Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 18:35

Става въпрос за боди съспеншън, ето тук можете да видите какво представлява: http://youtu.be/fbcBmhI-seY


За съжаление нямаме възможност за заплащане, търси се ентусиаст-доброволец, ако не е много нахално [smilie5]

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: peter_m   
Дата:   24-05-14 18:41

Закачете и фотографа [cool]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 18:43

Хахаха, викаш ако не са сполучливи снимките...[smilie5]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: mugen   
Дата:   24-05-14 18:49

Липсва едно +18 в заглавието.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 18:53

Не мисля, че е за +18 чак... По света хората висят прегърнали децата си [smile]
http://youtu.be/ZxLB_5UhXc0




Публикацията е редактирана (24-05-14 18:57)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: hose   
Дата:   24-05-14 19:03

на хората им липсва инквизицията май…
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 19:11

Не, не ни липсва инквизицията, липсва ни адреналин и фотограф в случая https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/1459.gif


 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: quazimodo   
Дата:   24-05-14 20:04

Съвсем чистосърдечно заявявам, че на хората им липсват ризките с дългите ръкави и връзки[smilie5].

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   24-05-14 20:27

е, да кажем, че не става дума за това. или че става, ама те си знаят и са преценили, че ги кефи туй нещо. търсят фотограф. фотограф. не съмишленик, не и проповедник. тоя фотограф има чудесната възможност да направи много интересни кадри. аз ако не бях толкоз смотана, особено на тъмно, вероятно бих се пробвала.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:29

Ааа не, тези с ризите с дългите ръкави ще се събират на друго място същата вечер https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/1459.gif



https://photo-forum.net/static/forum/2014-05/orti7383.JPG


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10351975_250880305098782_3576451665669562248


 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   24-05-14 20:30

Автор: rony11
ти висиш ли
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:37

Мара, благодаря за подкрепата, очаквах подобни коментари, бг форум е това все пак [smile]

А ако някой иска да разбере какво е боди съспеншъна и с каква цел се практикува, ето тук може да прочете по въпроса:
Хората, които висят на куки

Jino точно аз съм на първия клип [smile]



Публикацията е редактирана (24-05-14 20:37)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Petri   
Дата:   24-05-14 20:42

Питам от любопитство, виждал съм и преди подобни клипове, хората изпитват удоволствие ли като висят така, или го правят с друга цел?
Rony11, питам съвсем сериозно, не се заяждам, всеки си има глава (в случая кожа) на раменете да си прави каквото иска, дори с децата си в ръце.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Petri   
Дата:   24-05-14 20:44

Сега видях линка отгоре и си отговорих общо взето.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:48

Да, най-съществената част от линка е тази, потвърждавам всяка една дума, аз едва ли бих могла да го обясня по-добре [smile]


– Нормално е хората да не разбират същността на body suspension. Страхът от болката е най-човешкото нещо, затова мнозинството отрича подобни практики. Освен от страха обаче, често хората се страхуват от самия живот и от собствените си мисли. Body suspension притежава силата да изцери този страх, тази практика прочиства съзнанието ти и тялото ти – това е истинското му предназначение. Понякога е необходимо просто да опиташ и след това да се завърнеш към рутината на живота си – разлика определено ще има.

– Обикновено, първата реакция на хората винаги е отичане – и това е нормално. Но когато човек наистина започне да мисли за този акт от друга гледна точка, и ако се реши да го направи, то болката остава на заден план. Смисъл, има я – но тя е моментно явление. По-важното при Body suspension е това, че когато ти докараш тялото си до лимита, когато го изкараш извън стереотипа, изживяването се превръща в духовно. Човек започва да изпитва чувство на свобода и се прочиства ментално – това води до огромно персонално удовлетворение.

– Ако искате наистина да пробвате, или вече сте опитали веднъж, то не се двоумете. Всеки път когато правите body suspension, ще разбирате тялото си повече и повече. Всеки път съзнанието се отваря все повече. Всичко – тяло, душа и съзнание, ще се слеят в едно и така ще разберете себе си.


Между другото, виждала съм хора да снимат докато са горе на куките, така че ако някой фотограф желае да се пробва [smilie5] [cool]



Публикацията е редактирана (24-05-14 20:55)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jingov   
Дата:   24-05-14 20:54

[smilie23] от нефотографска точка. От фотографска, ще трябва даводя поне две придружаващи лица

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   24-05-14 20:56

Автор: rony11
Дата: 24-05-14 20:48
ако висиш малко по дългичко няма ли опасност да изсъхнеш съвсем [smilie5] [smilie18] [smilie18]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Wik   
Дата:   24-05-14 20:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:59

Надяванм се, фотографа който ще присъства да се кефи на гледката, малко или много [smile]

jino Може да ти се поскъса кожата в най-лошия случай, но не е фатално, ще има после малко шев и кройка и това е [smilie5]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   24-05-14 21:04

луда ралта [smile]
Дано си намерите някой да ви снима!
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: quazimodo   
Дата:   24-05-14 21:11

Маро, ма пробвай се! Нали все от някъде трябва да се почне. И не ме карай да си мисля, че с тьма не мое се гледате щото сте кат две капки вода[smilie21]!

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-05-14 21:21

Аз ако трябва да снимам подобно нещо, ще се проваля. Ще ми прималее и ще ми стане лошо...
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   24-05-14 21:34

quazimodo, знае ли човек...мое в некои области да си приличаме [smilie18] [smilie18] [smilie18] ти кво искаш? луди лели [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 22:32

ksuhorukov, аз затова казвам, че фотографа трябва да е ок със съспеншъна. На едно от миналите ни събития дойде някакъв от 24 часа, който така се напи, за да може да понесе гледката, че събаряше бутилки, столове, всичко наред.. На клипа в първия ми пост, на 4.43 се вижда неадекватното му държание...[smilie23]

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: deerstalker   
Дата:   24-05-14 22:36

Къде е това чудо, града, залата. [smilie3]

Поздрави



Публикацията е редактирана (24-05-14 22:38)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: E.Stanev   
Дата:   24-05-14 23:54

Да, най-съществената част от линка е тази, потвърждавам всяка една дума, аз едва ли бих могла да го обясня по-добре


– Нормално е хората да не разбират същността на body suspension. Страхът от болката е най-човешкото нещо, затова мнозинството отрича подобни практики. Освен от страха обаче, често хората се страхуват от самия живот и от собствените си мисли. Body suspension притежава силата да изцери този страх, тази практика прочиства съзнанието ти и тялото ти – това е истинското му предназначение. Понякога е необходимо просто да опиташ и след това да се завърнеш към рутината на живота си – разлика определено ще има.

– Обикновено, първата реакция на хората винаги е отичане – и това е нормално. Но когато човек наистина започне да мисли за този акт от друга гледна точка, и ако се реши да го направи, то болката остава на заден план. Смисъл, има я – но тя е моментно явление. По-важното при Body suspension е това, че когато ти докараш тялото си до лимита, когато го изкараш извън стереотипа, изживяването се превръща в духовно. Човек започва да изпитва чувство на свобода и се прочиства ментално – това води до огромно персонално удовлетворение.

– Ако искате наистина да пробвате, или вече сте опитали веднъж, то не се двоумете. Всеки път когато правите body suspension, ще разбирате тялото си повече и повече. Всеки път съзнанието се отваря все повече. Всичко – тяло, душа и съзнание, ще се слеят в едно и така ще разберете себе си.


Между другото, виждала съм хора да снимат докато са горе на куките, така че ако някой фотограф желае да се пробва




Първосигналната ми реакция в такива случаи би била - поредните болни мозъци. Но поглеждайки малко по далеч от носа си откривам нещо интересно. А именно, че ако заменим навсякъде в горенаписаното body suspension и прилежащите, спокойно текста може да важи за почти всяка една религия по света и някои от странните начини на изповядването и. Като тук става на въпрос за взаимовръзката физическа болка - духовно освобождаване (или нещо от сорта). Веднага се сещам за:

1. Шиа мюсулманите (малко по-фанатизираните)в Индия и техните обичаи. 18+ Кървави сцени Ако някой не знае за що иде реч ей тук ЦЪК

2. Леееко фанатизираните христиански общества в Щатите без елемента на самонараняването. Само за забавен пример, музиката е добавена допълнително както се досещате. Как чернокожите се "молят" в църквата. ЦЪК

3. И още...и още ....Даже и сходни религиозни исторически примери има много не само в Европа, но и почти навсякъде по света.

Всъщност ми е много интересна причината на потребността на практикуващите подобен род работи. Кое отключва желанието да правиш тези, как да ги нарека акробатики [smilie6]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   25-05-14 00:04

Няма нищо общо с религията, в грешка си.

Да кажем, че първия път беше необяснимо и внезапно желание да опитам. А след първия път, все едно влязох в някаква зона, зона в която човек не изпитва страх, нито болка, все едно възприятиата ти се променят и ставаш нов човек :) Но уви, това не трае вечно, ако няколко месеца не направиш нищо екстремно, в един момент все едно започваш да излизаш от тази зона, и като си припомниш какво е извън нея, гледаш по най-бързия начин да се върнеш обратно :) Човек се пристрастява към адреналина и ендорфините, към чувстовото на опианение, еуфория, свобода, полет и иска да го изпита отново. Доказано е, че адреналина и ендорфините са структурно подобни на хероина и морфина, един вид ставаш адреналинов наркоман. И този естествен наркотик, който тялото ни само произвежда, не само че не е вреден, ами даже е полезен :) Кара те да се чувстваш, жив, млад, безстрашен, над нещата :)



Публикацията е редактирана (25-05-14 00:05)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: shamelessEyes   
Дата:   25-05-14 00:24

мисля, че това може да се съчетае със секс

[smitten]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: shamelessEyes   
Дата:   25-05-14 00:38

[smilie5] ск8 исках да кажа
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Wik   
Дата:   25-05-14 00:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   25-05-14 00:45

Всъщност са куки за акули [smilie6]

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: papi   
Дата:   25-05-14 00:45

аз като уважаващ техниката с която работя не бих се съгласил да снимам подобно мероприятие без пари-наистина е нахално и подигравателно да се пуска обява за работа без пари

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Wik   
Дата:   25-05-14 00:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   25-05-14 01:00

Да, за щастие не всички тук мислят като papi [smile]

Благодаря на всички за мненията, мисля че темата се изчерпа вече..
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   25-05-14 08:01

За гърба да те закачат и да те размятат насам натам и баба знае [smilie5]
Виж за мадурите те тва го признавам [smilie18] [smilie18].

Поздрави и се люлейте до припадък [beer]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: h_bio   
Дата:   25-05-14 08:45

Някаква зависимост (била тя и към ендогенните за организма стимуланти) не може да бъде оправдание. Ако е за пусти адреналин, може да се пробвате да се дерете живи. Гарантирам, че ще вдигнете по-високи нива от висенето. Колко може да бъде оправдано това в името на биохимичния комфорт на мозъка?
Висиш за да получиш нужната доза адреналин. Крадеш или продаваш тялото си за да си купиш нужната доза хероин....къде е разлика?
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: dzacq   
Дата:   25-05-14 08:57

Л.С.!
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   25-05-14 09:44

джино [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


обаче гаранция, че ще е интересно за снимане [smilie5]



Публикацията е редактирана (25-05-14 09:45)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: realnoncho   
Дата:   25-05-14 10:00

На мен мястото ми седи грозно и с неприятно осветление за фотография, иначе може и да е интересно.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: makenzi   
Дата:   25-05-14 10:06

Аз бих дошъл да снимам,ама поне обяд ми осигурете!? [smilie5] [smilie18]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   25-05-14 10:34

makenzi, намери се желаещ вече. Разбира се, че и фотографа ще бъде стабилно почерпен, направо ще бъде почетен гост [smile] То това ще бъде частно висене, ще си празнувам РД-то на куки, да не мислите, че ще бъде някакво грандиозно мероприятие...[smilie5]
Ето така изглежда мястото, има възможност за слагането на разни осветления и прожектори по тавана, миналия път бяхме сложили червено осветление и го бяхме насочили към стените и поне на мен ефекта ми хареса [smile]SUSPENSION DAY Sofia - 23 September

Ето няколко култови фотоса от тогава:1 2 3 4 5 6 7 8



Публикацията е редактирана (25-05-14 10:57)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   25-05-14 10:55

абе, тва некой ако висне със 100 кила...кво става?
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   25-05-14 10:57

Нищо особено не става, просто вместо 2 ще се ползват 4 куки [smile]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   25-05-14 11:09

въх, а таванът че удържи ли?
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: h_bio   
Дата:   25-05-14 11:21

100 кила най-много да скъса малко кожа. Винаги има опция да го закачат за ахилесовите сухожилия.... като истинско животно [cool]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   25-05-14 11:26

Автор: мара
Дата: 25-05-14 11:09

въх, а таванът че удържи ли?

Амчи кво най мноо да са излюмбори на пода .Те тва е допълнитеуен кеф [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   25-05-14 11:28

Марч що не ходиш и теб да те опънат на тавана [smilie5]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   25-05-14 11:31

жинка, що мий? те хората се освобождават. аз таз ралта съм я свършила. ма некой път мое да идем да снимаме. ако съм с тебе - бива!
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   25-05-14 11:34

Става ама само ако имат чувство за хумор.
Щото аз тва ще търся в кадрите.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   25-05-14 11:37

ку нямат - ша добият.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: h_bio   
Дата:   25-05-14 13:51

...или фотографа шегобиец ша си добие некоя друга кука на гърба :)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: realnoncho   
Дата:   25-05-14 13:52

Нищо култово не намирам и в "няколко култови фотоса...".
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: quazimodo   
Дата:   25-05-14 14:39

Е, то требе да знаеш кога и коя думичка да употребиш, пък и култово за тях не означава култово за теб и обратното [smilie21] ...

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: imitev   
Дата:   25-05-14 14:39


Авторката ще ме прощава, ама аз не го разбирам това изкуство... Малко нередовна работа...
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: ElBandido   
Дата:   25-05-14 15:20

изкуство ????????????? хахахах никакво изкуство не е това а мазохизъм се нарича!!!!
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: ElBandido   
Дата:   25-05-14 15:26

авторката , а този дето те подмята на кипа е някакъв висш ли ? че ми е интересно [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] според мен на рождения си ден направи нещо различно за повече адреналин седни пред вратата и като идват гостите да ти ударят по един здрав кютек [smilie3] после ще си истиско месо на куката. а и да попитам участвала ли си в други подобни извращения ?

с най-добри чувства!
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: peter_m   
Дата:   25-05-14 15:37

Татусите и пиърсинга задължителни ли са ? Просто от любопитство ...
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   25-05-14 16:38

Както казах вече, мисля че темата се изчерпа и простотията започна да взима връх в последните мнения, затова я затварям.[smile]
 

 Авторът е затворил собствената си тема.