Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предложение за секция "базар"
Автор: vesodimov   
Дата:   06-06-14 14:27

Привет, колеги.
Имам предложение: при продажба на техника задължително продавачът да вписва и серийния номер на техниката, която продава. Целта е да се избегне препродажбата с цел печалба. Както написах и в един коментар това не е незаконно, но е много неколегиално. Идеята ми е продиктувана от една продажба на Nikon D5100 преди около две седмици. Тяло + обективи и още неща на чудесна цена. Та там един колега се изказа, че няма да се очуди, ако види скоро същоно тещо зе препродан...
Какво мислите вие ?

 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: asahi   
Дата:   06-06-14 14:29

Че какво му е лошото на препродажбата с цел печалба? Със спекулата ли се борим?
 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: HP   
Дата:   06-06-14 14:45

Всеки ден се намира някой да ме изуми до краен предел, а не е като да не съм се сблъсквал с идиотии [smilie8]
 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: marves   
Дата:   06-06-14 14:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: allyx   
Дата:   06-06-14 14:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: 5co   
Дата:   06-06-14 14:57

vesodimov само ако всяка сделка минава през теб за да сверявяш номерата дали са били въведени коректно. един вид ще си гарант по сделките [smilie18]
 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: kkkolelo   
Дата:   06-06-14 18:18

Който свари, той ще натовари ... А някои неща да ги продам знаеш ли колко под цената им трябва да сляза
 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: h_bio   
Дата:   06-06-14 19:06

Още малко и да направим регистър с фиксирани цени за различните артикули (обектив, тела. аксесоари и т.н.)и никой, не само да няма право да продава на различни от от посочените цени, но и да не може да купи техника с наднормена цена.

[smilie5]
 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: aldygreen   
Дата:   06-06-14 19:35

Мдааам, значи не само форума, но и базара искат да затрият. Той и сега едва диша. [smilie18]

 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: вальо   
Дата:   06-06-14 20:05

Автор: vesodimov
Привет, колеги.
Имам предложение: при продажба на техника задължително продавачът да вписва и серийния номер на техниката, която продава


ПОДКРЕПЯМ

- препродажбата с цел печалба не е съществен аргумент, защото препродавачът може да има нужда от печалбата, за да си купува хляб. Ако препродавачът обаче е прекупвач, вписването на серийния номер ще има, да кажем 25% положително влияние, отрицателното влияния от 75 % са тези, които си купуват хляб + тези, които са дебелокожи като тапири = нечуствителни към термини като колегиалност
- вписването на номера ще изгони от този базар ВСЕКИ крадец, понеже ще може всеки негов доброжелател (от целия свят) да му стисне ЛИЧНО ръката

 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: JoroHEI   
Дата:   06-06-14 20:15

Това е голяма глупост, аз мога да си купя нещо от базара и след 2-3 дни да реша да го продам защото не е оправдало очакванията ми.

 Re: Предложение за секция "базар"
Автор: iliyanb   
Дата:   06-06-14 20:52

Vesodimov ще контролира пазарната икономика. Сбъркал е века...
 Re: Предложение за секция
Автор: аляска   
Дата:   06-06-14 22:51

Авторе на темата - искай да ти превеждат 90% от печалбата, и да ти дават бутилка отлежало уиски.[smilie23]



Публикацията е редактирана (06-06-14 22:52)
 Re: Предложение за секция
Автор: nirval   
Дата:   07-06-14 01:00

[smilie7] [beer] [beer]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена