Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: Almanah   
Дата:   05-06-14 16:42

Пускам обявата от името на моя приятелка, поради което за детайли и подробности пишете на посочения в края на обявата имейл:


АДРЕС Недвижими имоти е най-голямата агенция за недвижими имоти в България. Ние непрестанно се стараем да подобрим качеството на офертите ни. Знаем, че освен добрите описания, за клиентите значение имат снимките и разпределенията, които илюстрират предлаганите от нас жилища. Затова търсим да присъединим към екипа ни в Пловдив:

ФОТОГРАФ

Вашата работа ще включва:
- Посещение на имота.
- Заснемане на жилището – интериор, фасада на сградата.
- Обработка на снимките.
- Портретни снимки за визитки на консултанти.

Какво трябва да знаете:
- Търсим фотограф за дългосрочно сътрудничество.
- Очакваме човек с око за детайлите и усещане за пространство.
- Работите с Ваша собствена фотографска техника.
- Владеете Photoshop, Illustrator, Corel Draw или други производни програми за обработка на изображения.

Ангажиментът включва заснемане на около 10 имота на седмица, което сумарно може да се случи за ден и половина.

CV(портфолио)изпращайте на: v.kerekova@address.bg[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: allyx   
Дата:   05-06-14 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: vga   
Дата:   05-06-14 17:11

Нали ще кажете, когато търсите човек и за София? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: Thimotty   
Дата:   05-06-14 17:19

Браво @Almanah, колкото и да те врънкат не казвай колко предлагат. И щом ти е приятелка помогни й със избора от кандидатите, защото иначе ще я излъжат.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: Almanah   
Дата:   05-06-14 17:30

vga, за София вече има човек. [smile]

Thimotty, има си имейл за контакт и последващ подбор, така че пожелавам успех на всички, които има какво да предложат. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: deerstalker   
Дата:   05-06-14 19:32

Almanah
Браво на тази фирма, така се работи, така се печелят клиенти, така се изгражда бъдеще с успехи.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: deandim   
Дата:   05-06-14 22:01

браво!!!сега ако се "светнат" и автосалоните че се иска хубави снимки за да се продава...

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: fastman   
Дата:   06-06-14 00:25

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: vga   
Дата:   06-06-14 12:35

Няма страшно, тя работата ще се увеличи и ще има нужда от следващ човек [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: t.marev   
Дата:   07-06-14 19:49

То хубаво, ама като опре въпросът за плащане, тогава ще стане ясно колко имат нужда от свястни снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: dimidumi   
Дата:   08-06-14 00:31

Ха-хааа, те ако имаха нужда от свястни снимки , щяха да продават и свястни имоти...я вижте какви боклуци и коптори продават или дават под наем и тогава се надявайте на търсене на професионални интериорни фотографи [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: tisho86   
Дата:   08-06-14 09:30

vga, преди 2 месеца имаше и за София. Много ме бяха харесали, имах дори и вътрешни хора, но щом се стигна до заплащането си пролича, че все още не са дорасли за да дават "прилични цифри" на фотографите си. Така, че това колко е голяма агенцията само аз си знам[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: 798099   
Дата:   09-06-14 11:08

tisho86, имам конкретни основания да се съмнявам, че брокерите на недвижими имоти оценяват нечий труд по-високо от собствения такъв!

Преди време продавах една панелка като частно лице. Бях направил доста добри снимки с широк обектив (10-20). Както бях написал в обявата, че не желая посредници, така ми се изредиха поне 20 фирми за недвижими имоти. Масово охкаха и ахкаха колко били хубави снимките, ама като предложих на един-двама да снимам за тях... ГРЕДА! Не можели да си позволят таква разходи, значи! Имай предвид, че цени изобщо не сме коментирали - директно НЕ!

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: tisho86   
Дата:   09-06-14 12:03

798099, те за оценяване го оценяват, просто казах, че не са дорасли да плащат достатъчно, а и аз не исках някакви невъзможни цифри. Все пак съм вложил в техника, имам транспортни разходи, храна... Няма как за 500лв един здравомислещ човек да се навие.

Да не говорим, че повечето брокери са ужасни и само те пришпорват, не те оставят да си вършиш работата на спокойствие. Искат хем хубаво, хем да стане за 5 минути...

Както казах още не сме дорасли, иначе работата звучеше приказка.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: peter_m   
Дата:   09-06-14 16:27

Не разбрах - тези 10 имота седмично наведнъж ли се снимат за ден и половина (един след друг) по желание на фотографа, или разпокъсано цялата седмица ... по което време ти кажат...

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: allyx   
Дата:   09-06-14 16:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: Almanah   
Дата:   09-06-14 17:46

@tisho86

Очевидно не си бил чак толкова добър, след като са наели друг човек и то с доста по-различно заплащане от това, което си визирал. Лесно е да гледаш от собствената си камбанария, особено ако не си успял да се наложиш.[smilie3]
Освен това, все пак не става дума за красивите интериорни снимки на скъпи имоти, които виждаме по списанията, и за които се плаща доста скъпо. Става дума за прилични снимки, които да представят в една по-добра светлина един имот. Пределно ясно е на всички, че една панелка, в която е живяла баба до 90тата си годишнина, няма как да изглежда прекрасно, както и да е снимана тя.[shtrak]

@peter_m - Има имейл, кандидатстваш и ако те викнат на интервю - питаш [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: t.marev   
Дата:   09-06-14 23:51

Все си мисля, че фирма която сериозно иска да и се свърши работата, би си пуснала поне нормална обява. Има много фирми, които искат да изпробват някоя идея, но не желаят да инвестират в нея и търсят някой ентусиаст да си чупи главата. Ако стане - добре, ако не стане - той да му бере гайлето.
Тука случаят е подобен....колко имота ще снима, по колко ще се плаща на снимка.... и кога? Та повечето агенции дори не са виждали имотите които продават или дават под наем.
Най-вероятно човекът ще прави най-вече портрети за визитките на брокерите....за друго няма да му остане време, като имаме предвид, че брокерите се сменят всяка седмица.


Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: tisho86   
Дата:   10-06-14 13:17

Almanah, нещо се заяждаш май? Както бях написал, хората ме харесаха много просто им се стори много да ми дават по 1000лв на месец, като имаш предвид разходите, които ще имам.
А това кой колко е добър го определя клиента, тук може само да си чешем езиците и да се заяждаме, типично по български...

Мисля, че е повече от ясно, че на баба ви панелките няма нужда да им обръщам достатъчно внимание, но има имоти за по над един милион и когато те карат да обиколиш 4-ри етажна къща за 10 мин. нещата за мен лично не са нормални.
В момента презентацията на снимките в сайта им е под всякаква критика. Няма как човек да добие реална представа за имота от снимка с размер 400х300px.

АДРЕС има над един милион чиста печалба годишно само за София, мисля, че може да си позволи да отдели 12к годишно за фотограф.

След мен бяха харесали едно момиче, което в последствие се отказало, а познайте защо...
В момента е нает фотограф на който му се плаща ден за ден, на базата на сниманото.

Айде много поздрави на всички философи във форума[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: allyx   
Дата:   10-06-14 13:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: bpavlov   
Дата:   10-06-14 13:57



allyx, като те гледам, ти си вещия в определянето на чуждите хонорари. Гледай си в собствената копаня. В София една средностатистическа сервитьорка изкарва 1000 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: tisho86   
Дата:   10-06-14 14:03

bpavlov именно!

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: Thimotty   
Дата:   10-06-14 14:29

Ебаси, сватбарите айде до някъде мога да ги разбера. Ама да искаш 1000 кинта месечно за по 1 час на ден лека работа, дето можете да се уговорите винаги да е след работно време! Без да трябва да гониш момента като на сватба! Без да снимаш хора! Без да снимаш каквото и да е специално! Дето който и да е апарат за 200-300 лева ще свърши работата повече от добре. Вие имате ли на идея дори, колко труд хвърля една сервитьорка, че си позволявате да се мерите с нея?

Баси алчните хора има тука!

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: tisho86   
Дата:   10-06-14 14:34

Абе къде го видя този час работа? Пълни глупости говорите наизуст.
Работното време беше за 4-5 часа на ден от понеделник до петък, като можеш да се чувстваш ангажиран и за събота и неделя ако изскочи нещо спешно... След тези часове се прибираш и почваш да обработваш. Лично за мен ти се връзва един хубав работен ден.
Относно сервитьорката, аз съм сервитьор!

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се...фотограф за гр. Пловдив
Автор: prisonbreak   
Дата:   10-06-14 14:38

Бате ставам Барман.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »