Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 18:35

Става въпрос за боди съспеншън, ето тук можете да видите какво представлява: http://youtu.be/fbcBmhI-seY


За съжаление нямаме възможност за заплащане, търси се ентусиаст-доброволец, ако не е много нахално [smilie5]

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: peter_m   
Дата:   24-05-14 18:41

Закачете и фотографа [cool]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 18:43

Хахаха, викаш ако не са сполучливи снимките...[smilie5]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: mugen   
Дата:   24-05-14 18:49

Липсва едно +18 в заглавието.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 18:53

Не мисля, че е за +18 чак... По света хората висят прегърнали децата си [smile]
http://youtu.be/ZxLB_5UhXc0




Публикацията е редактирана (24-05-14 18:57)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: hose   
Дата:   24-05-14 19:03

на хората им липсва инквизицията май…
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 19:11

Не, не ни липсва инквизицията, липсва ни адреналин и фотограф в случая https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/1459.gif


 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: quazimodo   
Дата:   24-05-14 20:04

Съвсем чистосърдечно заявявам, че на хората им липсват ризките с дългите ръкави и връзки[smilie5].

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   24-05-14 20:27

е, да кажем, че не става дума за това. или че става, ама те си знаят и са преценили, че ги кефи туй нещо. търсят фотограф. фотограф. не съмишленик, не и проповедник. тоя фотограф има чудесната възможност да направи много интересни кадри. аз ако не бях толкоз смотана, особено на тъмно, вероятно бих се пробвала.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:29

Ааа не, тези с ризите с дългите ръкави ще се събират на друго място същата вечер https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/1459.gif



https://photo-forum.net/static/forum/2014-05/orti7383.JPG


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10351975_250880305098782_3576451665669562248


 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   24-05-14 20:30

Автор: rony11
ти висиш ли
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:37

Мара, благодаря за подкрепата, очаквах подобни коментари, бг форум е това все пак [smile]

А ако някой иска да разбере какво е боди съспеншъна и с каква цел се практикува, ето тук може да прочете по въпроса:
Хората, които висят на куки

Jino точно аз съм на първия клип [smile]



Публикацията е редактирана (24-05-14 20:37)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Petri   
Дата:   24-05-14 20:42

Питам от любопитство, виждал съм и преди подобни клипове, хората изпитват удоволствие ли като висят така, или го правят с друга цел?
Rony11, питам съвсем сериозно, не се заяждам, всеки си има глава (в случая кожа) на раменете да си прави каквото иска, дори с децата си в ръце.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Petri   
Дата:   24-05-14 20:44

Сега видях линка отгоре и си отговорих общо взето.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:48

Да, най-съществената част от линка е тази, потвърждавам всяка една дума, аз едва ли бих могла да го обясня по-добре [smile]


– Нормално е хората да не разбират същността на body suspension. Страхът от болката е най-човешкото нещо, затова мнозинството отрича подобни практики. Освен от страха обаче, често хората се страхуват от самия живот и от собствените си мисли. Body suspension притежава силата да изцери този страх, тази практика прочиства съзнанието ти и тялото ти – това е истинското му предназначение. Понякога е необходимо просто да опиташ и след това да се завърнеш към рутината на живота си – разлика определено ще има.

– Обикновено, първата реакция на хората винаги е отичане – и това е нормално. Но когато човек наистина започне да мисли за този акт от друга гледна точка, и ако се реши да го направи, то болката остава на заден план. Смисъл, има я – но тя е моментно явление. По-важното при Body suspension е това, че когато ти докараш тялото си до лимита, когато го изкараш извън стереотипа, изживяването се превръща в духовно. Човек започва да изпитва чувство на свобода и се прочиства ментално – това води до огромно персонално удовлетворение.

– Ако искате наистина да пробвате, или вече сте опитали веднъж, то не се двоумете. Всеки път когато правите body suspension, ще разбирате тялото си повече и повече. Всеки път съзнанието се отваря все повече. Всичко – тяло, душа и съзнание, ще се слеят в едно и така ще разберете себе си.


Между другото, виждала съм хора да снимат докато са горе на куките, така че ако някой фотограф желае да се пробва [smilie5] [cool]



Публикацията е редактирана (24-05-14 20:55)
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jingov   
Дата:   24-05-14 20:54

[smilie23] от нефотографска точка. От фотографска, ще трябва даводя поне две придружаващи лица

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   24-05-14 20:56

Автор: rony11
Дата: 24-05-14 20:48
ако висиш малко по дългичко няма ли опасност да изсъхнеш съвсем [smilie5] [smilie18] [smilie18]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: Wik   
Дата:   24-05-14 20:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 20:59

Надяванм се, фотографа който ще присъства да се кефи на гледката, малко или много [smile]

jino Може да ти се поскъса кожата в най-лошия случай, но не е фатално, ще има после малко шев и кройка и това е [smilie5]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: jino   
Дата:   24-05-14 21:04

луда ралта [smile]
Дано си намерите някой да ви снима!
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: quazimodo   
Дата:   24-05-14 21:11

Маро, ма пробвай се! Нали все от някъде трябва да се почне. И не ме карай да си мисля, че с тьма не мое се гледате щото сте кат две капки вода[smilie21]!

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-05-14 21:21

Аз ако трябва да снимам подобно нещо, ще се проваля. Ще ми прималее и ще ми стане лошо...
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: мара   
Дата:   24-05-14 21:34

quazimodo, знае ли човек...мое в некои области да си приличаме [smilie18] [smilie18] [smilie18] ти кво искаш? луди лели [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: rony11   
Дата:   24-05-14 22:32

ksuhorukov, аз затова казвам, че фотографа трябва да е ок със съспеншъна. На едно от миналите ни събития дойде някакъв от 24 часа, който така се напи, за да може да понесе гледката, че събаряше бутилки, столове, всичко наред.. На клипа в първия ми пост, на 4.43 се вижда неадекватното му държание...[smilie23]

 Re: Търси се фотограф за леко странно събитие :)
Автор: deerstalker   
Дата:   24-05-14 22:36

Къде е това чудо, града, залата. [smilie3]

Поздрави



Публикацията е редактирана (24-05-14 22:38)
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.