Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: MarinY   
Дата:   09-05-14 11:00

Заглавието на темата трябва да бъде Притежаваме ли, ние самите, самоирония.
Да се майтапиш със себе си, не със другия. Ама ние, повечето сме сериозници - Изключение от Масите. Само положителен и истински пример за околните и поколенията.
В тази тема, а и не само в нея, Мара е единственият човек, дето има самочувствие, а то е в основата, да се изсмее на собствените си качества.
Бай Ганьо не е самоирония. Той е поредният пример на "колко съм велик, а другите ... прости".
Стига обобщения, а говорете за себе си.

Другото, което искам да кажа е, че самоирония не можеш да проявиш пред всеки. Трябва и публика, за да я разбере, иначе отива на вятъра.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: pmartinov   
Дата:   09-05-14 11:26

Дa говорим зa себе си ?

Словестно селфи ?

Мерси...

Не сме чaк толковa сaмовлюбени.



Нaй-обичaм дa ни учaт нa любов към родинaтa.

От другия крaй нa земятa...

Зaщо кaто толковa много я обичaте тaзи прекрaснa стрaнa си продaдохте душичките зa $$$$$ нa другия крaй нa Земятa?

Елaте тук дa я обичaте !

Безплaтно...

Кaто нaс!


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: krist   
Дата:   09-05-14 11:41

за себе си - мисля, че имам. не забелязвам обаче около мен много хора, които също да имат, и въпреки това не бих правил генерални заключения по последното..


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: stoikovv666   
Дата:   09-05-14 11:49

Ще го копна от друга тема, че най мЪ мързи да пиша [smilie5]

Тъй ся... бягам потя се, натискам екипа на пълна газ, осветление, вентилатори, парни машини пуф-паф... Настава тишина, от 5к кадъра шедьовъра трябва да избера и във Фоту форумъ всички да ги победя.
От вещица беззъба модел ще правя аз, но затова пък пиратството най ми се отдава, признавам си, софтуер винаги закупен ползвам аз. Иначе композиции триъгълни, квадратни, от сребро и платина, може и златни най ги мога аз. А цветовете на ретина си ги гледам кат *** в захлас.

Настъпи часът и пускам аз у форумъ да се изпраскам като *******. Зоом на рейтинга и се цъкля аз, що не мърда пустия му точкомер, доставчика на Нета явно е виновен не мой то тъй. Всичко е наред нета си дойде, но рейтинга се не мръдна, на нулата седи. Бах тос форум повече тука няма да седя, отивам до обора стадото да издоя, че след още 5к и затвора ще изгърмя.

[beer]



Публикацията е редактирана (09-05-14 11:50)

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: мара   
Дата:   09-05-14 12:19

чай ся, марине, да се разсее звездният прах, дето ма наръси с него, ебаси....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

направо се чувствам кат малкото пони. но само ще ти кажа, че не познаваш джино.
освен туй на върха на класацията е диандимов, нищо, че повечето хора не го схващат така.

щото, дето викаш: "
Другото, което искам да кажа е, че самоирония не можеш да проявиш пред всеки. Трябва и публика, за да я разбере, иначе отива на вятъра.
[beer]
"

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: Лидия   
Дата:   09-05-14 16:03

Мара, даже няма нужда и от публика.
Не винаги ти трябва обратна връзка [smilie5]
Да се гъбаркаш сам със себе си е висш пилотаж [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: мара   
Дата:   09-05-14 17:45

бе да бе...ама е нещо като "гзт от вътре - знаеш, че го има, ма не е баш гз"

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: тьма   
Дата:   09-05-14 19:42




Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: SameButDifferent   
Дата:   09-05-14 19:51

Всеки би могъл да прояви самоирония, но предимно пред близки или най-малкото пред хора, които го познават много добре. Ако отсреща стои човек, който не те познава, малко трудно би се ориентирал кое е смешното или абсурдното. За мен определено е по-приемливо човек да прави майтап на собствен, а не на чужд гръб.


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: tomz   
Дата:   09-05-14 19:55

Да се спасяваме в други дьржави да, но там като чуят че сме бьлгари пак не е добре. Е какво тогава?

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: luboar   
Дата:   09-05-14 21:09

тогава се водете по формулата, 2М

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: georgivelev   
Дата:   10-05-14 14:07

Предишният ни премиер имаше огромно чувство за самоирония:

"аз съм прост, и вие сте прости, и затова се разбираме"

"тръгнах си от концерта в зала България, за да гледам Челси-Тотнъм"

"като чуя Congratulations, Borissov, и нататък не слушам"

А сегашният минзухарко е плосък и сух, сух, също като оня предния с очилцата, дето два лафа не може да обели. А пък оня преди тях, беше направо анекдотен случай на олигофрения.

Самоиронията е признак на интелект, а голямата интелектуална маса се изнесе от тук.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: мара   
Дата:   10-05-14 15:57

за бат бойко, ше знаеш, че си прав...ма некси не можах да убедя никого в тва [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ем не мисля, че мое да ми бъде пътеводна светлинав други отношения. ма да, в самоиронията е гоуем.

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: pmartinov   
Дата:   10-05-14 16:23

Сам се убедих много отдавна!

Колкото и да е надарен в самоиронията пак си остана в моите очи само един природно надарен лъжец.


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: nyamago   
Дата:   10-05-14 17:06

> Колкото и да е надарен в самоиронията пак си остана в моите очи само един природно надарен лъжец.

Дори за самоиронията не съм му изобщо фен, ама пък другите политици (до един и поцял свят) хич не са лъжци. Честни и чисти като ангели до един![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: kefalcho   
Дата:   10-05-14 17:54

... учебник по самоирония моа напиша[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: мара   
Дата:   10-05-14 18:19

ма малко ше го прочетат...
мое да ползваш ония доброволки - дето четат по цици, за да промотират четенето и да показват колко е полезно. освен тва мое да ги наемеш да четат на глас.
а па ако седнеш и гол да го пишеш...ехе!!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: kefalcho   
Дата:   10-05-14 18:23

аз с ексхибиционизма проблем неам, ама добри читателки с хубави гърди нещо не съм виждал напоследък[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: falcon   
Дата:   10-05-14 18:41

Мрън мрън мрън.....мрън мрън..мрън мрън... all you pussy motherfuckers shut the fuck up [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: тьма   
Дата:   10-05-14 21:13

всяко хубаво нещо също си има граница, така е и със самоиронията, в един момент се превръща в плюене, особено що се отнася до собствения народ

а иначе не съм видяла някой да се самоиронизира за качества, за които другите го критикуват - най-често дамите се самоиронизират за някаква външна черта, която всички я виждат - я дълъг нос, я пълна фигура, не зная защо го правят[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: mlubomirov   
Дата:   10-05-14 21:47

що пак за политика... скоро като стана политик и мен ли така ще плуете [cool] . Ще ви променя аз вас!!! - ще ви дам като глаДен главокомандващ по 10 минути ефирно време[smilie21] да си начешете езиците.


Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: Лидия   
Дата:   11-05-14 10:32

Тъма,
да се шегуваш с комплексите си означава да си ги превъзмогнал.[smile] Да си освободен и свободен !
Не знам защо не си проумяла това ?! Може би не си се замисляла в тази посока.По-важно е съдържанието, а не опаковката.


Няма да ви разказвам разговора между мен и продавачка на бельо миналата седмица.Въртеше се около проблема с гравитацията и как тя се отразява на млечните жлези при жените[smilie5] Какви мерки предприемат производителите на сутиени и т.н.[smilie5]
При мъжете е същото.За нормални, зрели и завършени личности не е проблем да се шегуват с нисък ръст,плешивост,говорен проблем или че не вдигат самолета понякога.Нормални неща, присъщи на нормални , истински хора.

Св.Августин казва :
Греша.Следователно съм.

Тази мисъл е много по-вярна за мен, в сравнение с една друга по-популярна .

ето нещо усмихващо

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10298666_632794880138404_7614254467370474272



Публикацията е редактирана (11-05-14 10:33)

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: falcon   
Дата:   11-05-14 11:45

"При мъжете е същото.За нормални, зрели и завършени личности не е проблем да се шегуват с нисък ръст,плешивост,говорен проблем или че не вдигат самолета понякога.Нормални неща, присъщи на нормални , истински хора."

Много обичам представители на единия пол да дават акъл и да коментирант неща за другия пол. Иначе да, признак на зрялост е да се шегуваш и с проблеми в овлажняването и неприятна микрофлора..ама нещо тая зрялост липсва[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: мара   
Дата:   11-05-14 16:12

що бе?
мое да липсва проблем с овлажняването и неприятната микрофлора [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
затва пък мое да се намери друго [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: имат ли българите чувство за самоирония
Автор: nyamago   
Дата:   11-05-14 18:35

Който търси, той намира! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »