Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  4  5  6 ..  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   13-09-14 02:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Rand   
Дата:   13-09-14 02:23

allyx, хората имат нужда да подкрепят и да се асоциират с марка, личност, събитие и т.н. Такава ни е в природата, социални същества сме. Но докато между Канон и Никон, или пък между Мерцедес и БМВ има забавна закачка, то ай феновете директно са обявили война на всички останали платформи и марки.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: prozium   
Дата:   13-09-14 03:02

Аз не разбрах само защо няма 4к ?! Маса телефони вече започнаха да правят видео с 4к резолюция, а най-новата ябълкане може ? Приятелката ми е със с5 и разликата между фулхд и 4к е доста видима ( въпреки, че 4к-то май не е съвсем пълното ). Жалко е, че епъл изостават, защото на андройдските производители като не им достига маркетинг се налага да наваксват с разни благинки, а сега ще вземат да се размързелуват =/

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: vga   
Дата:   13-09-14 10:23

Може би защото на дисплеи с такава резолюция няма видима разлика? Може би, защото ще заема твърде много памет? Може би защото нямаш 4к телевизор у вас и ти е все тая? Може би защото това все пак е телефон? Може би защото подготвят 8к в следващия си модел? [smilie5]

Това нямало, онова нямало... а това дето го има? Сравнявате круши с домати и се чудите защо хората са въодушевени - за сегашните iOS потребители този апарат е голяма стъпка напред. За по-напредналите андроид потребители не е. Аз обаче пак да питам, ако всичко, което искам да свърша с телефона си е да ползвам Hyperlapse-a на Инстаграм, кой телефон ще изберете? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   13-09-14 11:12

Ако всичко, което искаш, е дадена конкретна функция, е напълно естествено да избереш най-доброто за теб устройство, което я притежава.
Обаче както се вижда от изказванията на тукашните i-фенове, те се интересуват повече от това колко ще се обезцени my precious.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: красис   
Дата:   13-09-14 11:15

След като разбра за Айфон, Айпад, Айпод и тяхната популярност, Айше се почуства изключително горда с името си..[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   13-09-14 11:21

Аз не разбрах кое е нещото, което може Ай 6, а не може примерно S5? Избройте. Щото S5 може доста неща, които Ай 6 не може.



Публикацията е редактирана (13-09-14 11:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-14 11:35

langel: обезценяването е свързано с качество и търсене... Хайде намери ми 4s - телефон вече на 4 години под 350 лв. в добро състояние.. Ще намериш - таратанци. Защо ? Защото е престижно - ми не е - дърт е, защото е фетиш - ми не е - има си нови модели достатъчно хубави... Значи е друго - работи безотказно, има си всичко необходимо и е направен от качествени материали. И който твърди друго е предубеден или има киселогроздов синдром.. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   13-09-14 11:36

Да не говорим пъкза това:

Xiaomi Mi4

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-14 11:40

супер натокано китайче за без пари... след година се е разпаднал, след две е изчезнал от само себе си [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: don_kolev   
Дата:   13-09-14 11:41

Sentel няма нещо което да може Ай и да не го може твоя Самсунг... Просто има хора които харесват Айфон и други такива които харесват Самсунг.

Учудвам се на нетърпимостта, която създавате срещу ай-потребители. Зомбирани били, не знам какви и били. И така да е, какво от това?!

Спора за марки в телефоните е също толкова безмислен колкото и спора за марки фотоапарати.

Ае наздраве, че е време за първата бира![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: красис   
Дата:   13-09-14 11:43

Дааа чакайте да се разпадне,е тва китайче удари в земята недоразвитото американче.[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: realnoncho   
Дата:   13-09-14 11:50

Горби,
4s скоро ще стане на 3 години (не на 4), и основно се купува наистина заради епъл логото и дизайна (особено за жени) [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   13-09-14 11:54

Е това ви е аргумента - работил безупречно. Е те три функции как да работят?
Не бе, имам едно S2 вкъщи - работи безотказно. Сигурно е Айфон под прикритие...
Някой ще обясни ли в крайна сметка защо айфона е толкова скъп? Без нищо не значещи „аргументи” от сорта, че работел стабилно, моля. Само човек, който не е докосвал Андроид от 2 години може да твърди това. Говорим за флагмани, ясно е, че Андроид от 300 лева не става.
Нека всеки си купува каквото го кефи, но смешки от сорта, че айфона бил по-функционален е направо абсурдно твърдение.
И хайде, аз завиждам и нямам пари за Айфон, ами в САЩ, където всеки може да си купи всичко с договор, Андроид държи над 62% от пазара. 17% от епъл юзърите са си купили S5. А там лоялността към марката е на високо ниво. Тенденциите са такива. Статистика, кво да правиш.
И ще продължава това. Айфонът беше революция, но на стари лаври не се лежи. Справка Нокиа.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   13-09-14 11:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   13-09-14 11:59

Gorbi - нямам нищо против фенството. Но ми е смешна мотивацията на повечето /не на всички/ от нашите родни фенове.
Ако тукашните фенове се поразровят из форумите на американския плод-зеленчук, както и из професионалните им фото-видео форуми, лекичко ще им загорчи.
Проблемът обаче е, че повечето от тях /не всички/ просто не могат да го направят, което е и причината да търсят лесен за използване и сравнително безпроблемен продукт, което пък още повече засилва апитетите на плодзеленчука за откровено будалкане и лъготене.

Не можах да разбера защо трябва да търся 4s, след като и на по-ниска цена има много по-добри нови телефони?

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: prozium   
Дата:   13-09-14 15:21

@vga, e то по тази логика защо ти трябва повечето функции, които правят телефонът "смарт" ? И аз нямам 4к телевизор, но имам 2к монитор и разлика има във видеото. По-големият размер се преглъща с една 64гб карта ( 128гб все още са скъпички ) . Естествено си избираш устройството според нуждите, ако за инстаграм ти върши по-добра работа айфон - изборът е ясен :) ( не ползвам инстаграм, но си мисля, че андройдски телефон може да щрака снимки и да слага кроспроцесинг върху тях, ама може и да бъркам :) )
А колкото до това дали се разпадат бързо - добър мой приятел ще пенсионира скоро с2-ката си, която е вече на почти 4 години, ще си изживява старините в трабанта му, като медия сървър :D Така че и този мит е разбит.
А колкото до китайските телефони - ами с нищо не са по-долу от хтц, самсунг, лг, мото, сони и така нататък марки. Това, че ние тук великите европейци не сме ги чували, не означава, че не ги бива. Ние и на хуавей се смеем, но в Церн си ползват техни сървъри и защо не, когато дават същото за по-малко пари ?

В психологията има един интересен феномен - когато ти кажат, че лекарствата, които ти дават за главоболие са по-скъпи от обикновенният аспирин и изведнъж, започват да ти лекуват главоболието по-бързо. Същото се наблюдава и с вино - сипват ти от една и съща бутилка, казват ти че едното е на баснословни цени, докато другото е ширпотреба и изведнъж виното се превръща в еликсир :) Не казвам, че това е случаят и с ябълките, но би могло да има нещо подобно.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: ludiakolio   
Дата:   13-09-14 15:27

Четох една статия, че след официалното излизане на следващия ифон,на предишния модел заводски му се скопява производителността с около 15%...



Публикацията е редактирана (13-09-14 15:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Svetul4o   
Дата:   13-09-14 16:00

Искам да помоля мнозинството в темата да си шибне няколко шамара, че да се събуди. Дърляте се като малки деца за новата играчка. Това е машина, продукт на N на брой инжинери и най-вече маркетингови "гении". В света на бизнеса има най-вече и единствено пари, а морал, ценности и прочие са имагинерни понятия за замазване на очите. Всяка една голяма компания се опитва зомбира по един или друг начин клиентите си и е факт, че Епъл са майстори в това. Тази тема е потвръждение на това.

Липсват ми времената когато телефоните бяха телефони. Сега като седна в автобуса половината присъстващи неизменно са забучили поглед в супер дупер телефона, дето са събирали половин година пари за него. Това че е 25 процента по-бърз или 0,5 инча по-големия екран от предното притежание всъщност изобщо не ви грее и множеството нови функции изобщо не биват ползвани. Голямо важно, нали е най-новия, по-бързия и прочие бла бла бла.
Замислете се малко кое е важното в живота.

Приятен ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: petrov88   
Дата:   13-09-14 19:12

Днеска си стоя отегчен и чакам в сектора с дамски обувки в един магазин в Пловдив и ето какво видях...
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10644892_10203776861735252_256693681885226...


Не, ма*ка му! Това просто не е редно, това е фанатизъм, това е лудост и промиване на мозъци! Както в онова видео, което качих преди няколко поста...
И отново за "хейта". Не е смешно да имаш Iphone. Телефонът е хубав. Смешно е да се дават сравнения и да се посочва като "върха на хранителната пирамида" !

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   14-09-14 13:12

Автор: vga
Дата: 12-09-14 13:44

Някой с iPhone би ли ми конвертирал две клипчета с Hyperlapse, защото на андроидския ми телефон тази функция я няма?



Какво стана, някой справи ли си, да му дам и аз нещо за конвертиране?

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: vga   
Дата:   14-09-14 13:38

Никой не пожела да ми свърши тази услуга досега. :-/

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   14-09-14 13:59

И каква е причината?
а/всъщност нямат айфони
б/имат, но не могат да справят със задачата
в/айфонът не може да се справи със задачата



Публикацията е редактирана (14-09-14 13:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   14-09-14 15:39

https://www.youtube.com/watch?v=5nmm0ofA15k

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: hristomar   
Дата:   14-09-14 16:58

Някой от Андроид потребителите може ли да ми посочи модел с наличие на бобина за индуктивна връзка със слухов апарат?
На тоя свят има глухи хора, които при доближаване на телефона до протезираното ухо се получава микрофония, ако обаче се спре звука сигнала се предва по индуктивен път на слуховия апарат и глухия чува разговора без микрофония. Има го на iphone 4, мисля и на по-новите го има, а преди го имаше предимно на върховите модели Siemens. Питам, защото имам глух човек в семейството и изглежда той е от заблудените айфенчета. Та в тоя ред на мисли за да не му се присмиват какво прави вече няколко години с тия ябълки дайте предложения за андроид модели :)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  4  5  6 ..  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »