Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Клип за (скритете) кътчета в България
Автор: div4op   
Дата:   03-06-14 10:25

@Valentin4000, @s_I

мерси за тези два коментара :)

Отговори на това съобщение
 Re: Клип за (скритете) кътчета в България
Автор: GOSPODIN   
Дата:   03-06-14 14:45

Клипа като цяло е добре направен и монтиран. Има темпо с музиката в началото, както и редуването на близки и общи планове. Не съм привърженик само на статичната камера и мисля, че умерен швенк , стедикам или слайдер(фарт)щеше малко да го разнообрази. Мисля, че все пак си ползвал слайдер от 2:50 до 3:00 мин. на клипа.
Правиш интересни неща и си личи , че имаш опит и мерак.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Клип за (скритете) кътчета в България
Автор: prisonbreak   
Дата:   03-06-14 15:02

Ок е клипчето. Но не ми хареса трепването на кадрите.Подкрепям "господин".

Отговори на това съобщение
 Re: Клип за (скритете) кътчета в България
Автор: Twingo   
Дата:   03-06-14 19:58

На мен пък ми хареса. Поздравления за автора! Единственото, което не ми допадна е, че, според мен, ще е по-добре вместо тези мелодии да звучи някоя родопска песен, примерно. Това би променило настроението на видеото :)

Отговори на това съобщение
 Re: Клип за (скритете) кътчета в България
Автор: div4op   
Дата:   04-06-14 14:56

@gospodin
мерри за критиката :) иначе да, имах слайдер с мен и един от дните успях да се измъкна сам, да поснимам в горато. това са кадрите между 2:50-3:00 min.

@Twingo
хехе предполагам щях да имам проблем с лицензирването на българката музика, ако исках да е използвам леглно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Клип за (скритете) кътчета в България
Автор: bobihot   
Дата:   05-06-14 23:32

Хареса ми.
Както казаха по-горе, би било хубаво вместо клатещи се кадри да са леко местещи се- можеше паметникът и църквата Шипка леко да местиш нагоре/ надолу да се видят целите и да е по- интересно. Също и улиците, или настрани при пейзажите. Лекото движение позволява също да се улови дълбочината- разликата между близките и далечните обекти, нещо като 3Д :) Това го имаш по средата на няколко места и е доста добре .
Благодаря за изживяването! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Клип за (скритете) кътчета в България
Автор: div4op   
Дата:   10-06-14 10:50

@babihot

благодаря ти за коментара :) отнасно движенито на кадрите, се разделят мненията тук във форума, но и в други на две групи. Едната желае да имо повече движени и камерата да е по-спокойна, другата се радва, за избора на камера, защото така филма една особенна дълбочина.

след като прочетох първите мнения тук, отново обърнах особенно голямо внимание на филмине, и как се води камерата там. Препоръчвам го на всики който се инересува за темата, ще открие доста особенни факти :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »