Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Избор на първият ми DSLR
Автор: IDA   
Дата:   13-07-14 14:50

И още нещо много важно. Когато купувате техника от втора ръка, внимателно проверявайте в присъствието на продавача, дали всичко работи както трябва (комуникация на тялото с обектива, управление на блендата, бърз, сигурен и точен аутофокус на всички АФ точки, светкавица и пр.). Ако не знаете, как се правят тези проверки, вземете с вас някой, който знае. Иначе, да не стане така, че да гризнете дръвцето? Тогава няма да има на кой друг да се сърдите, освен на себе си.


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първият ми DSLR
Автор: chrisnoch   
Дата:   13-07-14 17:20

Можем да се сърдим и на IDA, 'щото ни съветва да си купуваме технологично остарели гробници с архаична електроника и изчерпан ресусрс!
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на първият ми DSLR
Автор: v100ev   
Дата:   14-07-14 13:00

Взимаш си един 1100d, снимаш само RAW (вътрешния jpeg е ужасен, а raw-тата са добри). И после си добавяш оптика. Набираш оптика + опит. Не слушаш никого ([smilie5] ), че 4те цифри били кофти вариант (почети интернета - 1100 е уникат от бюджетните на канон) и когато решиш и имаш пари го сменяш с нужното ти тяло (ако въобще решиш да го сменяш). [shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »