Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 13:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: cvetancv   
Дата:   13-06-14 14:02

Отлична идея.Дано се възприеме.[cool] [beer]
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: vladod   
Дата:   13-06-14 14:07

Не се ли прекалява понякога с думички като "деца в неравностойно положение" ??? Дали те по цял ден киснат в интернет и четат форума ...
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 14:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: deerstalker   
Дата:   13-06-14 14:15

Споделям опит:
Подарявам, има мераклия - иска да му пратя колета - всичко е добре.
Колета пристига при куриера - получателя нещо загубил желание да освободи колетната пратка - и какво става тогава?
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 14:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: Sokola   
Дата:   13-06-14 14:17

Преди доста време имаше тема на fotorafi ,
където кой каквото имаше за подаряване го пускаше в тази тема.
Вероятно е потънала тотално някъде.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 14:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: iliyanb   
Дата:   13-06-14 14:22

Имаше една "чудесна" тема, на една госпожа или госпожичка, която събра индустриално количество сапунерки /вкл. и от мен/ Направих си труда да ангажирам приятел, който да й предаде апаратчето, за да не плаща дори и куриерски разходи. Докато събираше камерките, се включваше редовно с възклицания в темата. Скоро я прегледах. Не си е направила труда дори да обобщи успешна ли е била инициативата или не. Та за тези в неравностойно положение - най-добре откриваш такъв и ако си добър човек - подаряваш лично. Темата на Рафи беше добра и често хора се включваха в нея.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: rostoshev   
Дата:   13-06-14 14:24

Хубава идея!
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 14:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: iliyanb   
Дата:   13-06-14 14:32

Абе fraction, на теб дали ти убягва случайно, че съм споменал и темата на fotorafi? В нея за никакви деца не става въпрос. Какво пречи да се ползва тази тема вместо отделна секция в базара? А темата, ако потъне, значи никой нищо няма за подаряване.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 14:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция
Автор: iliyanb   
Дата:   13-06-14 14:50

fraction,

къде виждаш у мен разочарование, камо ли пък агресия и алчност. За пример дадох темата на "госпожа или госпожица благотворителност", защото дадох нещо, което за мен нямаше финансова стойност, съответно едва ли и разочарование. Единствено мога да си правя изводи за хората. Водихме кореспонденция на лични съобщения, по телефона и т.н. Независимо от липсата на стойност на това, което подарих, вложих усилия и време, за да го подаря. Можеш да погледнеш последния пост в темата и да я прегледаш набързо цялата, не е толкова дълга. Идеята ми е, че някой ако има да подарява, дори и с отваряне на отделни теми, ще си подари нещата. Не срещам често такива теми, значи хората нямат много неща за подаряване или подаряват главно на приятели, което е нормално. И темата на Рафи "умря" бързо. Какъв е смисълът от секция в базара, в която ще се добавят по 4 обяви "подарявам" на месец.

Като се замисля за апартчето, което дадох, и липсата на каквато и да е информация по-нататък от посредникът-благотворител, се чудя, дали няма да е същото, ако го дам на гладно ромче на улицата, което след 5 мин. да получи срещу него 5лв. в най-близката заложна къща, и да похапне малко. Разлика няма. Ромчето поне ще каже "Мерси бате евала ти праим!" и ще му блеснат очичките.



Публикацията е редактирана (13-06-14 14:51)
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: stown   
Дата:   13-06-14 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: marves   
Дата:   13-06-14 15:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 15:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 15:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция
Автор: stown   
Дата:   13-06-14 15:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: fraction   
Дата:   13-06-14 15:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: Лидия   
Дата:   13-06-14 17:57

Такива жестове са рядкост за съжаление.Може да се сложи една закопчана тема във форума и да се предлагат подаряваните неща в нея.Чак нов раздел ми се струва излишество.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: мара   
Дата:   13-06-14 18:09

ми никак не е сложно. аз съм пускала тук теми "подарявам" бая пъти, па макар и за неща, дето не са фотографски. и всяко едно нещо е отишло при своя човек, който е дошъл да си го вземе лично от мен, в дома ми. пили сме понякога по едно питие. винаги се получава. може да има секция в базара, да, ама аз лично в базара не влизам никога или почти никога.
предполагам, че никой не би имал против просто тук да се пуска темата за подаръка и така [smilie21]

ма верно стана егати приказките за едно хубаво нещо...
 Re: секция
Автор: deerstalker   
Дата:   13-06-14 18:33





Публикацията е редактирана (13-06-14 22:39)
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: boxer   
Дата:   13-06-14 18:37

Добре е да се подарява на хора, който могат да оценят този жест, а не на случаен непознат. Най-първи ще са вероятно тези, които биха искали да спечелят от препродажба. Те са така или иначе по цял ден в базара. Личен опит.
 Re: секция "Подарявам" в базара
Автор: мара   
Дата:   13-06-14 18:44

ами не е вярно. всички хора, които са идвали при мен са от ей тоя форум, запознавали сме се, понякога сме се познавали отпреди, а щом човекът го е поискал и на мен не ми е трябвало - халал да му е. не всеки умее да пази.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена