Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Яхния
Автор: stown   
Дата:   17-07-14 00:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Яхния
Автор: Marten   
Дата:   17-07-14 10:45

Здравейте,

Хората, които са писали в темата предполагам, че са доста по-дълго от мен в този форум и имат по-добри наблюдения от мен. Аз чета форума от около година, а пиша доста рядко. Едва преди няколко дена качих първите си снимки, общо 4 на брой. Две от тях дори не влязоха в "избрани" и очаквано нямат никакви гласове.

Другите две влязоха в "избрано" и имаха доста гласове. Разбира се, рейтинг А е доста повече от рейтинг Б, но от друга страна и хората, които могат да дадат рейтинг Б са доста по-малко, т.е. процентно вероятно същото количество Б са гласували колкото и А. Не знам колко е очаквания рейтинг на добра снимка, защото не съм качвал особено много снимки, но ми се струва, че хората си гласуват. И не само А потребители, но и Б. Факта, че имам Б гласове ми говори, че Б-тата не са толкова надути колкото ги изкарвате. Хората са гласували за снимка на абсолютен непрофесионалист. Аз си снимам за кеф, съвсем с друго си изкарвам прехраната.

Не познавам никой от форума лично, т.е. не сме в някаква групичка с хората, които са гласували. Не виждам никакъв проблем.

Колкото до критиката.. Имам такава, разбира се. И на 98% съм съгласен с цялата критика под снимките ми. Е, имам и "+++" коментари, но не виждам как това е лошо. Все едно е дали някой ще напише "+++" или "Харесва ми". Нямам груби или обиждащи коментари. Може би защото не се обиждам от критиката, не знам..

Според мен форума си е доста добре, има снимки на доста високо ниво, хората си гласуват, споделят критика.. Всичко, което искам от един форум за фотография си е тук.

Поздрави.
 Re: Яхния
Автор: realnoncho   
Дата:   17-07-14 11:01

Да дойде един нов човек и да ни светне, че всичко което не е наред или е в нашите глави или сами си го правим [beer]
 Re: Яхния
Автор: МиленГенов   
Дата:   17-07-14 11:28

Marten изкара всичко толкова утопично,а преди два дена пусна тема "Проблем с изтриване на коментар под снимка " е това малко не го разбрах[smilie11]
 Re: Яхния
Автор: Marten   
Дата:   17-07-14 11:34

МиленГенов написа:

> Marten изкара всичко толкова
> утопично,а преди два дена пусна
> тема "Проблем с изтриване на
> коментар под снимка " е това малко
> не го разбрах[smilie11]

Здравей.

Да, имах проблем с функционалността на сайта, не можех да изтрия коментар. Коментара, между другото, не беше злобен или обиждащ, не съдържаше критика (или ако е имало аз не съм я разбрал), просто реших, че не е на място. Човекът беше коментирал с клип към youtube, като това по никакъв начин не предизвика негативизъм спрямо този човек.

След това в същата тема ми обърнаха внимание да не бързам. И от тогава не съм се опитвал да го трия (може би вече работи триенето).

Anyway, наистина не целя да налагам мнението си, а просто го споделих както очаквам да мога да го направя във всеки форум докато не нарушавам правилата на форума.

Поздрави.



Публикацията е редактирана (17-07-14 11:51)
 Re: Яхния
Автор: jigsaw   
Дата:   17-07-14 11:42

@Marten

Не е мой коментара [smile]
 Re: Яхния
Автор: Havga   
Дата:   17-07-14 12:17

айде стига бе хора, ставаше дума за две прости неща, а именно:
че за да си спечелим внимание и одобрение понякога сме готови на големи компромиси със себе си, включително и това да наричаме клишето и скуката майсторство.
в резултат гледаме едни и същи кадри до втръсване и мрънкаме що сайта върви на долу;
това беше обобщението;

другото е , че като липсва авто контрол в широкия смисъл е необходимо да има външен такъв, а той не се получава с анонимност и триене на коментари;
много малко хора тука имат дупе да кажат , че царя е гол..., но те не се и толерират;
и все пак да не забравяме или поне аз съм с такова усещане, че тука не става дума за пари , а за хоби, което трябва да носи предимно забавление и положителни емоции...
 Re: Яхния
Автор: fraction   
Дата:   17-07-14 12:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.