Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: мара   
Дата:   12-05-14 14:37

айдееее...улетЕ [smilie18] [smilie18] [smilie18]


оф...ето малко по темата. музиканти са:


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10252014_777383745619950_5911924901420494258


 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: deerstalker   
Дата:   12-05-14 14:42

[smilie23]



Публикацията е редактирана (12-05-14 20:26)
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: avela   
Дата:   12-05-14 14:42

За сведение: 180 милиона зрители има Евровизия.
С максимума от 12 точки гласуват за Австрия страни като: Израел, Грузия, Гърция, Испания, Ирландия, Италия... където хетеросексуалноста поне по мои наблюдения е изключително на почит. Молдавия гласува със 7, Албания с 5, Русия с 5, Азърбейджан с 1т. интересно е, че щедрост към съседите си не прояви например Германия, а гласува само със 7т. [smile]
Анализирайте ми този резултат моля.

 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: мара   
Дата:   12-05-14 14:45

па еврейците са известни с чувството си за хумор, също както и останалите споменати.
[smilie18]
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: karan4o   
Дата:   12-05-14 14:45

Християнският морал (същият, дето роди Светата инквизиция!) е архаичен цивилизационен модел, пълен с противоречия

Не знам дали си българин или не, но надявам се си чувал, че Православието няма нищо общо с инквизиции и тем подобни. В България сме православни (уж де).
Всичките тези неща, които стават в момента е писано през вековете, че ще се случат и те се случват.

Преди 15-тина - 20 години, ако ти бяха казали, че 15% от населението са обърнати или там кви се водят (за мен лично хора с доста сериозни проблеми) и, че след 15-20 години едно от най-големите "надпявания" в Европа (за мен е супер смехория тая Евровизия, но това е отделна тема) ще бъде спечелено от "ТО" дали би повярвал ?!?
Едва ли :)

Дмитрий Рогозин нарече Кончита Вурст „европерспективата на евроинтеграторите”

Ето това описание е идеално за случващото се в Европа в момента . А бедствията в Украйна показаха и голия гъз на Европейския съюз, който е напълно подчинен на американците, които пък в момента спорят дали да има транссексуални в армията
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

А преди векове е писано, че и педофилството ще дойде на власт.
Има вече опити за узаконяване на педофилството в 4 европейски държави. Даже има клипове от парламентите, когато се обсъждат тези закони... това сигурно и то е нормално ?!?

Ясно е, накъде отива света, неизбежно е...

Бог да ни е на помощ!!!
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: fraction   
Дата:   12-05-14 14:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-05-14 14:47

Алилуя и амин![smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: avela   
Дата:   12-05-14 14:49

Семейството на Кончита

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/conchita-familie-38480730-qf-35917520/2,w=559,c=0.bild.jpg



Произхожда от малко населено място, където хората основно си носят "носиите" както бихме го нарекли при нас.
В кратко интервю на семейството бащата казва, че още преди да тръгне на детска градина Том е обличал поли и е продължил с това като дори сам си е шиел такива в последствие. Бащата казва: "Вие ме питате дали като беше малък аз се притеснявах, че синът ми ще стане хомосексуален. Не, не се притеснявах, че ще стане, той беше такъв."

 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: iasen2   
Дата:   12-05-14 14:49





Публикацията е редактирана (12-05-14 14:52)
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: vanquished   
Дата:   12-05-14 14:50

Ооо, болните комунистически мозъчета все САЩ им е винове, той "Брадатата певица" е американец и пуска атомни бомби и избива индианци.
А любимите ти руснаци, драги ЖороЗъ са мили и добри хора, татари, чукча и друго неудобно население на Великия Съветски Съюз чичо Сталин, мил и добър човечец, с перце ги е галил. Немските военнопленници ги е почерпил с чай, топъл и с много захар, а чичо Путин реши, че Хрушчов не може така да подарява територии и си взе подаръка обратно.
И Америка е виновна, че Хитлер нападна Европа...драги Жоро, ако не бяха американците, колкото и да не ти се иска да го признаеш, сега щеше да ближеш германския ботуш, а любимитите соц. идоли нямаше да си веят знаменцата на свобода, уви.

А брадатия травестит не е много по-различен от Лейди Гага и други поп величия. Човека си е намерил начина, ще изкара кинти, а някой ще си останат тук във форума да се плюнчат и да си броят левчетата за 50/1.8 втора ръка. Ръчнофокусен.
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: fraction   
Дата:   12-05-14 14:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: мара   
Дата:   12-05-14 14:55


улетехте се отсекъде [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: pmartinov   
Дата:   12-05-14 14:57

avela

Гласуването ясно отразява ценностната система на тези народи...

Днес се сблъскваме навсякъде с агресивно медийно насаждане на чужди нам "ценности"

 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: chrisnoch   
Дата:   12-05-14 14:58

landstar,
Че кой ти пречи да повръщаш? [smilie5]

Jorro_Z,
'Що не дойде някой на мен да ми "промие мозъка"?
Глупостта не ходи по гората, а по хората!
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   12-05-14 15:00

Педя човек-лакът брада може да придобие ново значение.
И без това винаги е бил озвучаван от дама[smilie18]
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: chrisnoch   
Дата:   12-05-14 15:03

pmartinov,
Говори за себе си!
На мен тези ЦЕННОСТИ не са ми чужди!
А ти можеш свободно да се разходиш до Дубай и да останеш там!
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: pmartinov   
Дата:   12-05-14 15:05

Както са тръгнали нещата вазелина предстои да се превърне в течност със стратегическа значение за "правилното" и безаварийно функциониране цялото общество.

 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: мара   
Дата:   12-05-14 15:08

за коравите пичове - без вазелин [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: pmartinov   
Дата:   12-05-14 15:12

Вашите ЦЕННОСТИ са си само за вас...

 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: fraction   
Дата:   12-05-14 15:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: мара   
Дата:   12-05-14 15:15

аз модерирам, бе...[smilie18]
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: fraction   
Дата:   12-05-14 15:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: мара   
Дата:   12-05-14 15:24

имам срокове напоследък, а в такива случаи рязко спира да ми се бачка и почвам як спам, наливам масло и генерирам скандали [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: fraction   
Дата:   12-05-14 15:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: За брадатата певица никой тук нищо не спомена ?
Автор: мара   
Дата:   12-05-14 15:29

именно това е моделът ми на живот [smilie5] [smitten]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена