Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "титаните" на българската музика, или...
Автор: vaskoto1   
Дата:   21-05-14 21:41

... обикновени крадци?
жоро минчев ми е антипатичен открай време, но за ФСБ изживях истински шок! тая им песен винаги ми е била любима и някак еталонна...

обикновени крадци

оня, караджов, с неговите мозъчни пръдни просто няма какво да го коментирам...
истината е, че по времето на нашите младини-музика нямаше. както почти няма и сега.
говоря за сериозна, авторска музика. истински оригинална. незаимствана от никой и нищо. първопроходна...
на пръсти се броят...
 Re: "титаните" на българската музика, или...
Автор: J0R0   
Дата:   21-05-14 21:56

Не знам коя песен имаш предвид, вероятно "След 10 години", но ФСБ никога не са имели претенция че им е авторска.
На албума им си пише кой е автора - някакъв италианец беше.
На мен пък тая песен никога не ми е харесвала кой знае колко.

За сметка на това ФСБ са автори на едни от най-хубавите български песни създавани някога.
Двата албума "Кълбото" и "78 оборота" са уникално добри съотнесени не само с българската музика по това време, ами и със световната.
В предните албуми също има хубави авторски песни, но има и доста чужди. В следващите абуми също имат много хубави песни.

С две думи - сред такова огромно количество от авторсик песни на изключително високо ниво, не виждам причината да се търси негативното, да се хванеш за една песен, която пак казвам, че най-стриктно са си написали в албума кой и е автора.
Това че някой не е прочел - проблемът е в него.
 Re: "титаните" на българската музика, или...
Автор: victory13   
Дата:   21-05-14 22:10

има в предвид, че в тази песен на Георги Минчев компания му правят ФСБ...
аз не знам обаче певецът да е твърдял, че е негова, още по-малко ФСБ...
има обаче други съвременни герои, дето се явяват на песенен конкурс за авторски песни, например с това:

https://www.youtube.com/watch?v=ZYG3BPvFOgs
 Re: "титаните" на българската музика, или...
Автор: falcon   
Дата:   21-05-14 22:11

Искаш качествено, авторско, българско..ами слушай Борис Машалов[smilie3]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.