Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: apollo   
Дата:   13-05-14 20:14

Преди време четох една статия в която Американците наричаха Европейците "путки". Тогава бях възмутен но сега ги разбирам... че те са прави !!!

 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-05-14 20:20

allyx, въпреки смешно менторския ти "тон"- с две думи- нямаш и понятие за какво говоря и нямаш и не можеш да намериш и факти,нали. [smilie18]

Понеже поглеждам и околните теми, които ме вълнуват, виждам, че и там се дъниш така и подходът ти е подобен.

Иначе все ми е тая, как изглеждаш, мисля, че всеки, поне средно интелигентен човек, е разбрал, какво имам предвид, като съпоставих типичните външни етнически черти на руснаците с тези на българите.



Публикацията е редактирана (13-05-14 20:22)
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: Slivenski   
Дата:   13-05-14 20:22

гледайте новини - чуйте и вижте какво става в Централноафриканската република.

http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/04/11/2279984_oon_shte_izprati_12_000_sini_kaski_v/


същото нещо се случи и на по-малко от сто километра от границите ни преди 24 години години.

там няма ЕС, няма САЩ, няма Русия, няма нищо. има омраза. същият тип омраза, който се опитват да ни приложат и тук.

и някой ми реве, че го дискриминирали, защото не можел свободно да мрази гейовете... или пък някакви, няма значение какви.

това не е нормално просто... съжалявам.
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: allyx   
Дата:   13-05-14 20:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-05-14 20:24

Брат ![smilie18]

Нещо съвсем се обърка![smilie18]

Все пак нещо конкретно ще излезе ли от теб?[smilie11]



Публикацията е редактирана (13-05-14 20:25)
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: ecobo   
Дата:   13-05-14 20:29

написа:

> allyx, въпреки смешно менторския ти
> "тон"- с две думи- нямаш и понятие за
> какво говоря и нямаш и не можеш да
> намериш и факти,нали. [smilie18]
>
> Понеже поглеждам и околните теми,
> които ме вълнуват, виждам, че и там
> се дъниш така и подходът ти е
> подобен.
>
> Иначе все ми е тая, как изглеждаш,
> мисля, че всеки, поне средно
> интелигентен човек, е разбрал,
> какво имам предвид, като
> съпоставих типичните външни
> етнически черти на руснаците с
> тези на българите.
>

Не се занимавай повече с Али-то. Казано е: "Не мой да спориш с радиоточка". А от неговите писания струи точно интелект на радиоточка. Нека си рупа люцерна, той е доволен от живот и все му е едно дали ще го яхат или не.

[smilie18]
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: allyx   
Дата:   13-05-14 20:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-05-14 20:34

Абе, ясни са ми такива като Allyx, въпреки, че се опитва да ме засегне, няма да го блокирам, нек си се излага. То да е само той, с мед да го намажеш..[smilie21]



Публикацията е редактирана (13-05-14 20:35)
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-05-14 20:38

Между другото реших темата да бъде заключена към 23.00
Ако някой има още какво да каже, мисля, че се поизчерпа, видяхме се кви сме кауни, няма смисъл да седи дълго отворена.
А пък ако някой много желае, все пак ще я оставя.
До 23.00
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: Posledenzalez   
Дата:   13-05-14 20:49

Пичове, има един основен проблем и той се нарича "ОМРАЗА". Ако тя е част от вашето битие, "различности" ще се намерят (друг отбор, религия, влечение, философия...)
"Европеец съм и не ме е срам!" е също толкова не хейтърско и толерантно като:


http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/532156_246210858835038_1460948889_n.jpg



Провокира размисли ... [smilie11]

 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: vicking   
Дата:   13-05-14 20:50

Гледам и не вярвам на "ушите" си, 6 страници вопли и стенания. Що се хабите, то си е казано преди няколко хилядолетия. Този свят е обречен на погибел и ако нямаме очи и уши да познаем истината ще сме осъдени с него. Толкоз, другото е хлопане на ламарини.
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: georgivelev   
Дата:   13-05-14 21:15

Виждате ли, уважаеми дами и господа. Те успяха. Избраха за печеливш на Евровизията някакъв мъж, който не е точно мъж, и сега целият свят говори за него. Фейсбук-мейсбук, музикални форуми, фотографски форуми, всички. Дори тук събитието породи 2 теми в настоящия форум.

Това е и целта. Да ни накарат непрекъснато да говорим за т. нар. различни. Отвсякъде ни натрапват различните с цел да ни накарат да ги приемем за нормални. Успехът на "различните" се дължи почти изцяло на поп-културата. Най-лесният начин на един гей да стане известен е чрез музиката, и по-конкретно, пеенето. Маркетинговите специалисти виждат в гея-певец уникален продукт, който налагат. Лейди Гага създава супер-мелодичната песен Born This Way, която става световен хит. Примери колко щеш. Елтън Джон също.

Ами да се върнем назад в хилядолетията, когато човекът е трябвало да ходи да ловува, за да се изхранва, и е трябвало в краткия си живот да създаде 8 деца, за да оцелеят 2 или 3. В стадото се е появява някой гей, свирещ на арфа, и перчещ се пред останалите колко е различен, и как останалите трябва да го приемат ама той няма да ходи на лов, а ще свири на арфа. Щеше много бързо да получи една бухалка по главата.

Ще кажете, че сега времената са различни. Различни са, но момичетата все още навлизат в пубертета на 10-12 години, а момчетата на 12-14, както си е било по пещерното време. Това им дава биологически възможността да създават семейства, но официално сексът с непълнолетен под 18 е забранен, защото това е възрастта, на която индивидът израства социално в съвременния свят. Това са съвременните норми от няколко столетия.

Едно време гейовете са си измирали по естествен път. Днес могат да се възпроизвеждат, а в някои държави дори получават осиновителски права.

Какво е мястото на такава постановка относно Дарвиновата теория за оцеляването и естествения подбор, е категорично ясно. Достигнали сме равновесната точка, щом това да има хетеродвойка не е основна биологична цел. Оттук нататък следва упадък, докато стигнем долната равновесна точка, когато гейовете отново ще изчезнат.



Публикацията е редактирана (13-05-14 21:19)
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: Slivenski   
Дата:   13-05-14 21:18

кога в този форум ще сложат емотикон за фейспалм?

съвсем сериозно питам?

защото...



 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: avela   
Дата:   13-05-14 21:20

[smilie10] [smilie10] фейспалм

хаха, Сливенски и аз точно това си помислих



Публикацията е редактирана (13-05-14 21:22)
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-05-14 21:29

Да, тъй като темата си я отворих аз, мисля, да я закрия с две-три изречения.
Живеем явно във времена на разделения по почти всички параграфи. Ок, сигурно не е толкова страшно. Ключът към нормализиране на ситуацията е все пак търпимостта и толерантността. Някой харесва гейове, друг не ги харесва, някой харесва путинизация, друг обамизация. На кой му пука в действителност? Ми на никой, обаче всъщност да се намираме на приказка.
Прави ли ви впечатление, че българинът като влезе в стая с непознати или не поздравява или в най-добрия случай измъква плахо и наведен " ЗдравейтИ".
Ако сте пичове, утре, като влезете някъде, където има непознати хора-в асансьора на работа,в данъчното, в детската градина или училище, в автобуса, в университета и т.н.- вдигнете глава, усмихнете се с най-яката усмивка, чак да ви изпукат ушите и кажете силно "Добър ден, как сте?"
И да ви изгледат странно- да не ви пука, в цялата тълпа ще изглеждате най-свеж, позитивен и як!
Ми, това исках да кажа като цяло ![beer]
 Re: Европеец съм и не ме е срам!
Автор: Posledenzalez   
Дата:   13-05-14 21:30

Автор: georgivelev
Дата: 13-05-14 21:15

"...
Едно време гейовете са си измирали по естествен път. Днес могат да се възпроизвеждат..."

К'о, не! [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie10] [smilie18] [smilie18][smilie10] [smilie18]

Ей, живи да сте! Така не съм се смял от месеци! Благодаря!
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.