Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: G.Grigorov   
Дата:   16-05-14 09:13

Автор: ecobo

[smilie24]

 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: allyx   
Дата:   16-05-14 13:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: ecobo   
Дата:   16-05-14 13:53

Али, а ти к'ъв го дириш в тема, дето явно не е за тебе по никакъв начин.
Напоследък си на всяка манджа мерудия [smilie23]
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: Thimotty   
Дата:   16-05-14 14:01

Ама е прав!
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: allyx   
Дата:   16-05-14 14:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: kaiser.soze   
Дата:   16-05-14 14:32

написа:

>
> stown, ти чуваш ли се какво
> говориш ве, човек! На мен разходите
> ми почват от 2.5к на месец


еми те и моите са много, само ипотеката ми е 2000лева, от там нататък коли, застраховки, дрехи, храна, удоволствия...

ако бях в БГ с удоволствие бих взел 6500 за 10 дни работа.

 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: ecobo   
Дата:   16-05-14 14:38

Каква наглост и арогантност бе, аркадаш?!?!?! Аз си пиша ПО темата, а ти, въпреки че нямаш какво да кажеш по казуса, не спря да ръсиш мозък!
Кой си ти, анонимни потребителю, че да отсичаш така категорично кой трябва и не трябва да пише в темата?
Кой си ти, че да си позволяваш да кажеш на РЕАЛЕН потребител в този форум, зад който стои реален човек с името си "интелектуално ограничен" и да казваш за мението му "кръчмарски изцепки"???
И какъв си ти, че да си позволяваш да ми пращаш "съвети" на лични?
Дошъл си тука да избиваш комплекси - добре, разбирам, че много хора напоследък не са добре с нервите (или по рождение са си криви), но като си толкова мъж, поне застани зад думите си с името и физиономията си, както го правя аз, както го правят и други потребители на този хубав форум. Така, анонимно, си лек като перце!

[smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: Sentel   
Дата:   16-05-14 14:39

Значи за пореден път излиза, че само фотографския бизнес изисква много разходи за "наеми, осигуровки, на счетоводители, за телефони, за поддръжка на служебни автомобили, заплати и всичко друго каквото се сетиш".
За 5 години 40К лева били дадени за техника. Е къв ви е проблема, като с вашите хонорари ги избивате за 3 месеца? [smile]
Пичове, честно, в доста форуми списвам, имам различни интереси, но такава надменност и арогантност другаде не съм видял.
Тука верно ако се занимаваш с нещо по-елементарно като ядрена физика да те е срам да си кажеш...
И пак стигаме до въпроса - това някаква дива комплексарщина ли е?
Във всяка тема да казваш колко си велик, да не помагаш на питащия по никакъв начин, а само да пречиш и спамиш?
Толкова ангажирани виртуози да си губят безценното време с такива като нас, недостойни, елементарни хора, дето нямат 30К за снимки да платят за един месец снимане... [smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (16-05-14 14:41)
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: CDman   
Дата:   16-05-14 14:46



https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1617374&t=1617331


Наздраве ! [beer]

 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: serjy   
Дата:   16-05-14 14:50

аз пък оня ден снимах една сватба. изкарах 50лв. за 12ч. снимки. бях се разбрал да снимам без пари, ама хората останали доволни и ми дадоха 50лв., че аз доволен [smilie7]

та на автора на темата, приятелю, ще те подкрепя! осигури стоката и мястото, ще дойда да наснимам с моя техника, ще извърша минимална обработка на кадрите и ще ги подготя за уеб. мога да отделя пет дни за снимките и ще ти взема само 3000лв. за преспиването и храна ще се доуточним.



Публикацията е редактирана (16-05-14 14:55)
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: tonyboy79   
Дата:   16-05-14 15:01

Нещо май не виждам автора на темата да пише. [smilie3]
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: allyx   
Дата:   16-05-14 15:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Закупуване на 600 професионални снимки
Автор: Admin   
Дата:   16-05-14 16:06

Темата се затваря.
Ако някой има интерес - да пише на автора, той е оставил координати в първия пост.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена