Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: kvakioh   
Дата:   01-08-14 16:48

Да не изляза ей така критикуващ или напразно говорещ, че има чувствителни, ето линкове, които авторът на темата да прочете, преди да даде тези пари. Безплатно е четенето, свалянето на съответните помагала. Само малко време се изисква.
текст
текст
За сваляне ползвайте линковете longfiles за да добиете pdf файловете. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-14 16:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: satansho   
Дата:   01-08-14 17:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-14 17:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: Simbon4o   
Дата:   01-08-14 18:16

Д5100 + 18-105 се намира и в гаранция по 700лв. От тук една 50 1.8 за 200-250лв и системата е готова.

Семпъла от първата страница със замъгления фон е правен с турбозапунерка. Т.е. изобщо не е нужен апарат със сменяеми обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: storm93   
Дата:   01-08-14 18:26

daniil-k ,благодаря ти за предложението,но аз вече казах,че втора ръка фотоапарат няма да взимам [smile]. Предпочитам да дам 1000- 1100 и да е ново,отколкото 800 на нещо вече използвано ,особено когато става дума за техника.На теб желая успех с продажбата! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-14 18:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: quazimodo   
Дата:   01-08-14 19:05

Щом твърдо си решила да е нов начален Никон, ето това е твоята оферта: http://magazin.photosynthesis.bg/offer/280503000478.html

С обектива от този комплект ще успееш да постигнеш почти исканото от теб размазване ако на първо време се напънеш и прочетеш поне образователната секция на форума, за да разбереш как се прави[shtrak].


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: prisonbreak   
Дата:   01-08-14 19:08

ММММММ, само не си купувай Олимпус.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: jigsaw   
Дата:   01-08-14 20:01

Подкрепям мнението на quazimodo ! Що се отнася до размазването на фона, ще останеш доволна от това тяло и обектив. Само с нощните снимки няма да си ОК, но за толкова пари, толкова!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: Simbon4o   
Дата:   01-08-14 21:03

Щом трябва да е ново, за мен това е по-добро. 3200 е по-нисък клас, нищо че е по-нов. Скоро ще му падне повече цената от колкото тази на 5100 и плюс като 24мп срещу 16 за мен не е плюс. Виж въртящия дисплей си е полезна екстра.

В този клас никон имат по-добрите твърди обективи(за мазане на фона), а канон зуумове. Ако става дума за обективи де, което за мен е по-важния фактор при избор на система.

Примерно на канон няма свестен 50 1.8, 35 1.8(изобщо няма), а на никон няма евтин пейзажен обектив като 10-18. Поне за момента положението е горе долу такова.

От гледна точка на автофокус, никон определено са по-добри. Най-евтиния канон със свестен АФ е 70д. Или ако не свестен поне конкурентен на никончетата, които в ниския клас са много добри.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: storm93   
Дата:   01-08-14 21:24

А някой тук да знае или да има впечатления от Никон Д3100?

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: sathv   
Дата:   01-08-14 22:37

Много хора имат. Да не кажа всички. Това е най-тъпия DSLR заедно с Canon 1100 който може да се намери нов. Апарат на 100 години. Не знам защо имаш желание да носиш такъв кютук, който само прилича на модерните си братя. Ако ще избиваш комплекси това е друга работа. Ако мислиш, че ще изглеждаш тежкарски в очите на някой вече е късно. Хората са добре информирани и освен големината на апарата гледат и надписите. Като прочетат 3100 и работата е ясна. Евтенийка. Даже ставаш смешен. Та предложението ми е да оставиш тези кутии /разбирай този клас фотоапарати/ то и без това времето им е определено и скоро ще застанат по рафтовете до средноформатните системи и да си вземеш една безогледалка. Какъв модел няма да коментирам. То и достатъчно има писано по форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: Simbon4o   
Дата:   01-08-14 23:08

Пък смятай като ме видят мене да снимам с Д5000 и некс 5 как им изглеждам на хората [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: storm93   
Дата:   01-08-14 23:09

Ако имах намерението да избивам комплекси,шях да си взема нещо втора ръка,а не да дам ей така 1000 лв,защото за мен и 1000 лв са си пари,дори за теб такъв апарат да е "евтинийка".Просто искам нещо за този бюджет,което да прави г/д това,което съм описала. Казваш само,че е тъп,но не се аргументираш защо?Какви му са недостатъците? Не ми препоръчваш и по-добър. В този случай коментарът ти за мен е безполезен.



Публикацията е редактирана (01-08-14 23:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: storm93   
Дата:   01-08-14 23:18

Simbon4o А ако избера да речем това,което предлагаш , д5100 http://magazin.photosynthesis.bg/offer/280503000595.html ?
С този обектив,с който се продава ще мога ли да правя този замъгления ефект? Дали снима добре през нощта? Какво можеш още да ми кажеш за този модел?
Благодаря ти!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: Sentel   
Дата:   01-08-14 23:21

Добре де, вече не само аз ти казах - вземи D5100, имам такъв от скоро - доста добра камера е. Д3200... бива, айде, но Д3100 не става. Защо не става - чети в нета подробно, тук ти казваме накратко. В профила ми можеш да видиш няколко снимки точно с Д5100 + 35 1.8. Аз съм си пълно аматьорче, така че ще добиеш представа.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-14 23:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: storm93   
Дата:   02-08-14 00:30

Така.Сега пък се навих за д5100.Какво ще се получи, ако съчетая http://www.pazaruvaj.com/cifrovi-fotoaparati-c40/nikon/d5100-body-vba310ae-p47152171/ с обектив http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=17&product=236&show=additional ???

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: Sentel   
Дата:   02-08-14 00:45

Ще се случи, че няма да имаш автофокус. Вече съм ти дал линк кой е правилният обектив.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: storm93   
Дата:   02-08-14 04:56

Sentel , ти този обектив ли имаш предвид да взема- http://technopolis.bg/b2c/details/393296/P11050202/Obektiv-NIKON-AF-S-35MM-F/1.8G ?
Благодаря ти!

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: satansho   
Дата:   02-08-14 07:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: quazimodo   
Дата:   02-08-14 07:53

Kакво боке, ние говорим за размазване[smilie5]! Просто с едните се постига малко по-лесно отколкото с другите[cool].


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: Don_Diego   
Дата:   02-08-14 09:52

"Размазан фон" не става само с ДСЛР

Взимаш си един по малък апарат от Олимпус, Сони или ФуЖи и си щракаш, без да мъкнеш кютуци... ама наистина порови малко във форума, има достатъчно теми с тонове примери от снимки...

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв dslr да си купя?
Автор: Sentel   
Дата:   02-08-14 09:59

И даваш поне два пъти повече пари.
storm93, да, това е единият обектив, който имам и аз, другият евтин вариант е този. Даже с този ще имаш по-добро боке, но другият пък е по-подходящ за снимки в тесни пространства.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »