Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: hotsnail   
Дата:   09-05-14 22:27

https://www.youtube.com/watch?v=Vu0oEFKkiV8


В Русия. Доста впечатляващо е.

Ще потърся клипове и от други държави...все пак е Ден на Европа освен День Победы [smilie18]
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: hristol83   
Дата:   09-05-14 22:32

Цар Борис III:
Винаги с Германия и никога против Русия
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: gbdesign   
Дата:   09-05-14 22:52

Мартинов, това някаква нова опорна точка ли е или си прекалил с водката? Православието НЯМА никакво бъдеще! Такива потресаващи коментари съм чувал от поповете по сватбите, дето съм снимал, че не отиват дори, на милиционерската им униформа под расото. Няма как да ги заобича народа, камо ли да почне да ги следва! А пък от както църквата почна да си реституира имоти и храмове почнаха да се ремонтират по европейски програми, всички църковни настоятелства, бяха окупирани от хард-комунистически айдуци. Въобще съм потресен. А в Рашистан е още по-зле! Хората може и да са тъпи, но не са и съвсем малоумни.



Публикацията е редактирана (09-05-14 22:53)
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: nevermess   
Дата:   09-05-14 22:59

Парада е внушителен [smilie24] . Мартинов е безобиден пророк [smilie5] . Досега нищо не е познал..
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: quazimodo   
Дата:   09-05-14 23:02

Kакто казвахме като деца - трети път майка и баща! Напук на апокалиптичните писания на pmartinov, може новият ни престой в един кюп с Германия да се окаже печеливш. А дано ама надали, но все пак кой знае [smilie18][smilie10][smilie5][beer]!!!!!!!!!!
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: hotsnail   
Дата:   09-05-14 23:10

написа:

> Kакто казвахме като деца - трети
> път майка и баща! Напук на
> апокалиптичните писания на pmartinov,
> може новият ни престой в един кюп с
> Германия да се окаже печеливш.

КОЙ?

Нали ще ставаме член на Евразийския икономически съюз. Не гласуваха ли оня ден в парламента излизане от ЕС? Нали ще правим Южен поток и напускаме ЕС едностранно?

Германия си седи в ЕС до колкото знам.
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: uri64   
Дата:   09-05-14 23:27

абе стига вече висяхте в тая тема и си лягайте, че изтрЕщЕхте всичките [smilie10]...той още Вазов го е описал хубаво как умните глави в едно малко китно граче, бистрят световната политика...почти едно към едно с тая тема, само дето го е писал преди повече от век[smilie5]
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: hotsnail   
Дата:   09-05-14 23:30

http://vbox7.com/play:83685e7261


А това е доста по яко от парада на разрушението.
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: uri64   
Дата:   09-05-14 23:39

да, само да не беше реклама на банка [smile]
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: pmartinov   
Дата:   09-05-14 23:44

Колко красиво беше началото!

и колко тъжен ще е краят на още една човешка мечта...

 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: metodiev_martin   
Дата:   09-05-14 23:49

Именно заради подобни субекти, спрях да снимам подобни събития...
Още не мога да излекувам психиката си от целувките на Орлов мост между Местан и Станишев ...
С нетърпение обаче очаквам 14 юни, с надеждата пред НС да черпят с торта, по случай една година от протестите
[smile]
(ако сте забравили, кликнете върху жълтата емотиконка)



Публикацията е редактирана (09-05-14 23:50)
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: sidthesloth   
Дата:   10-05-14 00:10

9 май (денят на Победата) е официален празник в СССР от средата на 60-те г., при Брежнев.

Преди това, военният парад по случай победата над Германия се провежда на 1-ви май - всяка следвоенна година, с изключение на 1945 (тогава парадът е на 24 юни).

П.П.
Това е по повод линка в горното мнение:
Автор: hotsnail
Дата: 09-05-14 22:27



Публикацията е редактирана (10-05-14 02:27)
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: pmartinov   
Дата:   10-05-14 00:20

Нестандартното предложение


което ще представлява България в Европейският Съюз...


Следващите 4 години...



Публикацията е редактирана (10-05-14 00:27)
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: aldygreen   
Дата:   10-05-14 00:24

JORO написа:

> Моля да се съобразявате с темата.

> Трето - нещата които съм постнал в
> този фоторепортаж са заснети от
> мен и съм ги видял лично.

JORO, забелязах, че след пускането на първата твоя тема с политически привкус, продаването на фототехника в базара стана доста по-затруднено.
След втората тема базарът стана още по-труден. Стигна се до там, че някои неща не можеше да се продадат на никаква цена. Базарът е пълен с продавачи, при сериозен отлив на купувачи.
Сега се надявам, че след третата тема базарът ще се оправи съвсем. Само не ми разправяйте, че е нямало интерес към моите "боклуци", защото подмених цялата си налична техника, бързо и изгодно, но не ТУК. Съжалявам за което...
Та само на мене ли ми се струва, че нещата са се пообъркали?
[beer]

 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: hotsnail   
Дата:   10-05-14 01:03

мартинов 3 години и два дни
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: dave   
Дата:   10-05-14 08:34

aldygreen, статистиката не е занимание за всеки. Да се докаже корелация е трудоемко занимание. Да се докаже казуалност - съвсем. Или на простоцарски: по-кротко с изводите [smilie5]



Внушенията, че е некоректно да показвам погнусата си от изветрялите индивиди, които държат България в ръцете на шайка ояли се престъпници, не ги приемам.

 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: hotsnail   
Дата:   10-05-14 09:23

http://chitanka.info/text/16259/28


Във връзка с 9-ти Май и предвид липсата на музей на фашизма в България, подобно на Нюрнберг. Най-добре е всеки да прелисти една българска книжка. Дал съм линк горе.

Пък вижте дали някои неща не Ви звучат прекалено познато я от новините я от всекидневиието.

Фашизма е такова гадно нещо, дето се крепи на колективната заблуда на масата.



Публикацията е редактирана (10-05-14 09:24)
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: boxer   
Дата:   10-05-14 09:40

Малко офтопик: Клоуните ветерани в Русия
Статията е русофилска, показва на света че в Русия има мислещи и знаещи хора!


http://img-fotki.yandex.ru/get/5640/14471371.1b/0_b19ce_3fdbdff8_XL.jpg




Публикацията е редактирана (10-05-14 09:44)
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: Don_Diego   
Дата:   10-05-14 10:56


Много ме забавлява тази тема... ама много. [smilie5]
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: J0R0   
Дата:   10-05-14 11:17

Хаха, верно е забавно. Нашите кукери са по-колоритни, не могат да се мерят.


 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: nikton1954   
Дата:   10-05-14 11:46

Ако не беше страшно щеше да е смешно, но така здраво ни дърпат към СССР, че направо потрепервам от ужас.Дано не ни изгонят от ЕС, ама докога ще търпят тези скапаняци които ни управляват не знам.


[smilie9]

 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   10-05-14 11:59

От ЕС, няма да ни изгонят, каквато и глупост да направим, просто попаднахме в тая зона на влияние, щото изгонят ли ни ни губят като територия и политика и отиваме в ..азийския (няма нищо евро в него) съюз. Някои казват, че сме се били "одупили" (явно някакъв сексуално-наказателен контекст се има предвид)на ЕС или Америка, но всъщност единствените сериозни инвестиции, които постъпват в момента у нас са по разни европрограми за развитие, кохезионни фондове и емигрантските пари от запад. Ако ги нямаше не щяхме да се одупим, ами направо да се озъбим като квартална мастия по февруари.
Едно аверче, уж интелигентно момче, скоро ми развиваше тези, как сме били загубили руските пазари, трябвало да се развива бизнесът ни в Русия. Ми викам, развивай, бе някой спрял ли те е, забранил ли ти е? Ми не. Ми що не го развиваш?
И какво се оказа- корупция, бандитизъм, липса на ясни правила и политики, липса на сигурност, липса на инфраструктури. Нещо като България, само в несъизмеримо по-големи мащаби. Там бизнесът е толкова свързан с политиката, че само големи бизнеси имат шанс, малък и среден чужд бизнес- забравяш![smilie3]



Публикацията е редактирана (10-05-14 12:03)
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: hotsnail   
Дата:   10-05-14 12:26

@fast_eyebrow добре написано!
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: nyamago   
Дата:   10-05-14 16:45

Това за руските пазари е вярно, необятни и доходоносни са, но шансовете на бългаски бизнес там не са по-големи, отколкото на запад. И то не защото отдавна я няма 'батската дружба' (на маса и чашка още се обичаме), а защото ето кой командва парада в Москва:


https://farm8.staticflickr.com/7173/6483985411_3d667073c0_b.jpg


Забележете, по фасадите няма портрети на Сталин, нито на Путин! Истинските господари са тези с червеното лого и други като баварците с 3-те магически букви вдясно. Нямайте никакви илюзии за 'независима' руска икономика или дори политика...

Ще го кажа (с болка, защото съм русофил): когато Путин развие стоки и марки, които се продават във вяка столица (и всяко последно село) на планетата - ще може да се говори за 'силна Русия' и равностоен противовес на Запада.
 Re: 9 май - Денят на Европа! (по български)
Автор: pmartinov   
Дата:   10-05-14 16:57

За алчните германци,необятните руски пазари са сбъдната райска мечта:)

 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена