Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Nikon SB-900
Автор: wizarditaly   
Дата:   06-08-14 15:18

Имай в предвид че СБ 900 и 910 могат да командват други светкавици. Това също е причина да струват повече. Много зависи с какво тяло снимаш. Например Д800 има вграден модул за командване на други светкавици(безжично управление на няколко светкавици от тип SU-4). Зависи и за какво ще я ползваш. Разгледай характеристиките и прецени какво ще ти трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon SB-900
Автор: goldstar   
Дата:   07-08-14 11:32

Варианта с Д800 още няма шанс да съществува [smitten] [smilie5] Още я карам на Кроп сензорче на никон. Това с управление на други светки определено ще ми е един голям плюс.Аз искам сб910 но чисто нов не искам да се изръся 3 мин. заплати (+-)и за това оглеждам втора ръка , но едва ли някой ще си продава хубавата светкавица. И пуснах темата за мога да се ориентирам към други модели в този клас светки , един вид да се ориентирам , пък и смятам темата за полезна за хора които търсят светкавици и нямат грам информация като "мен" [smilie5] .[thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon SB-900
Автор: goldstar   
Дата:   09-08-14 12:22

Никой не иска да си продава светката обаче , стисльовци [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon SB-900
Автор: muzicantini   
Дата:   09-08-14 13:31

Светкавицата по-добре нова, защото не знаеш колко е ползвана и как, а тези неща с времето имат тенденция да се развалят и може да се наложи да сменяш лампата минимум.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon SB-900
Автор: iavorianev   
Дата:   09-08-14 16:27

Снимал съм с сб 900...вярно е бключва защитата при сватбарско снимане,но температурата беше 30 градуса и се вклщчваше само след много шотове (разбираи 50-60). Обаче ти можеш да се ориентираш защото има едно стълбче,което се покачва. После си взех сб910,коята също загрява при сериозно снимане,просто когато започне да загрява,разрежда времето на снимане и затова оставя впечатлението че загрява по бавно. При сб 900 трябва да се изчака да изстине 3-4 мин. Това което наи ме дразни и при двете е че нямат индикации за батериите. Която и от двете да си купиш няма да сгрешиш. Мисля че няма смисъл да се взема светкавица от друг производител. И къде е логиката да търсиш 2ра упортреба за 600,като за 860 ще си вземеш нова



Публикацията е редактирана (09-08-14 16:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon SB-900
Автор: compur   
Дата:   09-08-14 23:04

бе то, аз мислех да си продам мойта, но ти си се ориентирал към друг модел...[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »