Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Остаряват ли хората заедно с технологиите
Автор: fmj   
Дата:   06-06-14 11:33

Написах,че темата е глупост,защото не виждам смисъл във въпроса.Кое ни кара да си мислим, че когато човек остарява с това се изчерпва развитието му и самоусъвършенстването. И какво от това,че се ограничава в технологиите. Въпрос на желание и стремеж към знания и умения.Това няма нищо общо със възрастта,а със духа.Огледайте се около вас и ще откриете много примери. На изгубено младо поколение в джунглата на технологиите,или деградирали още от ученическата скамейка. На мрънкащия средностатистически българин,който на работа си мисли само за салатата и ракията преди вечеря.[smile] Всеки сам избира пътя си.

пп. глупостта само по хората ходи



Публикацията е редактирана (06-06-14 14:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Остаряват ли хората заедно с технологиите
Автор: mike74   
Дата:   06-06-14 12:16

MikeDimit
Целезъобразност и ефективност на действията - това е което човек придобива с остаряването.[smilie24] [smilie24]

Е това е много вярно [smile]
Като по-млад ми се струваше напълно естествено да дам куп пари за дърто Ауди дето мнооо' върви [smilie18] [smilie18] Нищо че трябваше да ги събирам сума ти време ... сега не ми е проблем да си купя нещо подобно, но сега въпроса - "А, за чий ми е?" е с много по-голяма тежест [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »