цял свят са съставени от много пъстро присъствие на етноси и религии.
Научната конференция е едниственото място, на което учен от Израел с класическа малка шапчица представя резултати и след презентацията гражданин на Иран му задава въпроси по темата. Толеранса е пълен.

Татуса е явна демонспрация, нещо повече - агресивен подход към социума. Не го сравнявайте с дрехата, защото мозъкът е устроен да приема дрехата като обвивка, която можеш да махнеш, да смениш и да станеш друг.

При татуса, обаче е друго - това е вече инплантирано в теб и присъства с теб. С един татус казваш много повече, отколкото с една дреха. Има и друго - във времето татуса е бил ритуал, който е бил привилегия или задължение на определини кръгове хора в определени общества и народи. заемането му и пръвръщането му в съвременна изява за мен е нелепо. Не го наричайте искуство, защото се сещам за няколко драстични примера кои неща могат да бъдат разглеждани като такова.

И да, право на всеки е да се облича, татуира, да си пуска бради, коси и прочее неща. А мое право пък е да ги определя като нелепи, което не променя професионалното ми отношение към съответния човек.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 10:55

С другото не съм съгласен, но с това да " А мое право пък е да ги определя като нелепи, което не променя професионалното ми отношение към съответния човек."

И на научните конференции няма толерантност. Това е мръсна дума. За мене значи лицемерие. Просто в научните среди е по-важно какво ти е в главата, а не каква шапчица има отгоре.



Публикацията е редактирана (07-01-15 10:57)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 11:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-01-15 11:13

J0R0 , не е смешно, а жалко, когато се налагат подобни глупави забрани. Все едно да се забрани петолъчката, че е ползвана от комунистите. Предполагам в Иран също не може да се разхождаш с еврейска звезда на фланелката, но сигурно няма проблем да си с образа на масов убиец, като Че.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 11:22

fraction ходи толерирай тея дето на село изнасилват 80 годишната ти баба или тези които на стадиона ти пребиват детето понеже било със шал на противниковия отбор ... Толерантността се заслужава, няма общо с белези мелези ...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 11:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 11:36

lorddemonic ти какво правиш по тоя въпрос? Не че тука присъстващите не сме само форумни войници, но поне викам да не се обвиняваме за неща, за които сме виновни и самите ние. Защо толерираш да те управляват идиоти и да говорят от твое име? Фактът, че дори след катаклизмите последните години хората пак си гласуваха за същите овчари, е показателен, че толкова си можем като нация... Още една причина да не се идентифицирам с българите, а с всички хора по света, които споделят идеалите ми.

Обикновеното човешко уважение, не се заслужава, а трябва с него да се подхожда първо винаги, когато срещнеш непознат. После вече този човек може да те разочарова. Ако подхождаш с недоверие и смяташ всеки за враг преди да докаже, че заслужава уважението ти, винаги ще имаш повече врагове отколкото приятели.



Публикацията е редактирана (07-01-15 11:47)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 12:17

Идиоти скоро не са ме управлявали (някъде от комунизма). Управляват ме хитреци като комшията примерно - краде си ме на воля хич не му пука. Аз казах , че спадам към едно малцинство, което отдавна се е отрекло от хората като цяло. Когато мога, наказвам сам ... бия без да питам. Отделно гледам да възпитам детето си добре ... за малко бях и учител в гимназия, но се отказах като не видях "будни" очи ... И да винаги подхождам с подозрение тъй като 9 от 10 човека си го заслужават и то не само подозрението батсали ... Твоя ник ми звучо като нашенския самоковския бат Сали хаха
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 12:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: gardner   
Дата:   07-01-15 12:26


А кой е Васил Левски?
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 12:31

С такива прости изказвания за патриотизма няма да стигнем далеч. Всяко нормално общество се програмира това. В другите държави полицаите са тъпи и военните не са герои и нищо не правят. Но филми и медии ги правят герои и залагат уважение от обществото.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 12:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 12:37

турците са го наричали призрак [smilie5], заплаха за не един харем :-DDDD
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 12:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 12:55

Лорде, и детето ли го възпитаваш да бие без да гледа и да мрази от малко? Същ патриот, достоен българин... [smilie5] Ако смяташ, че не те управляват не само хитреци, но и откровени идиоти, почвам да се съмнявам в твойте умствени качества. Да те светна - работата на даскала не е да намира будни деца, а да прави децата будни.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 12:56

fraction информатика. За боя говорех като хванеш някой да те краде. Че при нас арестуват и после пуска, тоест нищо е за тях. Тя нашата полиция си е "бъзлива" , не си ли гледал по нова телевизия репортажи, Бат Сали енерго, нападаха циганите училища преди години. Лека полека изселват хората, около махалата крадяйки и унищожавайте тяхна собственост да си продадат къщите на безценица ... А вие тука цяла тема за някакви си татуси ... пффф
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 12:58

batsali детето ми има свободен избор, аз не възпитавам с пръчка да прави това и това. Ходи "святкай" някой друг ... само форумни професори тука , а на улицата мишоци ...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 13:00

Работата на полицията не е да раздава правосъдие, а да залавя тези, които следва да бъдат съдени. Каква част от работата на едно общество е нужно да ти се обяснява като на първолак? Кажи да не се хабим... За детето гледай да си намериш някой друг да го научи, че ти имаш пропуски големи.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 13:02

Ти като отиваш за хляб правиш ли по десетина граждански ареста на улицата? Кажи ми, че правиш, иначе ще се окажеш мишок.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 13:03

Това кристалната интернет топка ли ти го каза. Да в мен има някаква омраза ама тя не се е породила в интернет, както твоите клоакови съждения. Какво се опитваш да ми кажеш ? Че съм ограничен, а ти си нещо повече? Не са хаби бе Сали не желая нищо от теб. Лек ти и ден [beer]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: novi4ok   
Дата:   07-01-15 13:09

Четох, четох и толкова гнусно ми стана... А аз си мислех, че този форум е едно от малкото останали места, в които лумпенизацията на българина е спряна ефективно.
Какъв патриотизъм, какво родолюбие? Татуси с Левски? Бой за цигани и турци? Толерасти? Вие, с тези изказвания - откачихте ли? В кой век и в коя част на света живеете?
Гади ме е от вас, псевдо човечета! Вие не сте дори за средновековието. Вас трябва да ви изпратят в пещерите с по един боздуган в ръка. И там си татуирайте каквото си искате в почивките, между разбитите черепи на противниците.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: gardner   
Дата:   07-01-15 13:23


Не важно кой пита.
По важно е неразбирането кой всъщност е Васил Левски.
Борил се е срещу легитимната официална власт, с противозаконни средства, значи е престъпник.
После, някой може и да не знаят, но той е убил със собствените си ръце едно невинно ратайче, значи е и убиец.
Е, тогава защо въпросните, които видно имат подобни подбуди и цели, да не си го татуират по телата си?
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 13:29

Тутакси ставам демоничен като лорда, само се покажи! [smilie3]

тоест гяурската Война ще е най-жестоката и най-срамната.



Публикацията е редактирана (07-01-15 13:42)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 13:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: gardner   
Дата:   07-01-15 13:49


Какъв анадол ви е подгонил!?
Това са елементарни факти, за които български доценти и професори говорят и пишат днес.
Вие сигурно сте толкова изостанали в информационно отношение, относно онези времена, че вероятно не знаете и истинската причина за избухването на Априлското въстание?
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: imitev   
Дата:   07-01-15 13:50

Е не от анадола, ама си има права човека...

Сещам се на тези последните циганя, като им спираха тока и циганката вика - ши крадем, щоту няма работа... Все едно ако има работа ще се хванат да я работят, пък и ще почнат да си плащат тока... Който от тях иска - работи, другите само се оправдават...

Закони имаме, но не се спазват...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 13:53

ми давай, просвети ни! Сега ти е паднало или мислиш, че непросветени по лесно се колят?
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 13:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 14:00

Ами гласувайте бе! Нали уж така ставало. Ей така някакви умни будни сънародници изпратиха Бареков да ги представлява в европарламента. Ако дебил като него може да те излъже, какви надежди изобщо можем да имаме да се "оправим". Най-жалкото е, че хора като лорда искат да дърпат назад, да рият още по-дълбоко в калта, зер да не ги нарекат соросоидни толерасти. Откажи се от просветата, но бий без да питаш.

Детето ти, Лорде, няма избор. Ти си му примерът в живота и то на тебе хваща повече вяра отколкото на комшията. Ако ти го провалиш, проваляш родината. После иди реви по форумите, че други ти били виновни...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fraction   
Дата:   07-01-15 14:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   07-01-15 14:06

Нещата не са само черно или бели. На същия принцип някой може да отиде някъде у да убие маса народ, защото са казали, че Левски е престъпник или убиец, както евентуалните араби, дето са претрепали хората във френския вестник, защото видиш ли, се били почувствали обидени от карикатурите на аллах в негово издание. За тия неща трябва да се мисли и говори интелигентно. Затова има демокрация- всеки е свободен да си изразява мнението, без угроза за живота и здравето си, иначе сме загубени. И по нищо няма да се различаваме от брадати маргинали с калашник. Най-вероятно и те имат някакви религиозни татуировки по телата си [smilie3]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 14:09

На мен ми е интересно какво пишат турски историци за Левски, българските д аречем, се знаят?

В исторически план как така една империя като турската не съумява да признае пролетната птичка?

На други места по света .. се признават ..и да, по-добре живеят хората ..., уж
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 14:11

Никога няма да разберем какво пишат турските историци, защото да знаеш турски е предателство [smilie5]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   07-01-15 14:11

Какво искаш да пишат.Едва ли знаят кой е. Освобождението на България е било част от големия разпад на Османската империя. Ние сме си една малка част от този процес, хич не толкова важен и знаков.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: gardner   
Дата:   07-01-15 14:16

"Автор: shamelessEyes
Дата: 07-01-15 13:53

ми давай, просвети ни! Сега ти е паднало или мислиш, че непросветени по лесно се колят?


Автор: fraction
Дата: 07-01-15 13:59

gardner,
не ни подценявай, само се чудя JORO кафе ли пие, че не те е баннал

твои съмишленици, току що са разстреляли 11 човека в редакция на вестник в Париж ..."

Абе вие двамата, първо да ви попитам, добре ли сте с главите?!
Какви мои съмишленици, като те приличат повече на Вас?

Вероятно са същите невежи като вас. И също така агресивни.

Като сте невежи, поне сега има интернет.
Има търсачки.
Потърсете дали Васил Левски не е убивал ратайче.
Потърсете и за истинските причини за избухването на Априлското въстание, преди да се излагате тук!



Публикацията е редактирана (07-01-15 14:17)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 14:24

Аз съм добре, благодаря за загрижеността! За колегта не знам :-DDD
Давай линковете провокаторче, че ше сменя азбуката!
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: h_bio   
Дата:   07-01-15 14:27

Темата си стана Made in Bulgaria отвсякъде!
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: batsali   
Дата:   07-01-15 14:43

Че как [smilie5]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 14:47

Уважавам турците заради кока-колата и сноуборда, но да пипа жена ми 500 години .., си е сериозно престъпление [smilie5]

не нам, оправяйте се!
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: kukumichin   
Дата:   07-01-15 14:54

Коментирайки татусите ми харесват - какво означава мейд ин булгериа.
Ай стига с ограничена светосила сте гледали на този свят. Като не ви харесва ами ..... таутирайте си - трън.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-01-15 15:24

да ми върнете жената, ей наркоманизирани сноубордисти!

Vengo
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: rx   
Дата:   07-01-15 15:36

Цялата тема е не само абсурдна, но и издава доста сериозно лицемерие - критикуват се "хората, които поставят разни групи от други хора под общ знаменател, които групират хората по цвят, раса, религия, етнос" и в същото време авторите на въпросните изказвания групират хората по цвят(на татуировката). Oh the hypocrisy...

Единствено едно нещо в темата е вярно - когато затриха момчето в катуница, единствено въпросните "лоши хора" реагираха. Останалите седяхме пред тиливизура и цъкахме с език.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 15:51

rx точно това намеквам на оня горе професор с депутатския ник. Живота прави тези хора такива каквито са. А за съденето и цитат от библията съм сложил въпреки, че хич не съм добър християнин...
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 17:26

За мен е гнусно да се отвяря подобна тема. От всякъде ни натрапват далеч по-гнусни момчета. Отявлени и метросексуални веселяци трябва да приемем, а "мъжкарите" ни дразнят. Ако тези "лоши момчета" наречете скинхедс, без да знаете значението на думата, им правите комплимент. Имат ценности... тия с вдигнатите вежди и оформен триъгълник нямат. Хайде сега четете в нета да ме опровергавате.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: frenchev   
Дата:   07-01-15 17:30

Тази тема няма място тук.

Въпроса ми как може админите да търпят подобна тема е излишен, при положение, че един от тях я е пуснал лично.

[smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: Iordanov   
Дата:   07-01-15 17:34

Ми точно в Катуница въпросните хора са отсъствали. беше рокерски клуб. Въпросните хора си чупят тиквите около стадион "Васил Левски" най-често.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 17:40

Учим се да търпим различните...Ми тези момчета са различни. Мен ме дразнят много по-аморални хора които виждаме и изхранваме всеки ден....сигурен съм че така е и при повечето хора. Не отваряме тема за тях да ги порицаваме да не се засегнат ли? Спирам да пиша в темата!
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: prozium   
Дата:   07-01-15 20:13

@sherbit, ти показа едната крайност - позьорщина и татута като моден аксесоар, други показаха татуси под формата на криво разбрана философия и идеали. И двете неща са крайности, затова и реакциите обикновенно са преекспонирани. Не разбирам защо е този хейт? За човек съдиш според действията му - ако те включват напиване и побой, сигурно си заслужава квалификациите.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 20:28

Хора с български национални символи трябва да са последия проблем на тази дъжава.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: kirilius   
Дата:   07-01-15 20:33

Хора с български национални символи трябва да са последия проблем на тази дъжава.

Хитлер и свастиките ли са български национални символи?

Да си татуираш Левски може да бъде тълкувано най-много като проява на лош вкус, но не мисля, че това е целта на тази тема и няма смисъл да се обсъжда толкова. Хитлер и свастиките са съвсем друга работа.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: тьма   
Дата:   07-01-15 20:35

Ако искам Хитлер мога и на челото да си го изпиша - например, щото съм му фен на акварелите - и ако никому с това не преча, никой няма право да ме съди.

Я, си гледайте в собствените чинии и ако имате повече, дайте на ония, дето нямат [smilie23]

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 20:41

Hitler Was A Sensitive Man справка youtube
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: lorddemonic   
Дата:   07-01-15 20:54

тьма [smilie24]
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: MARLOV   
Дата:   07-01-15 21:00

Разбира се всеки има право да прави каквото иска с тялото си. Никой не оспорва това. Но не всеки който си сложи тату на Левски е патриот. Поне не и тези лумпени от снимките.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: 5co   
Дата:   07-01-15 21:02

Опитах се да поставя въпроса, дали това да си татуираш Левски на крака е уважение или е неуважение към Левски?
Ами ако някоя си татуира Ботев така

https://photo-forum.net/static/forum/2015-01/cvkb7967.JPG


дали това е уважение или неуважение към Ботев.
Къде минава границата между едното и другото?
А иначе който иска да си татуира каквото иска и на челото и на гъза.
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: Iordanov   
Дата:   07-01-15 22:15

Интересно, но липсват Ботев, Раковски, Волов, Бенковски и доста други. Дали пък няма връзка с някой клуб. Футболен например. Нещо си Запад?
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 22:23

Не гледам футбол, но " София Запад".
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: kirilius   
Дата:   07-01-15 22:35

Мдааа, сигурен съм, че този младеж тука заспива всяка вечер с акварелите на Хитлер [smilie18]


http://joro.photo-forum.net/images/ADI.jpg

 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: sherbit   
Дата:   07-01-15 22:41

Любител на Барби, но Клаус Барби :)
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: asahi   
Дата:   07-01-15 23:00

Или с това
 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-01-15 23:34

Докато "здравите сили" заклеймяват Фюрера, приматите действат. Днес в Париж скоро и у нас, а вие си лайте срещу луната.https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/rifle.gif


 Re: MADE IN BULGARIA
Автор: J0R0   
Дата:   08-01-15 00:01

Господине, методите на Фюрера нямат разлика с методите на джихадистите. И целите които си поставят са едни и същи, да прекроят света по техните калъпи.
Дивакът си е дивак, независимо дали става въпрос за Третия райх, Ислямска държава или путинска Русия.
Основният конфликт тук изобщо не е християни срещу мюсюлмани, както си мислят повечето празни тикви.
Когато нормалните хора по цял свят скърбят за убитите, в православна Русия се радват, заслужили го били.

Основният конфликт в света в момента е между приматите от всички националности, срещу цивилизованите хора от всички националности. Средновековието срещу съвременността.
Той си личи изключително добре дори и в тоя малък форум.
Но понеже така или иначе тая тема отиде в тиквите, по-добре е да я затворим.
 

 Тази тема е затворена