Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: hotsnail   
Дата:   11-01-15 13:44

Ами имам доста познати с RX100 дето ходят по планини и никой не се е оплаквал от ръжда. Явно и не се замерват с тях ами си ги слагат на връзката около ръката или врата и си снимат щастливо. Дори някои са с кожени калъфчета (имаше промоция преди време) Аз нямам такъв апарат нито имам мерак да притежавам такъв.

Това в dpreview дето си дал е по-скоро смешно и жалко за познанията на човека направил теста. Не бих го споделял

А да те питам кои от дискутираните турбо сапунери има прахо и влага защита сертифицирана като на телефон - Примерно IP някакво....а кои от тях са противоударни и ще ти признаят гаранция ако е паднал от метър и 50 върху скала.....просто пълни глупости. Всяка фототехника си изисква малко внимание. Някои модели но не и дискутираните издържат на мокрене или дори потапяне, но имай предвид ,че почти никога не се признава гаранция ако апарата е бил потапян.



Публикацията е редактирана (11-01-15 13:48)

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: Realll   
Дата:   11-01-15 13:48

Коментара ти е комплексарски. Хора с повече стаж и опит потвърждават това, което съм постнал. Твое е правото да се съгласиш или не.

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: hotsnail   
Дата:   11-01-15 13:49

Кои са тия хора и от кои имат повече опит?

Видно в тоя тест хората дето възклицават от долу и бегли познания по фотография нямат

ПП не ми отговори кои от предлаганите боклучави апарати имат прахо и влаго защита и са противоударни. Примерно на кой от тях пише сертифициран, че издържа падане от метър и 50 в-ху бетон и 30 минути под вода.



Публикацията е редактирана (11-01-15 13:57)

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: Realll   
Дата:   11-01-15 14:21

Еми те нямат понятие, защото не познават единствения и най-голям авторитет. Казва се hotsnail. Той раздава звездите на фотоапаратите и ги прави противоударни и влагоустойчиви.

ПП: Не смятам за нужно повече да ти отговарям, окончателно ме убеди в правотата си.



Публикацията е редактирана (11-01-15 14:24)

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: hotsnail   
Дата:   11-01-15 14:27

Един вид поради липса на рационални аргументи се отказваме да предлагаме боклуци в темата...добре значи все пак няма консенсус кои са двата най-хубави боклука?

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: ioana-foto   
Дата:   11-01-15 15:48

Лично аз в планина бих тръгнал само със една Sigma DP1 или DP1 Merrill ,едно евтино и леко стативче и 5-6 заредени батерии.

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: h_bio   
Дата:   11-01-15 15:49

В планината много често си трябва повече от 28мм, които предлага сигмата. По-добре с твойtо R1.

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: ioana-foto   
Дата:   11-01-15 16:36

Sony R1 също е отличен вариант за планина,има страхотен обектив започващ от 24 mm, но ако го предложа веднага ще ме нападнеш h_bio :-)
R1 и няколко филтри и стативче !

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: h_bio   
Дата:   11-01-15 17:04

То бая статив трябва да е за тежестта на Sony R1. Сега ще дойде един да ти обясни, че нещата пак отива към SONY NEX [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: chrisnoch   
Дата:   12-01-15 01:54

h_bio,
'Що скачаш като японско петле и се буташ между шамарите? Ясно е, че нямаш нито знания, нито опит. Къде си тръгнал да се пънеш с лаишки сравнения?!
Аз ти написах, че кадрите са неподходящи за целта, ти ме наричаш "болен Сони фен"! Де го чукаш - де се пука! Хайде по-кротко, че ставаш смешен!

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A3000 VS SONY HX 300
Автор: h_bio   
Дата:   12-01-15 07:16

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »