Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: realnoncho   
Дата:   21-05-14 15:56

Добре, че не съм разбрал, че статива е задължителен и съм си снимал без да се обременявам като бях на Плитвичките езе[smilie25] ра [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: SoftImage   
Дата:   21-05-14 16:01

>>Ама кажете на жената колко струва после един читав обектив за Олимпуса, освен ако не ползва само китовия де.


Фотоапарат Olympus E-PM2 Pen (Black) kit 14-42mm II (Black) + чанта CaseLogic TBC-404 - 699лв.
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=229&product=11166&show=additional

При покупка на Olympus E-PM2 - можете за закупите следните продукти на специални цени: HLD-6 - 299лв., PEN Zoom kit - 299лв., M.Zuiko 17mm f/1.8 - 799лв., M.Zuiko 45mm f/1.8 - 399лв., VF-3 - 279лв.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: fraction   
Дата:   21-05-14 16:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: SoftImage   
Дата:   21-05-14 16:25

fraction, не и трябва никакъв базар. M.Zuiko 45mm f/1.8(нов) закупен към камерата е 399лв. Копирал съм намалените опции [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: Sentel   
Дата:   21-05-14 16:29

Е с тоя 45mm няма да може да снима вкъщи ми се струва. Тоя на 17mm е по-добре ама 800 кинта...
Но пък ако не й трябва...



Публикацията е редактирана (21-05-14 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: SoftImage   
Дата:   21-05-14 16:54

>>Е с тоя 45mm няма да може да снима вкъщи ми се струва. Тоя на 17mm е по-добре ама 800 кинта...

За това не бях се сещал. Веднага ще спра да снимам вкъщи. [smilie3]
Споко, и двата са годни за домашна употреба и са доста компактни/леки!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: Sentel   
Дата:   21-05-14 17:04

Не бе, питам сериозно, че и аз ги гледам тези промоции, но ми се струва, че 45мм ще идват дълги за затворено.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: SoftImage   
Дата:   21-05-14 17:14

Според мен 45мм си е годен за снимане и в домашна обстановка. Е портретен е все пак - помещенията не е хубаво да са 1х1 или 2х2 метра. Все пак 17мм го ползвам малко по-често вкъщи [beer] [smilie24]



Публикацията е редактирана (21-05-14 17:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: quazimodo   
Дата:   21-05-14 17:16

Sentel, има затворено и затворено. Това също сериозно казано. Ако холът ти е 7х5 а спалнята 6х6, кво те ограничава 45-цата?

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: marves   
Дата:   21-05-14 17:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: Sentel   
Дата:   21-05-14 17:58

То има, но 45-цата е на промо в момента ако купиш камера, затова я обсъждаме. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: ketrin   
Дата:   22-05-14 01:14

Чета , чета и все повече се замислям по въпроса да помъкна обективи и да почета по-сериозно по темата за цифровата фотография.....[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: vAnko0   
Дата:   22-05-14 01:30

А може и този път да уцелиш облачно време и да се получат нещата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: stown   
Дата:   22-05-14 01:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: ketrin   
Дата:   22-05-14 01:55

Нямам вашите познания,защото долавям,че за много от пишещите тук фотографията е начин на живот и са се посветили изцяло.От любопитство съм чела основно руска литература,нещо ми е останало.Не обичам термините и не се опитвам да помня.Друг е въпроса,че не ми харесва да се придържам към някакви строги правила,а ми е интересно да предам своя поглед,било то и черно слънце.Дали скапва апарата или не не се трогвам особенно,не искам да ме надживяват вещите ми.Казано е , че кеф цена няма.
Относно часовете на снимане,зная,че най красиви са рано сутрин,дори и с телефона ми Самсунг С4актив са се получавали не лоши кадри.Но не винаги мога да си позволя да бъда в правилното време на желаното място,понякога се налага да се съобразявам и с други хора и фактори , а гледката е невероятна....Това е и причината да пиша тук и да търся съвет от хора ползвали , работили и имащи мнение.Но май все повече се убеждавам , че е добре да заложа на класиката в жанра , дори и за малко повече пари.Да поизчета по-сериозно някой от книжките и да запомня повече от написаното.Благодаря на всички отзовали се на въпроса ми.Остава да размисля какво да бъде тялото,после обектива.....Не малко сте писали и обсъждали ще се ровя [thankyou] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: stown   
Дата:   22-05-14 02:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: Sentel   
Дата:   22-05-14 09:55

Човек пита за камера, за да си снима качествено ексурзиите и неизбежно се стига до курсове, книги, обучения... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: fraction   
Дата:   22-05-14 10:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: quazimodo   
Дата:   22-05-14 10:15

==================================================================
Автор: Sentel
Дата: 22-05-14 09:55

Човек пита за камера, за да си снима качествено ексурзиите и неизбежно се стига до курсове, книги, обучения... [smilie18]
==================================================================

В такъв случай, човека пита за нещо, което още не е изобретено, защото трябва да си прочете най-малкото поне два пъти ръководството за употреба на хапарата[smilie21] .


Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: Sentel   
Дата:   22-05-14 11:00

Еее, ръководството е задължително. А ако има желание нека да чете и друго, разбира се. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: kioto   
Дата:   22-05-14 11:55

Ето ти сайт за четене

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: alexa-smile   
Дата:   22-05-14 13:13

Добре де, тъй като и аз обмислям подобна покупка и разглеждах различни ревюта, защо никой не споменава Nikon D5200 или D3300? Например Nikon D3300 с китовия 18-55 в момента е на промоция 999лв...

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: ketrin   
Дата:   22-05-14 13:22

След проведените консултации в темата и на лични все повече се замислям за подобна покупка,май е неизбежно носенето на допълнителен багаж.А хората не предлагат защото изрично бях упоменала,че не желая да нося чанта с обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: marves   
Дата:   22-05-14 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не успявам да направя избор и питам
Автор: marves   
Дата:   22-05-14 13:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »