Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Старата песен на нов глас или избор на първи DSLR
Автор: petrov88   
Дата:   06-06-14 17:50

От следобеда чета какво се изписа тук, но бях през телефона и не ми се пишеше... Та така: Нима всички тук сте започнали с апарати, еквивалентни на d7000 и d90 в съответните години? Едва ли... Все пак става въпрос за СТАРТ в тази насока. Както някой от хората тук беше писал в една от темите тук нещо от сорта на, това че няма да ти дадат ферари да се учиш на него, нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Старата песен на нов глас или избор на първи DSLR
Автор: quazimodo   
Дата:   06-06-14 18:18

И какво реши накрая???

Отговори на това съобщение
 Re: Старата песен на нов глас или избор на първи DSLR
Автор: daniil-k   
Дата:   06-06-14 18:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Старата песен на нов глас или избор на първи DSLR
Автор: petrov88   
Дата:   06-06-14 18:43

Oкончателно нищо не мога да реша, защото това, което ще взема общо взето зависи от това какво ще се предлага на базара. Самата покупка ще е през идващата или седмицата след нея, защото тея дни ще пътувам непред- назад и прочее, но определено написаното тук ми помогна да изключа от списъка 2-3 модела, и да включа още 1-2

Не ми се дават пари за нов апарат, защото единствените варианти там са евентуално 1100d и д3100



Публикацията е редактирана (06-06-14 18:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Старата песен на нов глас или избор на първи DSLR
Автор: daniil-k   
Дата:   06-06-14 19:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Старата песен на нов глас или избор на първи DSLR
Автор: petrov88   
Дата:   06-06-14 19:26

Daniil, това определено няма как да се случи на този етап. Причината е, че няма от кой да взема обектив/ тяло за тест при евентуална покупка на само 1 от компонентите. От малък град съм и така...
Относно това с какво искам да снимам съм споменал вече, но пак. Казах, че до края на годината всякак ще си добавя една светла 50ка, и нещо от сорта в рамките на 200мм.

И нека да уточня, че ми омръзна от коментари от сорта на "събираш пари". Пари си имам, граници също. Но и да нямах пари не ми е никакъв проблем да си изтегля кредит от ВС касата, в която членувам (някои от вас сигурно знаят какво е това и, че лихвите там са от порядъка на 2-3% или с други думи- смешни)
Тея 600лв, които съм решил да похарча са остатък от един проект СВЪРЗАН с фотография, за който ми плащаха странично през последните месеци и още 100на лв реших да си добавя от мен с оглед на това кое колко върви, и още 100на после извън тези 600 за раница, и ако остане някой лев за още някоя джунджурия за апарата.

Или с други думи идеята ми е откъдето са дошли парите, пак там да си заминат без да пипам спестявания и да се обвързвам с връщане на кредит. Нямам намерение да заделям повече пари!



Публикацията е редактирана (06-06-14 19:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Старата песен на нов глас или избор на първи DSLR
Автор: Jivkopl   
Дата:   07-06-14 10:53

Уважавам хората, който работят с твърди бюджети и си знаят точно какви пари за какво искат и могат да дадат, а другото си е изливане на пари. Както казва един мой колега с "скромно фотографско оборудване за над 10к лв - " сделка с дявола ". Аз също съм с твърд бюджет защото си изкарвам парите с друго, а това е малко странично хоби - репликите "събери пари" отиват към - абе събери пари и си купи М3, AMG а защо не и GT-r да ходиш на работа. :) :) А иначе аз се спрях на D90 при добра оферта в рамките на следващия месец, ако не излезе нещо за 1 месец - отивам и взимам D3200. Купуването на обектив без да имаш тяло, което е изправно и тяло без обектив, който познаваш е малко като котка в чувал.



Публикацията е редактирана (08-06-14 11:27)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »