Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Търси се фотографКА
Автор: elrisha   
Дата:   13-10-14 22:42

Ето ме!

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се фотографКА
Автор: MARLOV   
Дата:   13-10-14 22:57

От гледната точка на любител без претенции , но отворен за красивото мисля че ти си ИДЕАЛНАТА! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се фотографКА
Автор: HP   
Дата:   13-10-14 23:29

Автор: realnoncho
Дата: 13-10-14 22:35

Кристално ясно човека пуснал темата се измъква от това дали ще се плаща и това "младо и красиво момиче" с което започва съвсем накланя мисълта в посока, че това е самодостатъчно и заплащане не се очаква.

А вие си говорете за клиентите-богове [smilie25]


Абсолютни глупости. Има обява-ти отговаряш ли на изискванията? И в крайна сметка кой си ти в конкретния случай, че да те интересува заплащането? И това къде ти се "накланя" мисълта не говори никак добре за теб.
Само многознайковци професори-психолози нещо са се навъдили напоследък нещо. Заплащане не се очаквало... много ниска топка, ама много...

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се фотографКА
Автор: realnoncho   
Дата:   13-10-14 23:47

В темата има 2 предложения, което не е чак толкова малко. Аз лично при ясни условия бих препоръчал още, но не искам да губя времето на снимащите колежки.

При неясни условия се появяват професори, че и по-висши академици поучаващи професорите [smilie25]

Още не знам кое е по-ниска топка, но предполагам в следващия си пост ще ми обясниш [thankyou]



Публикацията е редактирана (13-10-14 23:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се фотографКА
Автор: DeDomus   
Дата:   14-10-14 01:09

Доколкото съм запознат, в повечето случаи предлагащият услугата предоставя и ценоразпис. Може и да бъркам, де, нали не съм професионален фотограф.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »